vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Třebechovicích

25.09.2010-26.09.2010   Řeka Orlice v úseku loděnice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová

kategorie C1M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.94.80 0 103.90 0 94.80 -
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.104.60 0 104.60 0 104.609.80/10,3-
3. GEBAS Vítězslav 1984 M USK Pha106.20 0 105.20 0 105.2010.40/11,0-
4. JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.110.00 0 106.80 0 106.8012.00/12,7-
5. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.107.40 0 108.60 0 107.4012.60/13,3-
6. MILLER Jan 1968 2 Turnov110.50 0 110.40 2 110.5015.70/16,6-
7. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja114.60 2 111.50 0 111.5016.70/17,6-
8. HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha111.80 2 111.60 0 111.6016.80/17,7-
9. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště114.80 0 113.90 0 113.9019.10/20,1-
10. HAJSKÝ Stanislav 1969 2 Semily117.10 0 114.90 0 114.9020.10/21,2-
11. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn116.90 0 115.30 0 115.3020.50/21,6-
12. TUNKA Zdeněk 1957 3 Jablonec116.00 0 117.10 0 116.0021.20/22,4-
13. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK117.00 2 116.40 0 116.4021.60/22,8-
14. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.117.20 0 117.00 0 117.0022.20/23,4-
15. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto117.60 0 119.10 0 117.6022.80/24,1-
16. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.118.40 4 117.70 0 117.7022.90/24,2-
17. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn119.60 0 117.90 0 117.9023.10/24,4-
18. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha118.50 0 116.80 2 118.5023.70/25,0-
19. NAJMAN Martin 1972 2 Kralupy121.10 0 119.30 0 119.3024.50/25,8-
20. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.117.80 2 119.80 0 119.8025.00/26,4-
20. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK119.50 4 117.80 2 119.8025.00/26,4-
22. MORKES Jan 1990 2 KVS HK0.00 0 119.90 0 119.9025.10/26,5-
23. LADÝŘ Karel 1972 0 KVS HK125.60 0 118.80 2 120.8026.00/27,4-
24. RENČÍN Tomáš 1961 2 Sláv.HK121.00 0 127.30 0 121.0026.20/27,6-
25. TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn120.80 2 121.40 0 121.4026.60/28,1-
26. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov121.60 0 122.90 0 121.6026.80/28,3-
27. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov122.30 0 124.60 0 122.3027.50/29,0-
28. HRON Jiří 1951 3 Rakovník123.90 0 122.50 0 122.5027.70/29,2-
28. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK124.10 0 122.50 0 122.5027.70/29,2-
30. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště125.80 0 122.60 0 122.6027.80/29,3-
31. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně123.00 2 121.00 2 123.0028.20/29,7-
32. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto128.30 0 123.50 0 123.5028.70/30,3-
32. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky139.10 6 123.50 0 123.5028.70/30,3-
34. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK123.90 0 125.00 0 123.9029.10/30,7-
35. LHOTA Zbyšek 1984 0 Žel.Brod125.20 4 122.20 2 124.2029.40/31,0-
36. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK124.30 0 123.10 2 124.3029.50/31,1-
37. KLEMENT Adam 1996 0 Vys.Mýto128.30 2 124.80 0 124.8030.00/31,6-
38. LACINA Richard 1967 3 Semily122.90 2 125.50 0 124.9030.10/31,8-
39. CHOUTKA Jan 1995 0 KVS HK131.10 2 125.20 0 125.2030.40/32,1-
40. KULHÁNEK Jan 1978 0 Jablonec133.80 2 125.70 0 125.7030.90/32,6-
41. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky126.50 0 127.70 0 126.5031.70/33,4-
42. ŠRŮMA Radek 1995 3 KVS HK125.50 2 127.90 2 127.5032.70/34,5-
43. ZIERIS Matyáš 1995 0 Trutnov133.10 6 126.20 2 128.2033.40/35,2-
44. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.135.00 2 126.30 2 128.3033.50/35,3-
45. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily132.50 0 129.60 0 129.6034.80/36,7-
46. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.130.10 0 149.70 50 130.1035.30/37,2-
47. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.131.00 0 132.00 0 131.0036.20/38,2-
48. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.130.60 2 129.90 2 131.9037.10/39,1-
49. ŠEPS Miroslav 1968 3 KVS HK134.50 2 133.40 0 133.4038.60/40,7-
50. JAROŠ Tomáš 1987 3 Roztoky132.90 2 134.90 0 134.9040.10/42,3-
51. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov134.30 4 136.50 0 136.5041.70/44,0-
52. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov135.30 2 137.00 2 137.3042.50/44,8-
53. ABRAHAM Jiří 1977 0 Benátky144.60 2 137.60 2 139.6044.80/47,3-
54. TREGLER Michal 1991 0 Jablonec144.10 56 136.50 4 140.5045.70/48,2-
55. ULWER Jiří 1995 0 Týniště139.50 6 140.10 2 142.1047.30/49,9-
56. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK147.40 0 143.50 0 143.5048.70/51,4-
57. KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK144.40 0 151.10 4 144.4049.60/52,3-
58. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy145.00 0 165.60 4 145.0050.20/53,0-
59. LHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha140.60 6 141.40 4 145.4050.60/53,4-
60. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha153.00 6 152.10 0 152.1057.30/60,4-
61. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor152.50 2 154.40 2 154.5059.70/63,0-
62. VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov158.70 4 159.90 0 159.9065.10/68,7-
63. KOUDELKA Václav 1997 0 Roztoky172.00 6 171.00 0 171.0076.20/80,4-
64. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště195.60 12 190.30 8 198.30103.50/109,2-
65. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně292.10 6 203.60 2 205.60110.80/116,9-

