vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

02.07.2016   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno110.40 0 110.80 0 110.40 68
2.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.80 2 110.40 2 111.801.40/1,364
3.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk110.70 4 112.90 2 114.704.30/3,960
4.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.116.00 2 115.80 0 115.805.40/4,956
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí117.50 2 116.70 0 116.706.30/5,752
6.2/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí116.40 2 115.40 2 117.407.00/6,348
7.3/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno117.50 2 119.50 0 119.509.10/8,244
8.2/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava119.60 2 121.50 8 121.6011.20/10,140
9.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž122.10 0 123.30 2 122.1011.70/10,636
10.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž123.70 0 122.70 0 122.7012.30/11,132
10.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno120.70 2 125.00 4 122.7012.30/11,128
12.4/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk125.40 4 124.70 0 124.7014.30/13,024
13.2/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK123.80 4 124.30 2 126.3015.90/14,423
14.3/U23NEUBERT Adam 1997 Olomouc122.80 4 120.40 6 126.4016.00/14,522
15.3/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno127.90 0 126.50 0 126.5016.10/14,621
16.5/DMWALTER David 2001 3 Šumperk130.40 2 129.20 0 129.2018.80/17,020
17.6/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk129.30 0 129.50 0 129.3018.90/17,119
18.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk127.60 2 129.20 2 129.6019.20/17,418
19.4/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 127.70 2 129.7019.30/17,517
20.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava128.90 2 127.70 6 130.9020.50/18,616
21.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník130.00 2 131.00 2 132.0021.60/19,615
22.7/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk124.20 8 128.50 6 132.2021.80/19,714
23.1/DSMĚRKA Vladimír 1998 3 Šumperk130.70 4 132.60 0 132.6022.20/20,113
24.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava144.30 4 130.70 2 132.7022.30/20,212
25.5/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh144.70 2 137.50 0 139.5029.10/26,411
26.5/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel142.60 0 146.80 2 142.6032.20/29,210
27.3/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž140.70 6 140.80 2 142.8032.40/29,39
28.6/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk144.20 0 143.00 0 143.0032.60/29,58
29.7/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná143.90 0 143.60 0 143.6033.20/30,17
30.4/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná140.00 4 144.70 0 144.0033.60/30,46
31.8/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK143.50 2 144.80 10 145.5035.10/31,85
32.5/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná143.10 4 144.50 8 147.1036.70/33,24
33.3/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk145.70 4 153.10 8 149.7039.30/35,63
34.9/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh150.80 0 149.00 6 150.8040.40/36,62
35.8/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná147.80 4 150.80 2 151.8041.40/37,51
36.6/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno151.60 2 159.40 0 153.6043.20/39,10
37.7/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel169.80 56 154.10 0 154.1043.70/39,60
38.9/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK169.20 2 167.10 6 171.2060.80/55,10
39.10/ZSOLŠÁR Petr 2003 Ostrava186.00 4 179.80 2 181.8071.40/64,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno133.10 2 132.70 0 132.70 16
2.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí138.00 2 136.20 0 136.203.50/2,612
3.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk139.50 0 142.00 2 139.506.80/5,18
4.2/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno140.00 2 140.60 0 140.607.90/6,04
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava145.80 2 146.60 2 147.8015.10/11,43
6.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava155.30 0 162.60 0 155.3022.60/17,02
7.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK182.10 2 189.60 4 184.1051.40/38,71
8.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK189.50 6 190.30 4 194.3061.60/46,40
9.1/PZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava269.00 2 250.30 4 254.30121.60/91,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Val.Mez.
142.30 2 141.50 0 141.50 15
2.2/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
KK Brno
KK Brno
142.10 2 138.70 6 144.102.60/1,811
3.1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
140.80 4 144.20 4 144.803.30/2,37
4.1/DMURBAN Daniel
VÁCHA Ondřej
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
143.00 4 147.30 12 147.005.50/3,96
5.3/U23ŠOTOLA Karel
PATÁK Jan
1997
1997
3 Litovel
Litovel
152.10 4 154.30 4 156.1014.60/10,35
6.2/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
KK Opava
KK Opava
165.90 12 158.60 4 162.6021.10/14,94
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie
DZIADKOVÁ Zuzana
2000
2002
KK Brno
KK Brno
164.40 8 160.50 6 166.5025.00/17,73
8.1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
167.70 6 161.00 6 167.0025.50/18,02
9.1/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
183.50 8 188.00 12 191.5050.00/35,31
10.4/DMDAŇKOVÁ Anna
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
2004
2001
Šumperk
Šumperk
198.10 8 201.40 6 206.1064.60/45,70
11.5/DMHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
202.10 8 217.10 14 210.1068.60/48,50
12.2/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
212.60 10 208.60 18 222.6081.10/57,30
13.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
240.00 6 246.30 6 246.00104.50/73,90

