vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Dolních Kounicích

03.07.2016   Řeka Jihlava mezi Moravskými a Novými Bránicemi
ředitel: Martin Střecha   vrchní rozhodčí: Bohuslav Šamánek
výsledky ke stažení: ods  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí102.30 2 98.20 0 98.20 60
2.2/U23SATKE Adam 1994 2+ KK Brno101.30 2 101.20 0 101.203.00/3,156
3.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk101.50 0 101.10 2 101.503.30/3,452
4.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.105.50 0 102.90 0 102.904.70/4,848
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí104.30 0 103.20 0 103.205.00/5,144
6.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno103.30 0 103.50 0 103.305.10/5,240
7.2/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava102.80 2 104.90 2 104.806.60/6,736
8.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí107.40 2 105.30 2 107.309.10/9,332
9. RYGEL Marek 1989 KK Brno112.60 2 110.00 0 110.0011.80/12,028
10.3/U23NEUBERT Adam 1997 Olomouc116.40 0 110.50 2 112.5014.30/14,624
11.3/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno112.70 0 112.80 0 112.7014.50/14,823
12.2/VMVESELÝ Petr 1976 VSDK118.00 2 110.80 2 112.8014.60/14,922
13.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk113.50 0 113.80 0 113.5015.30/15,621
13.5/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk114.30 2 113.50 0 113.5015.30/15,620
15.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava114.80 0 112.00 2 114.0015.80/16,119
16.3/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK4.00 999 114.10 0 114.1015.90/16,218
17.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno116.40 0 116.00 2 116.4018.20/18,517
18.1/VSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník119.30 0 118.70 0 118.7020.50/20,916
19.1/DSMĚRKA Vladimír 1998 3 Šumperk121.60 0 122.20 2 121.6023.40/23,815
19.6/DMWALTER David 2001 3 Šumperk4.00 999 121.60 0 121.6023.40/23,814
21.4/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava130.90 6 122.30 2 124.3026.10/26,613
22.7/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk124.00 4 122.80 2 124.8026.60/27,112
23.5/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh131.40 0 124.90 2 126.9028.70/29,211
24.6/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná138.50 0 131.80 0 131.8033.60/34,210
25.2/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž129.90 4 130.50 2 132.5034.30/34,99
26.3/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná132.20 52 134.20 0 134.2036.00/36,78
27.5/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel132.70 2 137.50 0 134.7036.50/37,27
28.8/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK134.40 2 133.30 2 135.3037.10/37,86
29.4/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná133.70 2 139.90 0 135.7037.50/38,25
30.2/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk139.90 50 135.90 0 135.9037.70/38,44
31.5/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno142.70 2 137.00 0 137.0038.80/39,53
32.7/ZSPODHORNÝ Miloš 2002 Šumperk136.90 4 136.00 2 138.0039.80/40,52
33.8/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná138.60 0 146.50 2 138.6040.40/41,11
34.6/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel145.30 2 146.10 0 146.1047.90/48,80
35.9/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh145.20 2 4.00 999 147.2049.00/49,90
36.9/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK145.10 4 149.30 4 149.1050.90/51,80
37.10/ZSOLŠÁR Petr 2003 Ostrava168.40 6 161.10 0 161.1062.90/64,10
38.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk113.90 50 118.30 50 163.9065.70/66,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno120.90 0 122.40 0 120.90 16
2.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk126.90 0 125.50 0 125.504.60/3,812
3.1/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno131.10 2 128.40 0 128.407.50/6,28
4.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí129.00 0 129.00 0 129.008.10/6,74
5.3/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava134.80 2 135.90 0 135.9015.00/12,43
6.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava146.70 0 141.10 0 141.1020.20/16,72
7.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK171.80 0 173.30 4 171.8050.90/42,11
8.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK187.00 2 190.10 2 189.0068.10/56,30
9.1/PZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava248.10 0 207.40 0 207.4086.50/71,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23SATKE Adam
MATĚJÍČEK Vojtěch
1994
2002
KK Brno
KK Brno
126.80 0 155.30 8 126.80 15
2.2/U23HOROVÁ Klára
KRISTEK Václav
1998
1996
2 KK Opava
Val.Mez.
132.00 0 134.70 2 132.005.20/4,111
3.1/DMURBAN Daniel
VÁCHA Ondřej
2001
2001
3 Šumperk
Šumperk
131.20 2 133.70 2 133.206.40/5,07
4.1/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
135.80 0 130.30 4 134.307.50/5,96
5.2/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
KK Opava
KK Opava
143.60 4 164.90 12 147.6020.80/16,45
6.3/DMNĚMCOVÁ Marie
DZIADKOVÁ Zuzana
2000
2002
KK Brno
KK Brno
153.00 50 146.00 4 150.0023.20/18,34
7.1/ZSŠVÉDA Daniel
SMILEK Jiří
2002
2003
3 Val.Mez.
Val.Mez.
153.80 2 152.90 2 154.9028.10/22,23
8.3/U23ŠOTOLA Karel
PATÁK Jan
1997
1997
3 Litovel
Litovel
4.00 999 159.50 6 165.5038.70/30,52
9.1/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
166.30 2 176.70 6 168.3041.50/32,71
10.4/DMHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
179.30 10 167.00 10 177.0050.20/39,60
11.5/DMDAŇKOVÁ Anna
ŠTĚPÁNKOVÁ Petra
2004
2001
Šumperk
Šumperk
181.30 0 184.20 2 181.3054.50/43,00
12.2/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
198.00 12 236.80 16 210.0083.20/65,60
13.3/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka
DZIADEK Marek
2005
2005
KK Brno
KK Brno
208.20 4 230.90 10 212.2085.40/67,40