kategorie K1W   sobota 25.9.2010, předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha133.30 52 135.50 0 135.50 -
2. DUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha146.30 0 143.50 2 145.5010.00/7,4-
3. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha144.80 4 150.60 2 148.8013.30/9,8-
4. OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha150.60 4 157.00 4 154.6019.10/14,1-
5. JANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec150.40 6 155.00 4 156.4020.90/15,4-
6. STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec164.00 12 165.30 2 167.3031.80/23,5-
7. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec178.80 10 167.90 2 169.9034.40/25,4-

kategorie K1W   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha107.40 0 106.80 0 106.80 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha110.30 0 117.40 0 110.303.50/3,3-
3. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn116.10 0 117.40 2 116.109.30/8,7-
4. SVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa117.30 0 118.70 2 117.3010.50/9,8-
5. PEŠKOVÁ Hana 1980 3 Benátky127.10 0 120.00 0 120.0013.20/12,4-
6. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn122.50 4 122.80 0 122.8016.00/15,0-
7. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky121.80 2 120.90 2 122.9016.10/15,1-
8. PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky123.50 2 124.10 0 124.1017.30/16,2-
9. LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily128.00 0 129.10 6 128.0021.20/19,9-
10. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.40 0 131.40 0 131.4024.60/23,0-
11. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha132.10 0 132.30 2 132.1025.30/23,7-
12. SEMERÁDOVÁ Petra 1981 3 Benátky135.70 0 132.30 0 132.3025.50/23,9-
13. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily132.60 0 133.00 0 132.6025.80/24,2-
14. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha134.40 0 134.30 0 134.3027.50/25,7-
15. ROZKOŠNÁ Renata 1974 0 Týniště157.80 56 148.90 0 148.9042.10/39,4-
16. MUSILOVÁ Magdaléna 1996 0 Jablonec148.90 8 147.50 4 151.5044.70/41,9-
17. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov181.60 2 159.40 0 159.4052.60/49,3-
18. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov162.00 4 157.30 8 165.3058.50/54,8-
19. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK166.00 14 166.40 2 168.4061.60/57,7-
20. KOKAISLOVÁ Eliška 1998 0 Horš.Týn176.50 12 175.60 6 181.6074.80/70,0-

