vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klasický sjezd na Kamenici + MČR veteránů

08.05.2016   řeka Kamenice a Jizera v úseku Jesenný - tábořiště Paraplíčko. V případě nízkého vodního stavu si po
ředitel: Věra Jarolímková   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMIRAIN Jiří 1981 VikingMB09:12,30 20
2.1/VSLANINA Vladimír 1969 MT L.Žatec09:29,3017.00/3,112
3.2/VHAJSKÝ Stanislav 1969 Semily09:46,1733.87/6,18
4.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí10:00,7048.40/8,84
5.3/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha10:12,5060.20/10,93
6.4/VLACINA Richard 1967 3 Semily10:39,7087.40/15,82
7.2/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo11:13,80121.50/22,01
8.5/VMILLER Jan 1968 Turnov11:29,10136.80/24,80
9.6/VBURIÁNEK Karel 1965 Semily11:31,90139.60/25,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník09:21,90 15
2.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand10:06,8044.90/8,07
3.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily10:14,2052.30/9,33
4.3/VMHÁKOVÁ Jitka 1980 2 Boh.Pha10:19,8057.90/10,32
5.1/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 Semily11:26,00124.10/22,11
6.1/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand11:35,90134.00/23,80

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMIRAIN Jiří
PROCHÁZKA Martin
1981
1978
2 VikingMB
VikingMB
09:56,60 25
2.1/VMORNŠTEJN Roman
ŠŤASTNÝ Michal
1969
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
09:58,381.78/0,317
3.2/VSLANINA Vladimír
SVOBODA Martin
1969
1964
1 L.Žatec
L.Žatec
10:10,5413.94/2,39
4.1/VSMATULA Zdeněk
BŘEČKA Jan
1955
1958
2 Tesla Bo
SKVeselí
10:25,8029.20/4,95
5.2/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
10:42,2045.60/7,61

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.07:36,60 33
2.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz07:58,0021.40/4,725
3.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž08:44,1067.50/14,817
4. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov08:49,1072.50/15,913
5.2/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand09:02,8086.20/18,99
6.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz09:26,00109.40/24,05
7.3/VMVÁLEK Jiří 1981 Turnov10:05,00148.40/32,54
8.4/VMOMETÁK Jan 1975 Turnov10:44,70188.10/41,23
9.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov11:20,90224.30/49,12
10.1/DMLAPUNÍK Milan 2001 Turnov11:27,50230.90/50,61
11.1/ZMSVOBODA Martin 2005 L.Žatec11:43,50246.90/54,10
12.2/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov11:47,60251.00/55,00
13.2/ZSMÜLLER Ondřej 2002 Turnov14:59,00442.40/96,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3