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava140.00 0 138.40 2 140.00 0
2.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí156.70 2 145.10 6 151.1011.10/7,90
3.2/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná155.40 4 161.70 6 159.4019.40/13,90
4.2/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK166.80 2 164.10 0 164.1024.10/17,20
5.3/PZMČAMEK David 2006 Litovel168.60 0 170.20 2 168.6028.60/20,40
6.3/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná166.60 8 169.50 2 171.5031.50/22,50
7.4/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel193.90 50 172.90 4 176.9036.90/26,40
8.5/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK194.20 6 181.40 2 183.4043.40/31,00
9.6/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava186.80 4 183.50 2 185.5045.50/32,50
10.7/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK189.40 0 186.30 4 189.4049.40/35,30
11.4/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh194.50 0 188.40 2 190.4050.40/36,00
12.8/PZMPUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno204.60 0 195.60 6 201.6061.60/44,00
13.9/PZMKAZÍK Martin 2007 SKVeselí214.40 6 198.80 4 202.8062.80/44,90
14.5/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno210.20 4 215.30 2 214.2074.20/53,00
15.6/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava220.20 12 237.00 4 232.2092.20/65,90
16.7/PZZROUČOVÁ Adéla 2006 Šumperk284.90 6 233.60 4 237.6097.60/69,70
17.10/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel181.40 60 186.60 56 241.40101.40/72,40
18.8/PZZBÍLOVSKÁ Monika 2009 Lipník233.80 52 235.90 8 243.90103.90/74,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí110.10 0 110.00 0 110.00 27
2.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno113.60 0 112.80 0 112.802.80/2,523
3.2/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava113.90 0 113.90 2 113.903.90/3,519
4. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh116.40 2 116.00 0 116.006.00/5,515
5.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk117.80 0 116.40 0 116.406.40/5,811
6.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník117.20 0 116.80 0 116.806.80/6,210
7.1/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava122.20 0 118.90 0 118.908.90/8,19
8.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava120.50 0 121.40 0 120.5010.50/9,58
9.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno120.70 0 123.30 2 120.7010.70/9,77
10.4/DMMINÁROVÁ Aneta 2001 3 Tzunami128.90 2 128.40 0 128.4018.40/16,76
11.5/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3 Tzunami129.80 2 130.90 0 130.9020.90/19,05
12.1/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK132.70 6 130.70 2 132.7022.70/20,64
13.2/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK134.60 0 136.90 0 134.6024.60/22,43
14. PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 KK Brno135.70 2 137.20 2 137.7027.70/25,22
15.3/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk146.20 0 152.40 0 146.2036.20/32,91
16.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná145.80 2 146.40 2 147.8037.80/34,40
17.5/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno151.60 0 152.30 0 151.6041.60/37,80
18.4/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.174.20 4 169.30 4 173.3063.30/57,50

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.109.00 2 111.10 0 111.00 34
2.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk112.40 0 111.50 2 112.401.40/1,330
3.1/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK117.00 0 114.90 0 114.903.90/3,526
4. RYGEL Marek 1989 KK Brno117.30 0 116.00 0 116.005.00/4,522
5.1/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk114.60 8 116.90 0 116.905.90/5,318
6.2/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí115.70 4 114.00 10 119.708.70/7,814
7.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel123.20 0 4.00 999 123.2012.20/11,010
8.1/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava123.10 4 121.60 2 123.6012.60/11,49
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk123.90 4 123.60 2 125.6014.60/13,28
10.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk123.90 8 126.00 2 128.0017.00/15,37
11.2/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.126.90 4 126.30 2 128.3017.30/15,66
12.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí133.50 0 128.80 0 128.8017.80/16,05
13.4/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.134.00 2 129.40 0 129.4018.40/16,64
14.5/ZSŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.133.90 0 130.80 0 130.8019.80/17,83
15.3/DMVAVRLA Adam 2000 KK Opava142.00 6 128.20 8 136.2025.20/22,72
16.2/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava142.30 4 135.60 4 139.6028.60/25,81
17.2/VMTKADLEC Martin 1972 VSDK140.60 4 138.40 2 140.4029.40/26,50
18.4/DMVÁCHA Ondřej 2001 Šumperk143.90 2 141.00 0 141.0030.00/27,00
19.4/U23PATÁK Jan 1997 Litovel170.10 10 145.40 0 145.4034.40/31,00
20.6/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh139.50 52 145.70 0 145.7034.70/31,30
21.2/DSMĚRKA Vladimír 1998 Šumperk158.90 0 156.20 4 158.9047.90/43,20
22.7/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná184.50 0 192.90 4 184.5073.50/66,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3