vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Chrudimce

05.05.2016   Řeka Chrudinka
ředitel: Jan Štastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:07,10 60
2.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:01,7054.60/6,952
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:30,3083.20/10,644
4.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.14:52,30105.20/13,436
5.1/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.15:00,00112.90/14,328
6.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:07,00119.90/15,220
7.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.15:20,10133.00/16,916
8.2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.15:45,00157.90/20,112
9. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.16:04,20177.10/22,58
10.2/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.16:50,00222.90/28,34
11.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.24:04,01656.91/83,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.18:20,30 2
2. NOVOTNÁ Mariána 2002 Pardub.18:42,3022.00/2,01
3. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.20:11,40111.10/10,10
4. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.20:14,80114.50/10,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RUFFER Matěj
UNCAJTÍK Lukáš
1999
1984
1 Pardub.
Pardub.
14:25,70 13
2.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
15:09,3043.60/5,05
3.1/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
21:43,20437.50/50,51
4.2/ZMMAKAROV Lukáš
ŠŤASTNÝ Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
21:58,40452.70/52,30
5.1/ZSFENCL Jáchym
PLÁŠIL Hynek
2003
2006
Pardub.
Pardub.
22:53,30507.60/58,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto13:43,80 12
2.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.13:58,0014.20/1,78
3.1/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto14:23,3039.50/4,84
4.2/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto15:23,4099.60/12,13
5.1/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.18:22,40278.60/33,82
6.1/DSJENÍK Lukáš 1998 Pardub.18:56,90313.10/38,01
7. ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.18:59,40315.60/38,30
8. ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.19:14,70330.90/40,20
  ŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.DNF 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3