vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě

18.06.2016   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:52,32 6
2.2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:50,22 5
3.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:48,80 4
4.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,790.47/0,93
5.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:52,380.06/0,12
6.5/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 01:31,1538.83/74,21
7.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,796.47/12,40
8.3/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,567.25/13,90
9.4/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:02,6110.29/19,70
10.6/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:03,5611.24/21,50
  ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 DNS 0
  SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:40,82 21
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:58,0317.21/42,216
3.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:42,321.50/3,711
4.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:45,194.37/10,710
5.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:59,6218.80/46,19
6.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:46,525.70/14,08
7.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:50,819.99/24,57
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,727.90/19,46
9.8/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,4317.61/43,15
10.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,2310.41/25,54
11.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:51,8511.03/27,03
  RETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNF 2
13.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,6115.79/38,71
14.5/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,6814.86/36,40
15.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,9122.09/54,10
16.7/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:03,6922.87/56,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:39,76 39
2.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:39,870.11/0,334
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:50,7210.96/27,629
4.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,885.12/12,924
5.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,023.26/8,219
6.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,353.59/9,018
7.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,795.03/12,717
8.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:44,915.15/13,016
9.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:46,106.34/15,915
10.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:45,445.68/14,314
11.8/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:52,3912.63/31,813
12.9/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,8713.11/33,012
13.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,7818.02/45,311
14.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,0013.24/33,310
15.6/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,9515.19/38,29
16.7/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,8313.07/32,98
17.8/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,9614.20/35,77
18.9/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 02:07,7587.99/221,36
19.10/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:57,0317.27/43,45
20.10/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,8116.05/40,44
21.11/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:04,1724.41/61,43
22.12/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice00:00,00 00:00,00 00:58,4818.72/47,12
23.13/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice00:00,00 00:00,00 00:58,8919.13/48,11
24.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:58,5118.75/47,20
25.15/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,4934.73/87,30
26.16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:04,6424.88/62,60
27.17/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:07,0527.29/68,60
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNF 0
  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
00:00,00 00:00,00 00:46,32 2
2.2/ZSRUDORFER Martin
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:49,593.27/7,11
3.1/ZMBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
Trutnov
Trutnov
00:00,00 00:00,00 00:53,567.24/15,60
4.2/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 00:58,7712.45/26,90
  HRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 DNS 0
  JANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 02:31,59 5
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:51,59 4
3.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:52,66 3
4.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:55,09 2
5.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,09 1
6.2/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,90 0
7.5/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc00:00,00 00:00,00 02:23,79 0
  DOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNF 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3