kategorie C2M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina
HAVLÍČEK Jan
1985
1982
M USK Pha
USK Pha
129.50 2 122.80 2 124.80 -
2. OSOCHOVSKÁ Michael
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.10 2 123.80 2 125.801.00/0,8-
3. MAŠKOVÁ Alena
JEŽEK Stanislav
1976
1976
USK Pha
USK Pha
129.60 2 122.10 4 126.101.30/1,0-
4. RAK Tomáš
KUDĚJOVÁ Kateřina
1989
1990
Dukla B.
USK Pha
126.90 0 125.20 2 126.902.10/1,7-
5. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
128.90 0 127.40 0 127.402.60/2,1-
6. ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
169.10 2 126.00 2 128.003.20/2,6-
7. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.Pardub.
Dv.Král.Pardub.
127.60 2 127.30 4 129.604.80/3,8-
8. ROLENC Ondřej
KEJKLÍČEK Tomáš
1991
1980
Pardub.
Pardub.
126.60 6 123.60 54 132.607.80/6,3-
9. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
133.90 0 133.20 0 133.208.40/6,7-
10. BOCH Pavel
HAJSKÝ Stanislav
1951
1969
3 Semily
Semily
175.80 0 131.10 4 135.1010.30/8,3-
13. KAŠPAROVÁ Anna
TUREK Michal
1985
1986
3 USK PhaRoztoky
USK PhaRoztoky
137.10 0 139.00 2 137.1012.30/9,9-
11. ŘÍHOVÁ Magda
ŘÍHA Milan
1970
1970
USK Pha
USK Pha
145.90 0 141.90 0 141.9017.10/13,7-
12. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
142.50 4 146.40 8 146.5021.70/17,4-
13. POLÍVKA Radek
HUKOVÁ Zuzana
1980
1989
Sláv.HK
KVS HK
156.60 2 145.00 2 147.0022.20/17,8-
14. ZIERIS Matyáš
POSPÍŠIL Adrian
1995
1995
Trutnov
Trutnov
144.80 8 155.80 6 152.8028.00/22,4-
15. PŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
156.50 8 153.60 2 155.6030.80/24,7-
16. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
156.50 0 170.60 0 156.5031.70/25,4-
17. POLÍVKA Karel
KOMANEC Václav
1945
1935
3 Sláv.HK
Sláv.HK
160.20 2 159.30 0 159.3034.50/27,6-
18. REJNART David
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 Bechyně
Bechyně
155.80 14 152.10 10 162.1037.30/29,9-
19. DVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1968
1966
Třebech.
Třebech.
168.40 0 161.20 16 168.4043.60/34,9-
20. DAVID Kuneš
HALÍK Ondřej
1998
1999
Horš.Týn
Horš.Týn
219.70 2 179.90 2 181.9057.10/45,8-
21. HEGEROVÁ Hana
HEGER Martin
1974
1974
KVS HK
KVS HK
0.00 0 226.40 18 244.40119.60/95,8-

kategorie C1W   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha121.00 0 120.50 0 120.50 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha121.70 0 122.50 0 121.701.20/1,0-
3. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn137.70 0 139.20 0 137.7017.20/14,3-

kategorie K1M   sobota 25.9.2010, předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
  HEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK129.40 0 132.50 0 0.00 -
  WENDL Denis 2000 0 Horš.Týn142.50 0 138.60 4 0.00 -
  LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha158.10 2 144.50 2 0.00 -
  ŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky142.40 6 144.30 4 0.00 -
  BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.148.70 0 149.70 6 0.00 -
  WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn149.10 0 154.60 0 0.00 -
  TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn156.70 2 159.50 6 0.00 -
  ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště150.10 10 152.90 8 0.00 -
  REJMAN Petr 2001 0 KVS HK164.00 2 184.50 4 0.00 -
  NESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec169.90 10 164.60 2 0.00 -
  BEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.191.20 8 169.20 0 0.00 -
  PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha171.80 104 180.70 56 0.00 -
  KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov257.00 170 182.10 70 0.00 -

