vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M.

25.06.2016   řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,00 12
2.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:07,205.20/8,48
3.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:10,008.00/12,94
4.1/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 01:11,009.00/14,53
5.2/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:11,009.00/14,52
  BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 1
7.2/DMWALTER David 2001 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:16,0014.00/22,60
8.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:19,7017.70/28,50
  ULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 DNS 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,80 25
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 01:05,805.00/8,217
2.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:05,805.00/8,213
4.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:06,705.90/9,79
5.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:06,305.50/9,08
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:08,207.40/12,27
7.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:08,607.80/12,86
8.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:11,4010.60/17,45
9.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:11,7010.90/17,94
10.5/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:14,6013.80/22,73
11.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:18,7017.90/29,42
12.1/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:21,0020.20/33,21
13.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 00:00,00 01:23,2022.40/36,80
14.4/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:25,6024.80/40,80
15.5/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:29,6028.80/47,40
16.6/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:34,7033.90/55,80
17.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:35,5034.70/57,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:55,00 47
2.1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,800.80/1,539
3.1/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:53,90 35
4.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:55,900.90/1,631
5.2/VMŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,203.20/5,827
6.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:56,701.70/3,123
7.3/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:59,404.40/8,019
8. CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:58,103.10/5,615
9.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:57,702.70/4,914
10.2/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,105.10/9,313
11.3/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:02,707.70/14,012
12. KOZUMPLÍK Matouš 1986 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:02,807.80/14,211
13.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,008.00/14,510
14.2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:04,009.00/16,49
15.4/U23CHABIČA Martin 1995 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,209.20/16,78
16.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:08,5013.50/24,57
17.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:09,8014.80/26,96
18.4/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK00:00,00 00:00,00 01:10,9015.90/28,95
19.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:13,0018.00/32,74
20.5/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:13,5018.50/33,63
21.3/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:14,0019.00/34,52
22.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:25,0030.00/54,51
23.5/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:16,3021.30/38,70
24.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:26,0031.00/56,40
25.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:23,6028.60/52,00
26.8/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:27,8032.80/59,60
27.9/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:25,1030.10/54,70
28.10/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:32,6037.60/68,40
  SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3