vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Krumlovský Down Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix

21.05.2016   Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ). cíl cca 50 m před soutokem s Polečnicí (ř.km 281,4)
ředitel: Lenka Vandasová   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:06,20 67
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:11,505.30/0,659
3. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:13,607.40/0,951
4.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.14:35,6029.40/3,543
5.2/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel14:36,8030.60/3,635
6.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.14:49,1042.90/5,127
7. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:51,5045.30/5,419
8. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.15:15,8069.60/8,211
9.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.15:41,7095.50/11,33
10. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.16:24,80138.60/16,42
11.4/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.16:47,80161.60/19,11
12.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.17:04,00177.80/21,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.13:31,20 37
2.2/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.14:03,5032.30/4,029
3.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:10,9039.70/4,921
4.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.14:48,6077.40/9,513
5.1/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav15:46,50135.30/16,75
6.2/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 3 Soběslav16:07,10155.90/19,24
7.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.16:33,40182.20/22,53
8.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.17:16,90225.70/27,82
9.2/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.18:17,00285.80/35,21
10.2/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav19:09,30338.10/41,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSBAYEROVÁ Barbora
KLÍMA Jan
1998
1998
Val.Mez.
Č.Kruml.
14:51,70 41
2. VANDASOVÁ Lenka
JIRKA David
1985
1985
1 Soběslav
Č.Kruml.
14:58,306.60/0,733
3. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:04,9013.20/1,525
4. NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:09,1017.40/2,017
5.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Č.Kruml.
Litovel
15:19,2027.50/3,19
6.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:23,4031.70/3,65
7.1/VJINDRÁK Petr
LAGNEROVÁ Jana
1969
1959
2 Tech.Pha
Soběslav
16:12,7081.00/9,14
8.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
16:52,30120.60/13,53
9.2/DSŠTUDLAR Patrik
STAŇKOVÁ Antonie
1999
2000
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:33,00161.30/18,12
10.2/VHALEŠOVÁ Dana
PALOUDA Tomáš
1957
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:36,70165.00/18,51
11.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza
MAREŠ Jakub
2003
2003
Č.Kruml.
Č.Kruml.
17:55,80184.10/20,60
12.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina
FURIŠ Eduard
2004
2004
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
18:41,10229.40/25,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 1 Loko Plz12:28,30 20
2.2/VMKRESL Ladislav 1972 3 Č.Kruml.14:43,90135.60/18,112
3.1/VKOUDELKA Tomáš 1964 3 Č.Kruml.15:12,80164.50/22,08
4.1/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.15:48,00199.70/26,77
5.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.15:50,20201.90/27,06
6.1/DSKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.16:12,50224.20/30,05
7.1/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.16:48,50260.20/34,84
8.2/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.18:12,70344.40/46,03
9.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.18:39,70371.40/49,62
10.2/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.19:31,80423.50/56,61
11.1/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.19:50,30442.00/59,10
12.4/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav19:51,80443.50/59,30
13.2/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.20:23,90475.60/63,60
14.5/ZMPOKORNÝ Ctibor 2005 Č.Kruml.21:14,30526.00/70,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3