3. Český pohár žáků ve sprintu na Křivoklátě

18.06.2016   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:39,76 39
2.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:39,870.11/0,334
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:50,7210.96/27,629
4.4/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,885.12/12,924
5.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,023.26/8,219
6.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:43,353.59/9,018
7.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:44,795.03/12,717
8.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 00:44,915.15/13,016
9.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:46,106.34/15,915
10.7/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:45,445.68/14,314
11.8/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:52,3912.63/31,813
12.9/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:52,8713.11/33,012
13.4/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,7818.02/45,311
14.5/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,0013.24/33,310
15.6/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:54,9515.19/38,29
16.7/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:52,8313.07/32,98
17.8/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,9614.20/35,77
18.9/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 02:07,7587.99/221,36
19.10/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 00:57,0317.27/43,45
20.10/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,8116.05/40,44
21.11/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:04,1724.41/61,43
22.12/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice00:00,00 00:00,00 00:58,4818.72/47,12
23.13/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice00:00,00 00:00,00 00:58,8919.13/48,11
24.14/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:58,5118.75/47,20
25.15/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,4934.73/87,30
26.16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 01:04,6424.88/62,60
27.17/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov00:00,00 00:00,00 01:07,0527.29/68,60
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 DNF 0
  HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 DNS 0
Oddíl