MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 1.ČPž

11.06.2016   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.15:27,44 -
2.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.15:42,8815.44/1,7-
3.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov15:44,7817.34/1,9-
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice16:23,4856.04/6,0-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.16:33,2065.76/7,1-
6.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště16:37,6270.18/7,6-
7.4/DSCHALOUPKA Václav 1998 Olomouc16:44,5677.13/8,3-
8.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:47,1179.67/8,6-
9.5/DSBOUČEK Stanislav 1999 2 Pardub.17:05,9798.53/10,6-
10.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno17:11,65104.21/11,2-
11.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno17:13,05105.61/11,4-
12.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto17:19,65112.21/12,1-
13.6/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc17:21,85114.41/12,3-
14.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.17:27,59120.15/13,0-
15.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.17:37,72130.28/14,0-
16.7/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov17:50,79143.35/15,5-
17.4/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz18:24,60177.16/19,1-
18.5/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc18:32,33184.89/19,9-
19.8/DMWALTER David 2001 2 Šumperk18:37,42189.98/20,5-
20.6/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc18:42,45195.01/21,0-
21.7/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc18:45,06197.62/21,3-
22.9/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc18:47,21199.77/21,5-
23.10/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.18:49,56202.13/21,8-
24.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc18:49,91202.47/21,8-
25.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto19:12,08224.64/24,2-
26.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor19:28,87241.43/26,0-
27.12/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž19:40,92253.48/27,3-
28.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc19:44,09256.65/27,7-
29.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc19:51,02263.58/28,4-
30.13/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto19:57,59270.15/29,1-
31.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava20:08,42280.98/30,3-
32.4/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm20:18,32290.88/31,4-
33.5/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.20:32,37304.93/32,9-
34.10/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.20:38,87311.43/33,6-
35.11/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm20:59,12331.68/35,8-
36.14/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.21:05,01337.57/36,4-
37.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.21:17,66350.22/37,8-
38.7/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc21:23,92356.48/38,4-
39.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov21:29,68362.24/39,1-
40.8/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž21:42,01374.57/40,4-
41.9/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov21:45,28377.85/40,7-
42.10/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel21:57,45390.01/42,1-
43.11/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.22:17,86410.42/44,3-
44.13/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná22:41,92434.48/46,8-
45.14/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná22:46,28438.85/47,3-
46.15/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel22:48,33440.89/47,5-
47.12/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc22:49,67442.23/47,7-
48.15/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.22:50,63443.19/47,8-
49.13/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc22:55,76448.32/48,3-
50.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno22:58,38450.94/48,6-
51.15/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.23:10,62463.18/49,9-
52.16/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc23:13,13465.69/50,2-
53.17/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná23:14,26466.82/50,3-
54.18/ZMSALAJ František 2004 Litovel23:25,41477.97/51,5-
55.19/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno23:30,44483.00/52,1-
56.20/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc23:36,09488.65/52,7-
57.21/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc23:36,40488.96/52,7-
58.22/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc24:11,40523.96/56,5-
59.23/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná24:31,89544.45/58,7-
60.24/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel24:37,99550.55/59,4-
61.16/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná29:17,36829.92/89,5-
  PÁTEK Vítězslav 2003 ZábřehDNS -
  ŠOTEK Adam 2005 OlomoucDNS -
  FUCHS Marek 2002 VSDKDNS -
  FIALA Jakub 2001 2 OlomoucDNS -
Oddíl