vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd ve Vysokém Mýtě

25.06.2016   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.08:54,60 38
2.1/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel09:56,2061.60/11,530
3. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto10:02,3067.70/12,722
4.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha10:49,90115.30/21,614
5.2/U23JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto11:00,30125.70/23,510
6.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm11:12,60138.00/25,86
7.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště11:34,60160.00/29,95
8.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov11:53,30178.70/33,44
9.1/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm12:16,40201.80/37,73
10.3/U23ŠŤASTNÝ Filip 1994 Pardub.12:44,20229.60/42,92
11.1/VMKUTLVAŠR Pavel 1977 Vys.Mýto12:47,40232.80/43,51
12.4/U23PATÁK Jan 1997 3 Litovel12:47,70233.10/43,60
13.2/ZSFENCL Jáchym 2003 Pardub.15:18,90384.30/71,90
14.3/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.16:23,50448.90/84,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PLÁŠILOVÁ Anežka 2002 Pardub.12:50,10 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:28,70 2
2.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
14:24,30175.60/25,51
3.2/ZMPILAŘ Jan
PILAŘ Vít
2004
2006
Pardub.
Pardub.
15:58,10269.40/39,10
4.3/ZMPLÁŠIL Hynek
JIŘÍK Matěj
2006
2005
Pardub.
Pardub.
16:58,90330.20/47,90
  ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
DNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov08:05,20 26
2.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště08:47,9042.70/8,822
3.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto09:07,7062.50/12,918
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.09:21,9076.70/15,814
5.1/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.09:39,0093.80/19,310
6.4/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto09:54,40109.20/22,59
7.5/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto10:33,90148.70/30,68
8.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov10:55,30170.10/35,17
9.1/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov11:09,60184.40/38,06
10.1/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.11:32,40207.20/42,75
11.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov11:38,60213.40/44,04
12.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.11:55,30230.10/47,43
13.3/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.12:11,20246.00/50,72
14.4/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel12:50,70285.50/58,81
15.2/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel12:55,00289.80/59,70
16.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.13:29,20324.00/66,80
17.5/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov13:45,90340.70/70,20
18.6/ZMSALAJ František 2004 Litovel14:23,60378.40/78,00
19.7/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel15:25,10439.90/90,70
  KLEMENT Jiří 1959 Vys.MýtoDNS 0
  KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3