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava153.40 2 154.70 2 155.40 0
2.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí169.10 56 167.30 0 167.3011.90/7,70
3.2/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná166.20 12 172.30 0 172.3016.90/10,90
4.2/PZMČAMEK David 2006 Litovel184.40 0 177.30 4 181.3025.90/16,70
5.3/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel191.60 4 181.20 2 183.2027.80/17,90
6.4/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK180.90 4 184.90 8 184.9029.50/19,00
7.5/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK201.30 6 183.20 2 185.2029.80/19,20
8.6/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava188.60 4 184.10 2 186.1030.70/19,80
9.3/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná185.50 4 182.30 4 186.3030.90/19,90
10.7/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel190.50 12 187.30 12 199.3043.90/28,20
11.8/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK212.60 4 196.70 4 200.7045.30/29,20
12.9/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž199.00 4 195.80 8 203.0047.60/30,60
13.4/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh210.30 8 211.90 4 215.9060.50/38,90
14.5/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno221.40 58 220.50 2 222.5067.10/43,20
15.10/PZMKAZÍK Martin 2007 SKVeselí237.10 4 247.10 10 241.1085.70/55,10
16.6/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava233.90 8 233.00 10 241.9086.50/55,70
17.11/PZMPUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno241.60 62 247.10 8 255.1099.70/64,20
18.7/PZZROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk273.40 14 275.10 14 287.40132.00/84,90
19.8/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník341.80 160 316.80 6 322.80167.40/107,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí121.30 0 121.70 4 121.30 32
2.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno126.80 0 121.40 2 123.402.10/1,728
3. JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2 KK Brno4.00 999 119.80 4 123.802.50/2,124
4.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava126.30 0 124.80 0 124.803.50/2,920
5.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník128.00 0 125.10 0 125.103.80/3,116
6. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh127.30 2 126.80 0 126.805.50/4,512
7.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava128.60 0 128.30 0 128.307.00/5,811
8.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk131.80 0 129.60 2 131.6010.30/8,510
9.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno134.50 0 133.10 0 133.1011.80/9,79
10.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava135.20 0 135.00 4 135.2013.90/11,58
11.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami139.20 2 138.60 0 138.6017.30/14,37
12. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno139.60 0 144.30 2 139.6018.30/15,16
13.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami143.60 0 139.30 2 141.3020.00/16,55
14.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK142.30 0 141.50 0 141.5020.20/16,74
15.2/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK146.50 0 143.90 0 143.9022.60/18,63
16.6/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 Litovel144.10 4 150.90 8 148.1026.80/22,12
17.3/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná154.90 0 155.10 0 154.9033.60/27,71
18.4/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK158.50 4 156.60 0 156.6035.30/29,10
19.5/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk159.50 0 161.30 6 159.5038.20/31,50
20.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno168.10 4 160.50 0 160.5039.20/32,30
21.4/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.178.80 2 179.10 4 180.8059.50/49,10

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.116.20 2 123.00 0 118.20 33
2.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk120.80 0 120.70 2 120.802.60/2,229
3.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk121.00 0 122.70 4 121.002.80/2,425
4.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK123.00 0 122.90 0 122.904.70/4,021
5.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí126.90 2 126.50 0 126.508.30/7,017
6.1/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava129.60 0 129.10 4 129.6011.40/9,613
7.2/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.135.60 0 138.60 6 135.6017.40/14,79
8.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel134.80 4 134.10 2 136.1017.90/15,18
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk135.90 2 134.70 2 136.7018.50/15,77
10.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk136.10 2 137.40 0 137.4019.20/16,26
11.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí141.50 0 137.30 2 139.3021.10/17,95
12.4/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.144.50 0 144.80 0 144.5026.30/22,34
13.3/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava144.10 10 143.70 2 145.7027.50/23,33
14.5/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.148.80 2 147.40 0 147.4029.20/24,72
15.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava152.50 2 150.30 0 150.3032.10/27,21
16.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk162.80 4 154.50 2 156.5038.30/32,40
17.6/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh160.20 2 159.00 2 161.0042.80/36,20
18.4/U23PATÁK Jan 1997 Litovel162.40 2 176.50 6 164.4046.20/39,10
19.7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná186.20 2 186.30 2 188.2070.00/59,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3