vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Kroměříži

04.06.2016  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:05,30 01:04,40 01:04,40 5
2.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc01:27,20 01:22,70 01:22,7018.30/28,41
3.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:22,80 01:23,80 01:22,8018.40/28,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc01:00,30 01:01,00 01:00,30 6
2.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:02,00 01:02,30 01:02,001.70/2,85
3.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž01:04,10 01:04,20 01:04,103.80/6,34
4. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc01:07,50 01:12,20 01:07,507.20/11,93
5.1/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:13,80 01:09,80 01:09,809.50/15,82
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:15,30 01:13,30 01:13,3013.00/21,61
7.3/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK01:15,10 01:15,80 01:15,1014.80/24,50
8.4/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:18,20 01:18,40 01:18,2017.90/29,70
9.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:22,90 01:24,10 01:22,9022.60/37,50
10.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno01:25,00 01:25,80 01:25,0024.70/41,00
11.7/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK01:30,90 01:28,60 01:28,6028.30/46,90
12. HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993539.69/5.870,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. NOVÁK Ondřej 1992 1 Kroměříž00:53,10 00:55,20 00:53,10 22
2.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:55,80 00:00,00 00:55,802.70/5,114
3. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:58,00 00:56,80 00:56,803.70/7,010
4.1/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž01:00,50 00:57,40 00:57,404.30/8,19
5.1/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:58,20 00:59,30 00:58,205.10/9,68
6.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:04,50 01:04,00 01:04,0010.90/20,57
7.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:05,50 01:04,20 01:04,2011.10/20,96
8.2/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:08,60 01:09,00 01:08,6015.50/29,25
9.3/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:12,20 01:10,90 01:10,9017.80/33,54
10.4/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:11,10 01:12,50 01:11,1018.00/33,93
11.5/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:13,50 01:12,80 01:12,8019.70/37,12
12.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno01:17,50 01:15,20 01:15,2022.10/41,61
13.7/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc01:21,30 01:23,40 01:21,3028.20/53,10
14.8/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno01:22,40 01:22,30 01:22,3029.20/55,00
15.9/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc01:28,10 01:34,90 01:28,1035.00/65,90
16. FUCHS Marek 2002 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993546.89/6.679,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž01:16,60 01:17,20 01:16,60 2
2.1/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:26,10 01:23,90 01:23,907.30/9,51
3.1/DSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava01:25,20 01:26,10 01:25,208.60/11,20
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:36,00 01:32,10 01:32,1015.50/20,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3