6. ČP ve sjezdu - sprint v Roudnici n.L. + MČR

15.05.2016   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:00,00 00:00,00 00:47,33 60/188/0
2.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:00,00 00:00,00 00:46,78 53/176/0
3.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:47,390.06/0,147/0/46
4.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:49,191.86/3,942/0/34
5. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,382.05/4,338/164/0
6.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,141.81/3,834/152/0
7. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:48,501.17/2,531/140/0
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,211.88/4,028/128/0
9. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 00:54,627.29/15,425/116/0
10.3/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:51,253.92/8,322/104/0
11. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,682.35/5,020/92/0
12. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,832.50/5,318/80/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:51,173.84/8,116/0/22
14.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:49,782.45/5,214/68/0
15.2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:53,185.85/12,412/56/0
16. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,565.24/11,110/44/0
17.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:55,287.95/16,89/32/0
18.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel00:00,00 00:00,00 00:53,896.56/13,98/0/10
19.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,215.88/12,47/20/0
20.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:08,4921.16/44,76/0/4
21.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 01:03,7016.37/34,65/0/3
22.4/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:54,797.46/15,84/0/2
23.5/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:49,902.57/5,43/14/0
24.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:01,9214.59/30,82/8/0
25.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,2815.96/33,71/0/1
26.4/VFILIPI Robert 1964 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 01:11,7724.44/51,60/2/0
27.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,5430.21/63,80/0/0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0
  ŽENKA Martin 2000 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 DSQ 0/0/0
Oddíl