vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2.ČPž

12.06.2016   řeka Morava v úseku Lesnice most-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel10:01,83 -
2.2/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.10:34,9133.08/5,5-
3.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.10:43,0041.17/6,8-
4.4/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.10:49,6547.82/7,9-
5.1/DMŽENKA Ondra 2000 2 Pardub.11:06,2864.45/10,7-
6.2/DMŽENKA Martin 2000 2 Pardub.11:31,4789.64/14,9-
7.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.11:41,0199.18/16,5-
8.3/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk11:43,16101.33/16,8-
9.5/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk11:49,95108.12/18,0-
10.6/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.11:54,72112.89/18,8-
11.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm12:12,31130.48/21,7-
12.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm12:28,31146.48/24,3-
13.7/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.12:34,47152.64/25,4-
14.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc12:36,89155.06/25,8-
15.4/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.12:42,13160.30/26,6-
16.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov12:59,30177.47/29,5-
17.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc13:13,20191.37/31,8-
18.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc14:19,96258.13/42,9-
19.5/ZMSALAJ František 2004 Litovel14:22,10260.27/43,2-
20.5/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel14:28,72266.89/44,3-
21.6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel15:54,74352.91/58,6-
22.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel17:02,96421.13/70,0-
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.DNS -
  ULITZKA Oliver 2002 KK OpavaDNS -
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.DNS -
  NOVOTNÝ Jan 1998 OlomoucDNS -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno09:23,55 -
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.09:27,614.06/0,7-
3.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel09:48,2024.65/4,4-
4.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.10:01,4837.93/6,7-
5.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.10:03,2639.71/7,0-
6.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.10:08,6245.07/8,0-
7.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno10:08,9845.43/8,1-
8.4/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel10:29,7866.23/11,8-
9.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc10:29,9966.44/11,8-
10.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava10:40,2376.68/13,6-
11.5/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor10:48,2684.71/15,0-
12.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno10:51,3687.81/15,6-
13.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.11:07,10103.55/18,4-
14.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc11:14,32110.77/19,7-
15.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí11:26,99123.44/21,9-
16.6/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav11:36,25132.70/23,5-
17.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc11:42,66139.11/24,7-
18.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno11:46,71143.16/25,4-
19.5/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.11:52,90149.35/26,5-
20.7/DMSTAŇKOVÁ Antonie 2000 3 Č.Kruml.11:56,41152.86/27,1-
21.8/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.11:57,24153.69/27,3-
22.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava11:59,90156.35/27,7-
23.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.12:02,46158.91/28,2-
24.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.12:11,32167.77/29,8-
25.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.12:15,76172.21/30,6-
26.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc12:19,39175.84/31,2-
27.10/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc12:31,77188.22/33,4-
28.11/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí12:35,02191.47/34,0-
29.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc12:39,55196.00/34,8-
30.9/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava12:58,50214.95/38,1-
31.12/ZSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.13:01,12217.57/38,6-
32.5/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc13:01,94218.39/38,8-
33.6/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc13:05,95222.40/39,5-
34.13/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.13:26,12242.57/43,0-
35.14/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.13:30,94247.39/43,9-
36.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc13:41,91258.36/45,8-
37.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno13:51,99268.44/47,6-
38.9/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná14:58,61335.06/59,5-
  ŠPIČKOVÁ Klára 2005 ZábřehDNS -
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 OlomoucDNS -
  DOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDKDNS -
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDKDNS -
  KOLÁŘOVÁ Marika 2000 OlomoucDNS -
  ŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 KK BrandDNS -
  KOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK BrandDNS -
  HRICOVÁ Adéla 1999 OlomoucDNS -
  BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK BrandDNS -
  HRICOVÁ Klára 1999 2 OlomoucDNS -
  SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 KroměřížDNS -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov09:05,09 -
2.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.09:08,553.46/0,6-
3.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice09:25,2820.20/3,7-
4.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.09:27,0521.96/4,0-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.09:29,2124.12/4,4-
6.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště09:34,7329.64/5,4-
7.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí09:39,4834.39/6,3-
8.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno09:51,7246.63/8,6-
9.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:56,9151.82/9,5-
10.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno09:59,4254.33/10,0-
11.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.10:07,1062.01/11,4-
12.6/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov10:07,1762.08/11,4-
13.7/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc10:08,6963.60/11,7-
14.4/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.10:18,1473.05/13,4-
