vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

2. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

24.04.2016   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.19:19,80 60/144/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:26,106.30/0,553/132/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 2 L.Žatec19:42,6022.80/2,047/120/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.20:02,7042.90/3,742/108/0
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:25,4065.60/5,738/96/0
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:40,0080.20/6,934/84/0
7. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.21:12,00112.20/9,731/72/0
8. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.21:29,80130.00/11,228/60/0
9.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel21:38,50138.70/12,025/0/12
10. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.21:48,30148.50/12,822/48/0
11.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.22:00,10160.30/13,820/36/0
12.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.22:19,60179.80/15,518/24/0
13.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.22:20,40180.60/15,616/12/0
14.2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.22:41,30201.50/17,414/6/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNS-B 0/0/0
  KLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.DNS-B 0/0/0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.DNS-B 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.19:34,40 60/60/0
2.1/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava19:51,9017.50/1,553/0/60
3.2/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.20:48,2073.80/6,347/48/0
4. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.20:59,4085.00/7,242/36/0
5.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel21:12,1097.70/8,338/0/48
6.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.21:18,40104.00/8,934/24/0
7.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.22:30,90176.50/15,031/0/36
8.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel22:43,30188.90/16,128/0/24
9.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník23:12,90218.50/18,625/0/12
10.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.34:24,60890.20/75,822/12/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 LitovelDNS-B 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
19:08,30 60/78/36
2. NOVÁK Martin
HALEŠ Antonín
1991
1992
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:22,0013.70/1,253/66/0
3. SLANINA Vladimír
ŠRÁMEK Michal
1994
1982
MT L.Žatec
Č.Lípa
20:16,2067.90/5,947/54/0
4. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
20:28,7080.40/7,042/42/24
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
21:20,60132.30/11,538/30/0
6.1/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
22:35,80207.50/18,134/0/12
7.1/VMLULA Jiří
MARTIN Václav
1974
1971
2 Boh.Pha
Boh.Pha
22:48,10219.80/19,131/18/0
8.2/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
26:18,10429.80/37,428/6/0
  ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
DNS-B 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:19,10 75/72/0
2.2/VMSLOVÁK Tomáš 1979 MT Olomouc17:36,1017.00/1,668/0/51
3.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:56,9037.80/3,662/60/0
4.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc18:09,3050.20/4,857/0/39
5.3/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno18:14,9055.80/5,453/0/27
6.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc18:41,8082.70/8,049/0/15
7.3/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:47,8088.70/8,546/48/0
8.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:20,60121.50/11,743/36/0
9.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz20:32,90193.80/18,740/24/0
10.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž21:04,90225.80/21,737/0/9
11.1/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto22:07,40288.30/27,735/12/0
12.2/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa22:56,30337.20/32,533/6/0
13.1/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc23:22,30363.20/35,031/0/3
14.2/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc23:57,10398.00/38,329/0/2
15.3/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc26:48,90569.80/54,827/0/1
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.DNS-A 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3