kategorie K1M   sobota 25.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec96.90 0 97.20 0 96.90 -
2. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod98.60 2 98.20 0 98.201.30/1,3-
3. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK103.10 0 103.40 0 103.106.20/6,4-
4. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.104.70 2 103.50 2 105.508.60/8,9-
5. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec107.00 0 106.20 0 106.209.30/9,6-
5. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.112.90 0 106.20 0 106.209.30/9,6-
7. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště106.50 4 104.90 2 106.9010.00/10,3-
8. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.109.10 2 108.00 0 108.0011.10/11,5-
8. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.108.00 0 109.10 4 108.0011.10/11,5-
10. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně107.90 2 107.10 2 109.1012.20/12,6-
11. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.110.70 0 109.90 0 109.9013.00/13,4-
11. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.112.00 0 109.90 0 109.9013.00/13,4-
13. BÁČA Milan 1973 2 Benátky110.90 0 110.60 0 110.6013.70/14,1-
14. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov110.80 0 109.60 2 110.8013.90/14,3-
15. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod110.90 0 112.70 0 110.9014.00/14,4-
16. HRON Jiří 1951 2 Rakovník111.40 0 112.30 0 111.4014.50/15,0-
17. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.114.40 0 111.80 0 111.8014.90/15,4-
18. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK112.60 0 116.10 0 112.6015.70/16,2-
19. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.113.20 0 113.70 0 113.2016.30/16,8-
20. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov113.30 0 112.40 2 113.3016.40/16,9-
21. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.113.60 0 112.30 2 113.6016.70/17,2-
22. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.117.00 0 113.90 0 113.9017.00/17,5-
23. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky113.30 2 113.10 2 115.1018.20/18,8-
24. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.116.30 0 117.60 0 116.3019.40/20,0-
25. HAJSKÝ Stanislav 1969 3 Semily117.60 0 116.50 0 116.5019.60/20,2-
26. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky114.60 2 115.70 4 116.6019.70/20,3-
27. BOCH Pavel 1951 3 Semily117.00 0 127.10 0 117.0020.10/20,7-
28. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto117.50 0 117.40 0 117.4020.50/21,2-
29. VOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov117.50 0 118.20 6 117.5020.60/21,3-
30. POLÍVKA Jan 1986 3 Blovice116.70 2 118.20 4 118.7021.80/22,5-
31. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.124.60 2 119.80 0 119.8022.90/23,6-
32. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky118.00 4 118.30 2 120.3023.40/24,1-
33. KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto121.50 4 119.10 2 121.1024.20/25,0-
34. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.118.00 4 118.40 4 122.0025.10/25,9-
34. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec120.90 2 122.00 0 122.0025.10/25,9-
36. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.122.20 2 122.30 0 122.3025.40/26,2-
37. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec126.60 0 122.40 0 122.4025.50/26,3-
38. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK126.50 10 123.40 0 123.4026.50/27,3-
39. PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK124.20 0 122.80 4 124.2027.30/28,2-
40. ULWER Jiří 1995 0 Týniště120.80 4 123.40 2 124.8027.90/28,8-
41. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.70 0 125.20 0 125.2028.30/29,2-
41. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto126.50 2 125.20 0 125.2028.30/29,2-
43. WINTER Jan 1982 3 Jablonec127.00 2 125.30 0 125.3028.40/29,3-
44. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha123.70 2 123.70 4 125.7028.80/29,7-
45. MILLER Jan 1997 3 Turnov128.70 4 123.80 2 125.8028.90/29,8-
46. LACINA Richard 1967 3 Semily123.90 2 124.20 2 125.9029.00/29,9-
47. TUREK Michal 1986 3 Roztoky124.20 2 125.70 4 126.2029.30/30,2-
48. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec130.90 0 126.30 0 126.3029.40/30,3-
49. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha126.40 0 149.80 10 126.4029.50/30,4-
50. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.124.90 6 123.00 4 127.0030.10/31,1-
51. RUCKER Vilém 1974 0 Třebech.131.40 2 127.40 0 127.4030.50/31,5-
52. BÁČA Jakub 1994 3 Benátky135.10 2 125.50 2 127.5030.60/31,6-
53. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha126.20 2 127.30 2 128.2031.30/32,3-
54. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.129.60 2 128.60 0 128.6031.70/32,7-
55. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky127.30 2 127.20 2 129.2032.30/33,3-
57. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.131.40 0 130.70 0 130.7033.80/34,9-
58. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha131.20 2 131.70 0 131.7034.80/35,9-
59. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně132.30 0 130.50 2 132.3035.40/36,5-
60. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto132.50 0 0.00 0 132.5035.60/36,7-
61. STRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky136.80 2 132.70 0 132.7035.80/36,9-
62. DUŠEK Jakub 1995 0 Týniště151.20 2 129.20 4 133.2036.30/37,5-
63. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov136.10 0 133.60 0 133.6036.70/37,9-
64. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov136.90 0 133.90 0 133.9037.00/38,2-
65. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto133.70 2 130.90 6 135.7038.80/40,0-
66. KOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky132.60 4 138.50 2 136.6039.70/41,0-
67. ŠRŮMA Radek 1995 0 KVS HK139.30 4 133.50 4 137.5040.60/41,9-
68. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa140.30 2 137.60 0 137.6040.70/42,0-
69. MUSIL Pavel 1964 0 Jablonec141.50 2 135.70 2 137.7040.80/42,1-
70. LHOTA David 1971 0 KV Pha 4138.20 0 140.70 6 138.2041.30/42,6-
71. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště137.70 2 136.20 6 139.7042.80/44,2-
72. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně137.70 4 141.50 8 141.7044.80/46,2-
73. ŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky140.20 2 139.90 4 142.2045.30/46,7-
74. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště140.20 2 140.90 4 142.2045.30/46,7-
74. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.142.30 0 141.70 2 142.3045.40/46,9-
77. HALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn145.90 2 144.00 0 144.0047.10/48,6-
77. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa145.50 0 140.90 4 144.9048.00/49,5-
83. SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha152.70 2 154.20 4 154.7057.80/59,6-
84. NGUYEN PHUE Thinh 1998 0 Třebech.152.30 8 155.20 2 157.2060.30/62,2-
85. JANDA Matyáš 1996 0 Trutnov157.70 0 154.10 4 157.7060.80/62,7-
92. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov191.80 2 175.70 2 177.7080.80/83,4-
93. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa279.30 14 199.20 10 209.20112.30/115,9-
94. DAVID Kuneš 1998 0 Horš.Týn180.60 56 214.50 6 220.50123.60/127,6-
95. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště195.30 64 208.10 16 224.10127.20/131,3-
98. REJNART David 1995 0 Bechyně208.40 312 0.00 0 520.40423.50/437,0-

