vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

10.07.2016   řeka Otava před loděnicí, Horní Podskalí.
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha100.50 2 99.02 0 99.02 174
2. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice103.83 0 104.47 0 103.834.81/4,9166
3. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice107.46 2 104.96 0 104.965.94/6,0162
4.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz107.33 0 105.64 2 107.338.31/8,4158
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice109.70 0 107.36 0 107.368.34/8,4154
6.2/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice108.95 2 105.41 2 107.418.39/8,5150
7.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz108.68 0 108.55 2 108.689.66/9,8146
8.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.110.67 2 110.24 0 110.2411.22/11,3142
9. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor110.55 4 110.76 0 110.7611.74/11,9138
10. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice113.92 6 109.16 2 111.1612.14/12,3134
11.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice114.57 0 113.76 0 113.7614.74/14,9130
12. KUNA Jan 1990 SKVS ČB114.31 0 115.24 2 114.3115.29/15,4126
13.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz117.71 0 114.53 0 114.5315.51/15,7122
14.2/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice120.23 0 115.52 0 115.5216.50/16,7118
15.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB116.16 0 115.76 2 116.1617.14/17,3114
16.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz119.34 0 116.25 0 116.2517.23/17,4110
17.2/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz110.67 50 112.58 4 116.5817.56/17,7106
18.5/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.47 4 115.74 2 117.7418.72/18,9102
19.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy119.32 2 117.78 0 117.7818.76/18,998
20.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.121.46 2 118.07 0 118.0719.05/19,294
21.3/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha120.80 0 118.10 0 118.1019.08/19,390
22.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.08 2 118.17 0 118.1719.15/19,386
23.7/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor120.64 2 118.32 0 118.3219.30/19,582
24.4/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy120.83 0 117.80 2 119.8020.78/21,078
25.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.123.23 0 120.95 0 120.9521.93/22,174
26.8/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice121.94 0 121.05 0 121.0522.03/22,270
27.4/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov127.59 2 120.39 2 122.3923.37/23,666
28.1/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky129.87 2 124.23 0 124.2325.21/25,565
29.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice129.94 2 124.32 0 124.3225.30/25,664
30.2/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak122.48 2 132.87 2 124.4825.46/25,763
31.9/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy125.93 0 124.91 0 124.9125.89/26,162
32. KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy113.94 52 121.80 4 125.8026.78/27,061
33.3/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.48 0 126.44 0 126.4427.42/27,760
34.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor125.70 2 126.64 0 126.6427.62/27,959
35.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice126.60 2 125.18 2 127.1828.16/28,458
36.4/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky128.82 4 128.34 0 128.3429.32/29,657
37.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB136.82 2 129.34 0 129.3430.32/30,656
38.6/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz126.47 4 128.37 6 130.4731.45/31,855
39.10/VMHORÁK David 1976 3 SKŽižkov132.84 0 131.14 0 131.1432.12/32,454
40.3/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor136.64 4 129.17 2 131.1732.15/32,553
41.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand130.01 2 135.49 4 132.0132.99/33,352
42.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy131.85 2 132.38 0 132.3833.36/33,751
43.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand134.46 2 133.36 0 133.3634.34/34,750
44.7/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB131.85 2 132.90 2 133.8534.83/35,249
45.5/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand134.38 0 134.00 0 134.0034.98/35,348
46.11/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag136.07 2 132.37 2 134.3735.35/35,747
47.6/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice138.82 4 134.50 0 134.5035.48/35,846
48.7/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky139.93 0 134.82 0 134.8235.80/36,245
49.5/DMKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.141.95 6 134.06 2 136.0637.04/37,444
50.6/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha134.91 2 134.13 2 136.1337.11/37,543
51.12/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň136.16 0 136.25 2 136.1637.14/37,542
52.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky140.88 0 134.20 2 136.2037.18/37,541
53.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.139.02 6 136.83 0 136.8337.81/38,240
54.9/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak149.01 52 137.17 0 137.1738.15/38,539
55.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB137.13 6 137.96 0 137.9638.94/39,338
56.8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.136.39 2 141.17 0 138.3939.37/39,837
57.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak142.84 0 138.48 0 138.4839.46/39,936
58.3/VSKOVAŘÍK Richard 1959 3 Ot.Strak136.05 4 4.00 999 140.0541.03/41,435
59.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice140.05 6 138.45 2 140.4541.43/41,80
60.8/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy139.62 4 136.73 4 140.7341.71/42,134
61.9/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov138.93 2 138.83 2 140.8341.81/42,233
62.10/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.148.08 6 141.12 0 141.1242.10/42,532
