vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Kroměříži

05.06.2016  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí01:05,30 01:04,80 01:04,80 5
2.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:21,60 01:21,00 01:21,0016.20/25,01
3.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc01:22,30 01:25,40 01:22,3017.50/27,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 Olomouc01:01,60 01:00,70 01:00,70 5
2.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:00,80 01:00,90 01:00,800.10/0,24
3.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž01:03,10 01:04,50 01:03,102.40/4,03
4. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc01:06,70 01:05,60 01:05,604.90/8,12
5.1/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:10,30 01:11,90 01:10,309.60/15,81
6.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:12,40 01:13,00 01:12,4011.70/19,30
7.3/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK01:19,30 01:14,60 01:14,6013.90/22,90
8.4/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:18,30 01:19,00 01:18,3017.60/29,00
9.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK01:23,70 01:21,60 01:21,6020.90/34,40
10. MATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 59:59,993539.29/5.830,80
11. VOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993539.29/5.830,80
12. HELLAROVÁ Barbora 2003 VSDK00:00,00 00:00,00 59:59,993539.29/5.830,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. NOVÁK Ondřej 1992 1 Kroměříž00:52,80 00:53,30 00:52,80 22
2.1/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž00:55,30 00:54,50 00:54,501.70/3,214
3.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:55,10 00:00,00 00:55,102.30/4,410
4. LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:55,80 00:56,20 00:55,803.00/5,79
5.1/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:00,50 00:59,50 00:59,506.70/12,78
6.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:04,80 01:03,30 01:03,3010.50/19,97
7.1/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:05,50 01:05,30 01:05,3012.50/23,76
8.2/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:08,30 01:06,80 01:06,8014.00/26,55
9.3/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:11,40 01:08,40 01:08,4015.60/29,54
10.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:09,70 01:08,60 01:08,6015.80/29,93
11.2/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK01:13,10 01:10,20 01:10,2017.40/33,02
12.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:10,90 01:10,40 01:10,4017.60/33,31
13.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno01:14,80 01:14,70 01:14,7021.90/41,50
14.7/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc01:19,10 01:16,00 01:16,0023.20/43,90
15.8/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno01:23,40 01:19,00 01:19,0026.20/49,60
16.9/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc01:23,40 01:19,70 01:19,7026.90/50,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 Kroměříž01:14,60 00:00,00 01:14,60 2
2.1/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:23,40 01:28,30 01:23,408.80/11,81
3.1/DSHOROVÁ Klára 1998 KK Opava01:25,30 01:25,00 01:25,0010.40/13,90
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:29,90 01:27,30 01:27,3012.70/17,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3