kategorie C1M   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.50 0 103.90 0 102.50 -
2. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.101.10 2 101.50 2 103.100.60/0,6-
3. MILLER Jan 1968 2 Turnov104.60 0 106.10 0 104.602.10/2,0-
4. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.80 0 107.70 0 106.804.30/4,2-
5. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.105.40 52 107.20 0 107.204.70/4,6-
6. HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha108.10 0 0.00 0 108.105.60/5,5-
7. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK113.80 0 112.50 0 112.5010.00/9,8-
8. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha115.10 0 114.00 0 114.0011.50/11,2-
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto114.00 0 115.70 0 114.0011.50/11,2-
10. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.114.40 0 121.30 2 114.4011.90/11,6-
11. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.115.00 2 113.50 2 115.5013.00/12,7-
12. LACINA Richard 1967 3 Semily114.60 2 115.60 0 115.6013.10/12,8-
13. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn116.60 0 116.10 0 116.1013.60/13,3-
14. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště115.10 2 115.40 2 117.1014.60/14,2-
15. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.30 2 117.20 0 117.2014.70/14,3-
16. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK115.30 2 0.00 0 117.3014.80/14,4-
17. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.00 0 117.60 0 117.6015.10/14,7-
18. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK118.50 0 0.00 0 118.5016.00/15,6-
19. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně118.60 0 0.00 0 118.6016.10/15,7-
20. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK124.90 0 120.00 0 120.0017.50/17,1-
21. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK120.60 0 122.50 2 120.6018.10/17,7-
22. TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn118.80 2 118.70 2 120.7018.20/17,8-
23. HRON Jiří 1951 3 Rakovník121.70 0 0.00 0 121.7019.20/18,7-
24. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště120.40 2 122.20 0 122.2019.70/19,2-
25. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto123.70 0 123.30 0 123.3020.80/20,3-
26. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky124.50 0 0.00 0 124.5022.00/21,5-
26. CHOUTKA Jan 1995 0 KVS HK0.00 0 124.50 0 124.5022.00/21,5-
28. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.126.50 0 128.20 0 126.5024.00/23,4-
29. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK125.80 2 126.60 0 126.6024.10/23,5-
30. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily128.60 0 127.00 0 127.0024.50/23,9-
31. KLEMENT Adam 1996 0 Vys.Mýto126.30 2 125.20 4 128.3025.80/25,2-
32. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.60 0 129.00 0 128.6026.10/25,5-
33. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov130.90 0 132.30 2 130.9028.40/27,7-
34. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.132.00 0 132.50 0 132.0029.50/28,8-
34. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov132.00 0 129.80 4 132.0029.50/28,8-
36. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.142.80 0 135.40 0 135.4032.90/32,1-
37. TREGLER Michal 1991 0 Jablonec611.00 4 132.20 4 136.2033.70/32,9-
38. ULWER Jiří 1995 0 Týniště134.60 4 134.20 8 138.6036.10/35,2-
39. LHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha3442.40 4 138.80 0 138.8036.30/35,4-
40. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky137.30 2 0.00 0 139.3036.80/35,9-
41. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK144.70 0 141.60 0 141.6039.10/38,1-
42. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy148.80 0 0.00 0 148.8046.30/45,2-
43. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha146.90 8 150.10 0 150.1047.60/46,4-
44. KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK149.40 6 148.80 2 150.8048.30/47,1-
45. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor151.70 0 155.60 0 151.7049.20/48,0-
46. VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov159.50 4 0.00 0 163.5061.00/59,5-
47. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně202.20 4 0.00 0 206.20103.70/101,2-
48. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště223.00 10 197.50 62 233.00130.50/127,3-

