vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M.

26.06.2016   řeka Morava v prostoru silničního mostu ve Veselí nad Moravou
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Jana Žůrková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:57,60 12
2.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:59,401.80/3,18
3.1/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:03,405.80/10,14
4.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:04,907.30/12,73
5.1/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:04,206.60/11,52
6.2/DMWALTER David 2001 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:07,6010.00/17,41
7.2/U23BLANÁŘ Jindřich 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,993542.39/6.150,00
8.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:10,4012.80/22,20
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo00:00,00 00:00,00 DNS 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.00:00,00 00:00,00 DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 00:58,00 25
2.1/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,60 17
3.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:00,00 00:00,00 00:58,200.20/0,313
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:58,400.40/0,79
5.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav00:00,00 00:00,00 01:01,203.20/5,58
6.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:03,505.50/9,57
7.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,204.20/7,26
8.4/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:00,00 00:00,00 01:02,904.90/8,45
9.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:08,3010.30/17,84
10.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:08,7010.70/18,43
11.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:19,3021.30/36,72
12.1/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:11,0013.00/22,41
13.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK00:00,00 00:00,00 01:09,0011.00/19,00
14.4/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,7019.70/34,00
15.5/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK00:00,00 00:00,00 01:31,6033.60/57,90
16.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:18,7020.70/35,70
17.7/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:22,1024.10/41,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:48,00 45
2.1/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,700.70/1,537
3.1/U23OLEJNÍK Jan 1996 1 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:48,800.80/1,733
4.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:50,602.60/5,429
5. CHRENKA Vojtěch 1991 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:52,804.80/10,025
6.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:51,003.00/6,321
7.2/VMŠIŠPERA Petr 1979 KKVeselí00:00,00 00:00,00 00:52,204.20/8,817
7.3/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:53,205.20/10,813
9.2/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:56,008.00/16,712
10.3/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:57,809.80/20,411
11.4/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 00:55,807.80/16,310
12. KOZUMPLÍK Matouš 1986 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:56,408.40/17,59
13.2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,608.60/17,98
14.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:02,8014.80/30,87
15.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:01,5013.50/28,16
16.2/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:04,4016.40/34,25
17.4/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK00:00,00 00:00,00 01:04,8016.80/35,04
18.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava00:00,00 00:00,00 01:04,7016.70/34,83
19.5/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK00:00,00 00:00,00 01:05,1017.10/35,62
20.4/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,3018.30/38,11
21.5/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:06,7018.70/39,00
22.6/ZMSOBOTKA Adam 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:12,2024.20/50,40
22.7/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:12,9024.90/51,90
24.8/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:17,4029.40/61,30
25.9/ZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno00:00,00 00:00,00 01:16,3028.30/59,00
26.10/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:13,6025.60/53,30
  CHABIČA Martin 1995 SKVeselí00:00,00 00:00,00 DNS 0
  SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
  LIGURSKÝ Ivo 1968 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3