vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down Town ve sprintu + MČR C2mix

21.05.2016   Start 50 m nad lávkou (a jezem)
ředitel: Lenka Vandasová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:50,90 68
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,200.30/0,660
3. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:53,302.40/4,752
4. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,404.50/8,844
5. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,304.40/8,636
6.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel00:00,00 00:00,00 00:55,804.90/9,628
7.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:57,907.00/13,820
8.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:56,906.00/11,812
9.4/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:02,4011.50/22,64
10.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:03,0012.10/23,83
11. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,5014.60/28,72
12.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:10,3019.40/38,11
13.3/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:12,4021.50/42,20
14.4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 01:16,1025.20/49,50

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:49,40 37
2.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 00:53,704.30/8,729
3.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,806.40/13,021
4.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:57,107.70/15,613
5.1/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:21,6032.20/65,25
6.2/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:01,9012.50/25,34
7.2/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:11,9022.50/45,53
8.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:05,0015.60/31,62
9.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:10,1020.70/41,91
10.2/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:14,3024.90/50,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:53,90 33
2.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
00:00,00 00:00,00 00:56,302.40/4,525
3. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:57,203.30/6,117
4.1/DSBAYEROVÁ Barbora
KLÍMA Jan
1998
1998
Val.Mez.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:58,404.50/8,39
5. VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 00:57,203.30/6,15
6.1/VJINDRÁK Petr
LAGNEROVÁ Jana
1969
1959
2 Tech.Pha
Soběslav
00:00,00 00:00,00 01:04,7010.80/20,04
7.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 01:07,5013.60/25,23
8.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza
MAREŠ Jakub
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:10,5016.60/30,82
9.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 02:12,2078.30/145,31
10.2/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:14,2020.30/37,70
10.2/DSŠTUDLAR Patrik
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:00,00 00:00,00 01:12,5018.60/34,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:50,20 23
2.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn00:00,00 00:00,00 00:49,60 15
3.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,205.00/10,011
4.2/VPALOUDA Tomáš 1969 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:55,805.60/11,27
5.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:13,5023.30/46,46
6.1/DSKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:02,3012.10/24,15
7.1/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:12,2022.00/43,84
8.2/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:07,9017.70/35,33
9.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:08,5018.30/36,52
10.1/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:16,4026.20/52,21
11.1/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:20,5030.30/60,40
  ŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav00:00,00 00:00,00 DSQ-R 0
13.5/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:24,1033.90/67,50
14.2/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:26,8036.60/72,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3