kategorie K1W   neděle 26.9.2010, předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha129.80 4 132.30 4 133.80 -
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha136.60 0 138.70 2 136.602.80/2,1-
3. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha143.10 0 141.20 0 141.207.40/5,5-
4. DUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha139.60 2 140.10 2 141.607.80/5,8-
5. OKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha152.30 2 170.50 6 154.3020.50/15,3-
6. NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec161.10 4 161.10 0 161.1027.30/20,4-
7. STRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec168.60 2 164.40 0 164.4030.60/22,9-

kategorie K1W   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha106.00 0 108.20 0 106.00 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha108.60 0 0.00 0 108.602.60/2,5-
3. SVOBODOVÁ Jana 1993 2+ Č.Lípa114.00 0 117.00 0 114.008.00/7,5-
4. MATULKOVÁ Jana 1996 2 Horš.Týn121.90 0 0.00 0 121.9015.90/15,0-
5. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky120.70 2 0.00 0 122.7016.70/15,8-
6. PLAŠILOVÁ Drahomíra 1961 3 Benátky123.20 0 0.00 0 123.2017.20/16,2-
7. LACINOVÁ Leona 1974 0 Semily127.90 0 128.40 2 127.9021.90/20,7-
8. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily131.80 0 0.00 0 131.8025.80/24,3-
9. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha133.00 2 132.20 4 135.0029.00/27,4-
10. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily133.90 2 135.20 0 135.2029.20/27,5-
11. ŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily133.90 2 135.20 0 135.2029.20/27,5-
12. MUSILOVÁ Magdaléna 1996 0 Jablonec148.20 2 145.90 0 145.9039.90/37,6-
13. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov164.00 2 161.20 2 163.2057.20/54,0-
14. MÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov171.00 10 168.20 0 168.2062.20/58,7-
15. KOKAISLOVÁ Eliška 1998 0 Horš.Týn189.10 2 188.20 2 190.2084.20/79,4-
16. REJHOVÁ Martina 1976 0 Sláv.HK197.50 10 0.00 0 207.50101.50/95,8-

kategorie C2M   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina
HAVLÍČEK Jan
1985
1982
M USK Pha
USK Pha
120.70 0 117.90 2 119.90 -
2. ROLENC Ondřej
KEJKLÍČEK Tomáš
1991
1980
Pardub.
Pardub.
127.10 4 120.50 2 122.502.60/2,2-
3. RAK Tomáš
KUDĚJOVÁ Kateřina
1989
1990
Dukla B.
USK Pha
126.70 0 122.80 0 122.802.90/2,4-
4. ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
123.60 0 126.70 2 123.603.70/3,1-
5. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
124.00 0 0.00 0 124.004.10/3,4-
6. ŠILAR Jakub
SUCHÁNEK Daniel
1987
1993
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
122.20 2 123.10 2 124.204.30/3,6-
7. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
125.50 0 127.00 0 125.505.60/4,7-
8. KOZOHORSKÝ Vojtěch
JAROŠ Tomáš
1991
1987
3 Roztoky
Roztoky
134.40 0 0.00 0 134.4014.50/12,1-
9. KAŠPAROVÁ Anna
TUREK Michal
1985
1986
3 USK Pha
Roztoky
136.30 4 140.50 2 140.3020.40/17,0-
10. ŘÍHOVÁ Magda
ŘÍHA Milan
1970
1970
USK Pha
USK Pha
142.80 0 0.00 0 142.8022.90/19,1-
11. ZIERIS Matyáš
POSPÍŠIL Adrian
1995
1995
Trutnov
Trutnov
141.80 2 153.90 112 143.8023.90/19,9-
12. REJHOVÁ Martina
RENČÍN Tomáš
1976
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
0.00 0 144.50 0 144.5024.60/20,5-
13. PŘÍHODA
Matouš ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
150.60 2 158.70 4 152.6032.70/27,3-
14. JUNEK Matyáš
KLEMENT Adam
1997
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
146.40 8 150.10 10 154.4034.50/28,8-
15. POLÍVKA Karel
KOMANEC Václav
1945
1935
3 Sláv.HK
Sláv.HK
159.40 0 164.80 2 159.4039.50/32,9-
16. DVOŘÁK Tomáš
DVOŘÁK Miroslav
1968
1966
Třebech.
Třebech.
164.50 0 164.20 8 164.5044.60/37,2-
17. DAVID Kuneš
HALÍK Ondřej
1998
1999
Horš.Týn
Horš.Týn
165.40 2 0.00 0 167.4047.50/39,6-
18. REJNART David
ZVOLÁNEK Jan
1995
1995
2 Bechyně
Bechyně
177.90 4 155.60 12 167.6047.70/39,8-
19. JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
3 Turnov
Turnov
0.00 0 177.20 0 177.2057.30/47,8-
20. BOHATÝ Karel
BOHATÝ Karel
1974
2001
Třebech.
Třebech.
179.50 6 188.40 8 185.5065.60/54,7-