15.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc10:20,4175.32/13,8-
16.5/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc10:32,7987.70/16,1-
17.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz10:34,5189.42/16,4-
18.8/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc10:41,5396.44/17,7-
19.9/DMTICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.10:44,0999.00/18,2-
20.10/DMWALTER David 2001 2 Šumperk10:48,13103.04/18,9-
21.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc10:49,73104.64/19,2-
22.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc10:51,02105.93/19,4-
23.11/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto10:59,12114.03/20,9-
24.12/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.11:04,10119.01/21,8-
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc11:16,49131.40/24,1-
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor11:18,14133.05/24,4-
27.13/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto11:26,72141.63/26,0-
28.14/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž11:27,64142.55/26,2-
29.3/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.11:32,62147.53/27,1-
30.9/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc11:33,84148.75/27,3-
31.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava11:34,00148.91/27,3-
32.5/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm11:38,65153.56/28,2-
33.10/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm11:50,40165.31/30,3-
34.11/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.12:03,74178.65/32,8-
35.6/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž12:12,88187.79/34,5-
36.7/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc12:26,62201.53/37,0-
37.12/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov12:26,69201.60/37,0-
38.13/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná12:42,81217.72/39,9-
39.8/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov12:49,50224.41/41,2-
40.9/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel12:49,63224.54/41,2-
41.10/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná12:52,26227.17/41,7-
42.11/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.12:52,27227.18/41,7-
43.12/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.12:54,59229.50/42,1-
44.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná12:56,38231.29/42,4-
45.15/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.13:00,41235.32/43,2-
46.15/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh13:02,86237.77/43,6-
47.13/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc13:02,92237.83/43,6-
48.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno13:04,31239.22/43,9-
49.16/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel13:04,51239.42/43,9-
50.15/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.13:05,38240.29/44,1-
51.16/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc13:27,38262.29/48,1-
52.17/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno13:28,09263.00/48,2-
53.18/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc13:29,98264.89/48,6-
54.19/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel13:33,63268.54/49,3-
55.20/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc13:33,73268.64/49,3-
56.21/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc13:36,72271.63/49,8-
57.22/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc13:39,52274.43/50,3-
58.23/ZMSALAJ František 2004 Litovel14:28,20323.11/59,3-
59.24/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná14:32,75327.66/60,1-
60.17/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná16:01,11416.02/76,3-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.10:53,95 -
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno11:04,3210.37/1,6-
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno11:44,6650.71/7,8-
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.11:54,2360.28/9,2-
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc12:08,6874.73/11,4-
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.12:19,7285.77/13,1-
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno12:23,1989.24/13,6-
8.4/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk12:42,50108.55/16,6-
9.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí12:48,78114.83/17,6-
10.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc12:52,71118.76/18,2-
11.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.12:55,15121.20/18,5-
12.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc13:03,55129.60/19,8-
13.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno13:18,37144.42/22,1-
14.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.13:35,65161.70/24,7-
15.5/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.13:36,94162.99/24,9-
16.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc13:45,72171.77/26,3-
17.6/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc13:47,09173.14/26,5-
18.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc14:31,70217.75/33,3-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
10:14,38 -
2.1/DMŽENKA Ondra
ŽENKA Martin
2000
2000
2 Pardub.
Pardub.
10:24,199.81/1,6-
3.2/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
10:38,1123.73/3,9-
4.3/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
10:44,6130.23/4,9-
5.2/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
10:46,1931.81/5,2-
6.3/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
10:56,2741.89/6,8-
7.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
11:27,2872.91/11,9-
8.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
11:50,2395.85/15,6-
9.4/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:55,49101.11/16,5-
10.3/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
12:20,00125.62/20,4-
11.4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
12:27,53133.15/21,7-
12.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
12:39,88145.50/23,7-
13.2/ZMFURIŠ Eduard
VEJNAR Samuel
2004
2005
Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:11,01176.63/28,7-
14.3/ZMNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
Pardub.
Pardub.
13:30,51196.13/31,9-
15.4/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
13:41,92207.54/33,8-
16.5/ZSPLÁŠIL Hynek
FENCL Jáchym
2006
2003
Pardub.
Pardub.
13:57,86223.48/36,4-
17.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj
PILAŘ Jan
2005
2004
Pardub.
Pardub.
14:57,89283.51/46,1-
  NOVOTNÝ Petr
VRUBLOVSKÝ Jan
2000
1999
Olomouc
Olomouc
DNS -
  KLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
DNS -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3