63.4/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec142.54 52 141.64 0 141.6442.62/43,031
64.6/DMJAHODA Martin 2001 3 USK Pha140.03 2 143.71 2 142.0343.01/43,430
65.9/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand144.58 52 140.88 2 142.8843.86/44,329
66.10/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor143.55 0 146.27 6 143.5544.53/45,028
67.10/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak140.46 6 137.66 6 143.6644.64/45,127
68.11/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB144.11 0 146.19 2 144.1145.09/45,526
69.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek145.56 10 142.56 2 144.5645.54/46,025
70.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.143.69 2 143.79 4 145.6946.67/47,124
71.11/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov144.14 2 145.16 8 146.1447.12/47,623
72.6/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník142.64 50 142.56 4 146.5647.54/48,022
73.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor146.12 2 145.43 2 147.4348.41/48,921
74.8/VSHEGER Miroslav 1955 Rakovník157.76 0 147.85 0 147.8548.83/49,320
75.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.153.41 2 149.26 0 149.2650.24/50,719
76.12/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov144.73 8 145.39 4 149.3950.37/50,918
77.12/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice150.34 10 149.67 0 149.6750.65/51,217
78.10/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz149.29 4 151.43 0 151.4352.41/52,916
79.2/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor149.51 2 153.96 2 151.5152.49/53,00
80.13/ZSSTEHNO Petr 2003 3 USK Pha146.07 10 147.54 4 151.5452.52/53,015
81.13/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.152.50 2 151.95 0 151.9552.93/53,514
82.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha145.38 8 155.38 10 153.3854.36/54,913
83.14/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn149.84 4 159.73 4 153.8454.82/55,412
84.14/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice150.57 4 4.00 999 154.5755.55/56,111
85.15/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy166.24 8 153.32 2 155.3256.30/56,910
86.16/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov155.46 8 153.49 2 155.4956.47/57,09
87.11/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz168.70 4 154.54 2 156.5457.52/58,18
88.17/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice158.10 8 156.11 2 158.1159.09/59,77
89.15/VMPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor156.25 2 152.42 6 158.2559.23/59,86
90.15/ZSADÁŠEK Alois 2002 Benátky160.37 8 154.66 4 158.6659.64/60,25
91.18/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand157.10 6 157.64 2 159.6460.62/61,24
92.7/DMONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.158.45 2 157.88 4 160.4561.43/62,03
93.3/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor162.52 8 159.86 2 161.8662.84/63,50
94.4/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice167.15 4 160.51 2 162.5163.49/64,10
95.19/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand167.21 0 163.24 2 165.2466.22/66,92
96.5/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice163.30 2 165.16 6 165.3066.28/66,90
97.12/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.174.64 0 171.86 0 171.8672.84/73,61
98.20/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice172.17 14 163.97 8 171.9772.95/73,70
99.16/ZSMALEČEK Matyáš 2002 Č.Kruml.165.55 8 164.55 65 173.5574.53/75,30
100.21/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice167.82 6 169.77 4 173.7774.75/75,50
101.8/DMMAREK Lukáš 2000 Ot.Strak186.80 6 173.03 2 175.0376.01/76,80
102.3/DSMAREK Tomáš 1998 Ot.Strak183.81 0 174.37 4 178.3779.35/80,10
103.22/ZMJAHODA Jakub 2004 USK Pha174.47 4 169.80 10 178.4779.45/80,20
104.6/PZČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha167.55 12 188.75 14 179.5580.53/81,30
105.23/ZMČMEJREK Cyril 2004 USK Pha175.21 8 172.38 8 180.3881.36/82,20
106.7/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha184.89 4 179.78 2 181.7882.76/83,60
107.24/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB181.51 2 197.77 2 183.5184.49/85,30
108.25/ZMSTREJC Václav 2005 SKVS ČB176.21 10 177.78 6 183.7884.76/85,60
109.17/ZSSEKANINA Ondřej 2003 Č.Kruml.178.41 6 175.07 12 184.4185.39/86,20
110.8/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy173.03 12 173.02 12 185.0286.00/86,90
111.26/ZMSTRASSER Marek 2004 L.Žatec185.21 0 182.87 4 185.2186.19/87,00
112.27/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy186.41 2 217.10 12 188.4189.39/90,30
113.9/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec186.03 4 195.49 8 190.0391.01/91,90
114.10/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha1.00 999 180.43 12 192.4393.41/94,30
115.11/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.193.99 4 187.32 8 195.3296.30/97,30
116.12/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice197.83 4 194.28 2 196.2897.26/98,20
117.13/PZNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.200.30 6 199.30 4 203.30104.28/105,30
118.14/PZGROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz200.94 4 186.97 54 204.94105.92/107,00
119.28/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha209.28 210 201.81 10 211.81112.79/113,90
120.29/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice209.35 6 196.54 16 212.54113.52/114,60
121.16/PZMÍKA Hynek 2006 Soběslav209.38 4 205.16 8 213.16114.14/115,30
122.18/PZNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.206.53 14 223.46 114 220.53121.51/122,70
123.19/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy251.95 10 240.89 60 261.95162.93/164,50
124.20/PZŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.232.82 54 210.47 60 270.47171.45/173,10
125.21/PZMOJŽÍŠ Šimon 2007 Kralupy178.85 206 168.61 254 384.85285.83/288,70
  KUNA Alois 1988 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČEKAL Josef 2007 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Jiří 1969 3 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3