kategorie C1W   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha117.50 0 116.70 0 116.70 -
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 USK Pha119.40 2 0.00 0 121.404.70/4,0-
3. MATULKOVÁ Jana 1996 3 Horš.Týn137.00 0 136.90 0 136.9020.20/17,3-

kategorie K1M   neděle 26.9.2010, předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. WENDL Denis 2000 0 Horš.Týn133.20 2 133.60 0 133.60 -
2. HEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK132.90 2 136.50 0 134.901.30/1,0-
3. ŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky138.80 0 3573.60 0 138.805.20/3,9-
4. WENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn151.50 0 162.10 0 151.5017.90/13,4-
5. TÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn171.30 6 154.80 0 154.8021.20/15,9-
6. ŠVAGR Rostislav 2000 0 Týniště152.00 4 151.60 14 156.0022.40/16,8-
7. LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha158.10 0 154.80 2 156.8023.20/17,4-
8. BOHATÝ Karel 2001 0 Třebech.3390.30 0 155.80 2 157.8024.20/18,1-
9. NESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec165.30 2 163.60 0 163.6030.00/22,5-
10. REJMAN Petr 2001 0 KVS HK177.60 6 171.60 2 173.6040.00/29,9-
11. BEDNÁŘ Jan 2000 0 Třebech.174.20 0 174.00 2 174.2040.60/30,4-
12. PŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha188.60 10 188.50 0 188.5054.90/41,1-
13. KOBLÍŽEK Daniel 2000 0 Trutnov198.60 216 252.30 112 364.30230.70/172,7-

