Slalomy v Třebechovicích

25.09.2010-26.09.2010   Řeka Orlice v úseku loděnice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
kompletní výsledky závodu

kategorie C1M   neděle 26.9.2010

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.102.50 0 103.90 0 102.50 -
2. INDRUCH Tomáš 1976 M Dukla B.101.10 2 101.50 2 103.100.60/0,6-
3. MILLER Jan 1968 2 Turnov104.60 0 106.10 0 104.602.10/2,0-
4. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja106.80 0 107.70 0 106.804.30/4,2-
5. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.105.40 52 107.20 0 107.204.70/4,6-
6. HAVLÍČEK Jan 1982 2 USK Pha108.10 0 0.00 0 108.105.60/5,5-
7. INDRUCH Jaromír 1976 2 KVS HK113.80 0 112.50 0 112.5010.00/9,8-
8. ŘÍHA Milan 1970 2 USK Pha115.10 0 114.00 0 114.0011.50/11,2-
8. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto114.00 0 115.70 0 114.0011.50/11,2-
10. ROLENC Ondřej 1991 3 Pardub.114.40 0 121.30 2 114.4011.90/11,6-
11. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 0 Pardub.115.00 2 113.50 2 115.5013.00/12,7-
12. LACINA Richard 1967 3 Semily114.60 2 115.60 0 115.6013.10/12,8-
13. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn116.60 0 116.10 0 116.1013.60/13,3-
14. KŘIŠŤAN Filip 1992 3 Týniště115.10 2 115.40 2 117.1014.60/14,2-
15. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.30 2 117.20 0 117.2014.70/14,3-
16. REJMAN Zbyšek 1992 2 KVS HK115.30 2 0.00 0 117.3014.80/14,4-
17. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.00 0 117.60 0 117.6015.10/14,7-
18. RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK118.50 0 0.00 0 118.5016.00/15,6-
19. ZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně118.60 0 0.00 0 118.6016.10/15,7-
20. KARLOVSKÝ Jiří 1965 3 KVS HK124.90 0 120.00 0 120.0017.50/17,1-
21. DAVID Ondřej 1984 3 KVS HK120.60 0 122.50 2 120.6018.10/17,7-
22. TÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn118.80 2 118.70 2 120.7018.20/17,8-
23. HRON Jiří 1951 3 Rakovník121.70 0 0.00 0 121.7019.20/18,7-
24. ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště120.40 2 122.20 0 122.2019.70/19,2-
25. SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto123.70 0 123.30 0 123.3020.80/20,3-
26. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 3 Roztoky124.50 0 0.00 0 124.5022.00/21,5-
26. CHOUTKA Jan 1995 0 KVS HK0.00 0 124.50 0 124.5022.00/21,5-
28. ZÁRUBA Martin 1974 0 Dv.Král.126.50 0 128.20 0 126.5024.00/23,4-
29. HEGER Tomáš 1998 3 KVS HK125.80 2 126.60 0 126.6024.10/23,5-
30. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily128.60 0 127.00 0 127.0024.50/23,9-
31. KLEMENT Adam 1996 0 Vys.Mýto126.30 2 125.20 4 128.3025.80/25,2-
32. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.60 0 129.00 0 128.6026.10/25,5-
33. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov130.90 0 132.30 2 130.9028.40/27,7-
34. BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.132.00 0 132.50 0 132.0029.50/28,8-
34. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov132.00 0 129.80 4 132.0029.50/28,8-
36. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.142.80 0 135.40 0 135.4032.90/32,1-
37. TREGLER Michal 1991 0 Jablonec611.00 4 132.20 4 136.2033.70/32,9-
38. ULWER Jiří 1995 0 Týniště134.60 4 134.20 8 138.6036.10/35,2-
39. LHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha3442.40 4 138.80 0 138.8036.30/35,4-
40. KREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky137.30 2 0.00 0 139.3036.80/35,9-
41. KAŠPAR Jaroslav 1956 0 Sláv.HK144.70 0 141.60 0 141.6039.10/38,1-
42. KREJČÍ Antonín 1955 0 Kralupy148.80 0 0.00 0 148.8046.30/45,2-
43. PŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha146.90 8 150.10 0 150.1047.60/46,4-
44. KARLOVSKÝ Marek 1997 0 KVS HK149.40 6 148.80 2 150.8048.30/47,1-
45. KÁRNÍK Zdeněk 1968 0 L.Tábor151.70 0 155.60 0 151.7049.20/48,0-
46. VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov159.50 4 0.00 0 163.5061.00/59,5-
47. ZVOLÁNEK Filip 1999 0 Bechyně202.20 4 0.00 0 206.20103.70/101,2-
48. ŠVAGR Zdeněk 1968 0 Týniště223.00 10 197.50 62 233.00130.50/127,3-
Oddíl

Historie procházení