vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:47,33 60/188/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:46,78 53/176/0
3.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:47,390.06/0,147/0/46
4.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,191.86/3,942/0/34
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,382.05/4,338/164/0
6.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,141.81/3,834/152/0
7. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:48,501.17/2,531/140/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,211.88/4,028/128/0
9. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:54,627.29/15,425/116/0
10.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,253.92/8,322/104/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,682.35/5,020/92/0
12. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,832.50/5,318/80/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,173.84/8,116/0/22
14.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,782.45/5,214/68/0
15.2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:53,185.85/12,412/56/0
16. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,565.24/11,110/44/0
17.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:55,287.95/16,89/32/0
18.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:53,896.56/13,98/0/10
19.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,215.88/12,47/20/0
20.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:08,4921.16/44,76/0/4
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 01:03,7016.37/34,65/0/3
22.4/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:54,797.46/15,84/0/2
23.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:49,902.57/5,43/14/0
24.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:01,9214.59/30,82/8/0
25.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,2815.96/33,71/0/1
26.4/VFILIPI Robert 1964 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 01:11,7724.44/51,60/2/0
27.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,5430.21/63,80/0/0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0
  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,17 60/67/0
2.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,621.45/2,953/0/107
3.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:51,811.64/3,347/0/95
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,361.19/2,442/0/83
5.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,191.02/2,038/0/71
6.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:51,901.73/3,434/0/59
7. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:52,172.00/4,031/55/0
8.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,120.95/1,928/0/47
9.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:52,522.35/4,725/43/0
10.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:54,133.96/7,922/0/35
11.3/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:53,883.71/7,420/0/23
12.4/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,433.26/6,518/31/0
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,714.54/9,016/19/0
14.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:53,983.81/7,614/13/0
15.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,425.25/10,512/0/11
16.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,537.36/14,710/0/5
17.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:02,8712.70/25,39/0/4
18. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:59,239.06/18,18/7/0
19.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:07,8617.69/35,37/0/3
20.7/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:58,538.36/16,76/0/2
21.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,3110.14/20,25/0/1
22.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:53,363.19/6,44/1/0
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  TYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
  KNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMSLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,91 75/0/119
2.2/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,870.96/2,268/153/0
3.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,841.93/4,462/0/107
4.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:44,911.00/2,357/141/0
5.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:45,771.86/4,253/129/0
6. LOUČKA Marek 1982 1 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:47,263.35/7,649/0/95
7.2/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:00,00 00:00,00 00:45,881.97/4,546/117/0
8.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:45,721.81/4,143/0/83
9.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:46,792.88/6,640/105/0
10.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK00:00,00 00:00,00 00:47,353.44/7,837/93/0
11.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:47,683.77/8,635/81/0
12.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:00,00 00:00,00 00:47,843.93/9,033/69/0
13.4/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:47,833.92/8,931/57/0
14.3/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:48,084.17/9,529/51/0
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:05,2221.31/48,527/0/71
16.4/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:47,443.53/8,025/45/0
17.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:49,695.78/13,223/0/65
18.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:50,636.72/15,321/39/0
19.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:48,434.52/10,319/33/0
20.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,624.71/10,717/0/59
21.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,547.63/17,415/27/0
22.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:51,547.63/17,414/21/0
23.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:53,219.30/21,213/0/53
24.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:54,6210.71/24,412/0/47
25.6/U23NOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,0123.10/52,611/0/41
26.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:51,597.68/17,510/15/0
27.7/DMNACHTIGAL Richard 2000 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:49,165.25/12,09/0/35
28.8/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,578.67/19,78/0/29
29.3/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,4010.49/23,97/0/23
30.9/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:58,5514.64/33,36/0/17
31.4/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,8217.91/40,85/0/11
32.10/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,2813.37/30,44/0/5
33.3/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:59,2615.35/35,03/9/0
34.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:54,0410.13/23,12/0/4
35.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,2217.31/39,41/0/3
36.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,7315.82/36,00/0/2
37.5/DSŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:52,868.95/20,40/3/0
38.7/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 01:02,5318.62/42,40/2/0
39.8/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,8412.93/29,40/0/1
40.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:58,6514.74/33,60/1/0
  NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:00,00 00:00,00 00:47,13 60/0/68
2. ROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1991
1970
1 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:48,181.05/2,253/129/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:49,692.56/5,447/117/56
4. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
00:00,00 00:00,00 00:49,061.93/4,142/105/0
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:49,402.27/4,838/93/0
6. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:49,632.50/5,334/81/0
7.3/U23ŠMOLDAS Michal
ŠOTOLA Karel
1998
1997
1 Litovel
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:48,511.38/2,931/0/44
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:00,00 00:00,00 00:50,403.27/6,928/69/0
9. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:51,844.71/10,025/57/0
10.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
00:00,00 00:00,00 00:50,533.40/7,222/45/0
11.2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:00,00 00:00,00 00:55,878.74/18,520/33/32
12.3/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:53,136.00/12,718/21/0
13.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
00:00,00 00:00,00 00:53,236.10/12,916/15/0
14.2/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:00,00 00:00,00 00:52,845.71/12,114/0/20
15.2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:51,984.85/10,312/9/0
16.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:53,105.97/12,710/0/8
17.3/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
00:00,00 00:00,00 00:54,137.00/14,99/3/0
18. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:52,054.92/10,48/2/2
19.4/DSBOUČEK Stanislav
HRNČÍŘ Jakub
1999
2001
3 Pardub.
Vys.Mýto
00:00,00 00:00,00 00:53,506.37/13,57/1/0
20.5/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:00,00 00:00,00 00:52,425.29/11,26/0/0
  ŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
3 Kroměříž
Kroměříž
00:00,00 00:00,00 DNF 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:55,17 60/30/0
2.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:54,10 53/18/0
3.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:01,386.21/11,347/0/21
4.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:00,845.67/10,342/0/9
5.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:07,6712.50/22,738/0/3
6.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:07,1812.01/21,834/6/0
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:10,9615.79/28,631/0/2
8.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:10,2215.05/27,328/0/1
  PALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3