kategorie K1M   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod95.40 0 96.60 2 95.40 -
2. POLÍVKA Radek 1980 2 Sláv.HK101.00 0 99.50 2 101.005.60/5,9-
3. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.102.10 0 101.80 0 101.806.40/6,7-
4. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec104.10 0 103.10 0 103.107.70/8,1-
5. KŘIŠŤAN Filip 1992 2 Týniště103.70 0 104.60 4 103.708.30/8,7-
6. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně103.80 0 105.40 2 103.808.40/8,8-
7. JEREMIAŠ Jan 1985 3 Třebech.103.90 0 106.00 0 103.908.50/8,9-
8. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.104.80 0 105.10 0 104.809.40/9,9-
9. DANDA Tomáš 1977 3 Pardub.109.20 0 106.60 0 106.6011.20/11,7-
10. ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov107.10 0 108.20 0 107.1011.70/12,3-
11. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.105.30 2 107.90 0 107.3011.90/12,5-
12. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.107.80 0 107.40 0 107.4012.00/12,6-
13. MAREK Lukáš 1980 2 Trutnov114.50 0 109.00 0 109.0013.60/14,3-
14. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.109.70 0 113.30 2 109.7014.30/15,0-
15. ŘÍHA Zdeněk 1987 3 Třebech.131.80 2 110.00 0 110.0014.60/15,3-
16. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK110.40 0 114.60 0 110.4015.00/15,7-
17. BRYCHCÍ Petr 1990 2 Žel.Brod110.60 0 108.70 2 110.6015.20/15,9-
18. VLASÁK Jan 1986 3 Třebech.119.30 2 111.20 0 111.2015.80/16,6-
19. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto111.50 0 111.10 2 111.5016.10/16,9-
20. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky112.40 0 0.00 0 112.4017.00/17,8-
21. ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.123.60 0 112.70 0 112.7017.30/18,1-
22. HRON Jiří 1951 2 Rakovník112.10 2 110.90 2 112.9017.50/18,3-
23. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.113.20 0 0.00 0 113.2017.80/18,7-
24. JAROŠ Tomáš 1987 2 Roztoky110.00 4 0.00 0 114.0018.60/19,5-
25. KLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto115.70 0 114.20 0 114.2018.80/19,7-
26. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.114.50 0 116.00 2 114.5019.10/20,0-
27. VOMÁČKA Jakub 1993 3 Trutnov113.20 2 115.50 0 115.2019.80/20,8-
28. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky117.60 2 113.70 2 115.7020.30/21,3-
29. RADIL Jakub 1998 3 USK Pha128.70 2 115.90 2 117.9022.50/23,6-
30. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.117.60 2 118.10 0 118.1022.70/23,8-
31. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.122.40 6 118.70 0 118.7023.30/24,4-
32. BREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec121.30 0 119.90 0 119.9024.50/25,7-
33. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha124.10 0 120.10 0 120.1024.70/25,9-
34. MILLER Jan 1997 3 Turnov122.70 0 121.30 0 121.3025.90/27,1-
35. WINTER Eduard 1956 3 Jablonec124.60 4 121.70 0 121.7026.30/27,6-
36. LACINA Richard 1967 3 Semily124.10 2 122.10 0 122.1026.70/28,0-
37. POLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK126.00 0 123.20 0 123.2027.80/29,1-
38. WINTER Jan 1982 3 Jablonec123.70 0 121.40 2 123.4028.00/29,4-
39. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK123.50 0 127.00 0 123.5028.10/29,5-
40. BOCH Pavel 1951 3 Semily124.80 0 123.90 0 123.9028.50/29,9-
41. ULWER Jiří 1995 0 Týniště604.80 2 122.90 2 124.9029.50/30,9-
42. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto125.40 0 126.40 0 125.4030.00/31,4-
42. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha123.40 2 246.10 0 125.4030.00/31,4-
44. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky125.60 0 0.00 0 125.6030.20/31,7-
45. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.124.40 2 124.20 4 126.4031.00/32,5-
46. MACÁŠEK Josef 1961 0 Bechyně127.90 0 130.60 4 127.9032.50/34,1-
47. WINTER Tomáš 1979 3 Jablonec128.20 0 0.00 0 128.2032.80/34,4-
48. MUSIL Pavel 1964 0 Jablonec137.80 0 129.10 0 129.1033.70/35,3-
49. RUCKER Vilém 1974 0 Třebech.134.30 2 129.80 0 129.8034.40/36,1-
50. JUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto129.90 0 133.00 0 129.9034.50/36,2-
51. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto129.80 2 128.60 2 130.6035.20/36,9-
51. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.60 0 130.00 2 130.6035.20/36,9-
53. DUŠEK Jakub 1995 0 Týniště129.60 2 132.30 4 131.6036.20/37,9-
53. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha132.00 6 129.60 2 131.6036.20/37,9-
55. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov134.30 0 132.20 0 132.2036.80/38,6-
56. STRÁNSKÝ Dominik 1999 0 Benátky132.30 0 134.40 0 132.3036.90/38,7-
58. ŠIMKO Jakub 1998 0 Týniště140.50 0 134.00 0 134.0038.60/40,5-
59. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně134.60 0 134.10 2 134.6039.20/41,1-
59. JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov136.40 2 134.60 0 134.6039.20/41,1-
62. BOHATÝ Karel 1974 0 Třebech.139.00 4 134.90 0 134.9039.50/41,4-
62. SVOBODA Dobromil 1963 0 Č.Lípa139.20 2 135.20 0 135.2039.80/41,7-
64. HALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn135.70 0 138.50 0 135.7040.30/42,2-
65. KOUDELKA Václav 1997 3 Roztoky136.40 0 0.00 0 136.4041.00/43,0-
67. ŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky140.40 0 141.40 4 140.4045.00/47,2-
68. ŠIMKO Ondřej 1997 0 Týniště139.60 2 145.20 0 141.6046.20/48,4-
69. SUCHÝ Ondřej 1997 0 Č.Lípa143.30 2 138.90 4 142.9047.50/49,8-
70. SAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky143.80 0 149.20 4 143.8048.40/50,7-
71. KLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.143.20 8 142.40 2 144.4049.00/51,4-
72. LHOTA David 1971 0 KV Pha 4146.00 0 141.70 4 145.7050.30/52,7-
74. JANDA Matyáš 1996 0 Trutnov156.10 0 150.40 2 152.4057.00/59,7-
80. SIROTEK Matěj 1998 0 USK Pha165.00 0 169.80 2 165.0069.60/73,0-
83. JAROLÍMEK Josef 1995 0 Turnov183.80 4 184.70 2 186.7091.30/95,7-
85. DAVID Kuneš 1998 0 Horš.Týn200.30 2 195.60 6 201.60106.20/111,3-
86. GONDA Daniel 1999 0 Č.Lípa221.20 10 222.90 6 228.90133.50/139,9-
87. REJNART David 1995 0 Bechyně247.40 107 231.70 56 287.70192.30/201,6-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3