vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

30.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.109.10 0 108.90 0 108.90 54
2. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy112.50 2 109.90 0 109.901.00/0,950
3.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov113.70 0 111.60 0 111.602.70/2,546
4. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek115.80 0 115.80 0 115.806.90/6,342
5.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice118.40 0 121.10 4 118.409.50/8,738
5.2/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn125.20 0 118.40 0 118.409.50/8,734
7.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor120.20 0 118.50 0 118.509.60/8,830
8.3/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn121.30 0 119.00 0 119.0010.10/9,326
9.4/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.10 0 117.70 2 119.1010.20/9,422
10.1/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor128.80 50 121.50 0 121.5012.60/11,618
11.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor125.80 2 122.10 0 122.1013.20/12,114
12.1/DSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy122.80 0 123.10 2 122.8013.90/12,813
13.3/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus123.00 0 119.30 4 123.0014.10/12,912
14.2/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor125.80 2 121.10 2 123.1014.20/13,011
15. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek122.70 2 126.20 2 124.7015.80/14,510
16.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.131.20 4 123.50 4 127.5018.60/17,19
17.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor132.00 2 127.90 0 127.9019.00/17,48
18.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník129.80 0 128.10 0 128.1019.20/17,67
19.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus129.30 0 127.90 2 129.3020.40/18,76
20.5/VMKYSELA David 1977 Kralupy136.40 0 133.30 0 133.3024.40/22,45
21.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus137.60 0 138.00 0 137.6028.70/26,44
22.2/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn137.00 2 142.10 4 139.0030.10/27,63
23.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy146.70 0 148.30 0 146.7037.80/34,72
24.1/DMPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník165.80 6 146.70 2 148.7039.80/36,51
25. OLŠAN Vítek 1986 Boh.Pha164.70 0 154.30 0 154.3045.40/41,70
26.2/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn152.60 52 154.50 0 154.5045.60/41,90
27.3/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.170.80 4 168.20 2 170.2061.30/56,30
  MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV114.50 0 113.60 0 113.60 54
2.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha115.20 0 114.80 0 114.801.20/1,150
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.20 0 114.90 0 114.901.30/1,146
4. VANDASOVÁ Lenka 1985 3 Soběslav115.70 0 115.00 0 115.001.40/1,242
5.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.115.10 0 116.40 0 115.101.50/1,338
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy117.00 0 115.90 0 115.902.30/2,034
7. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice116.50 2 116.20 0 116.202.60/2,330
8.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.117.50 4 116.30 2 118.304.70/4,126
9.2/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice123.50 0 123.60 0 123.509.90/8,722
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.124.80 2 125.80 0 125.8012.20/10,718
11. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz130.90 0 126.70 0 126.7013.10/11,517
12.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy127.20 0 122.90 4 126.9013.30/11,716
13.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav126.60 2 130.10 0 128.6015.00/13,215
14.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy126.80 2 136.60 2 128.8015.20/13,414
15. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja133.50 0 130.10 0 130.1016.50/14,513
16.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.138.90 0 130.40 0 130.4016.80/14,812
17.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň132.30 0 131.30 0 131.3017.70/15,611
18.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.133.40 2 132.20 0 132.2018.60/16,410
19.2/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník143.90 0 132.60 0 132.6019.00/16,79
20. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice133.10 0 131.40 2 133.1019.50/17,28
21.1/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus134.70 0 133.70 0 133.7020.10/17,77
22.3/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn134.80 0 139.00 0 134.8021.20/18,76
23.4/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB136.50 0 132.20 4 136.2022.60/19,95
24.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice138.60 4 134.50 2 136.5022.90/20,24
25.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.148.50 2 139.20 2 141.2027.60/24,33
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň139.70 2 142.70 2 141.7028.10/24,72
27. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy138.50 4 138.60 6 142.5028.90/25,41
28.5/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav156.80 6 147.40 6 153.4039.80/35,00
29.6/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice172.90 2 151.20 4 155.2041.60/36,60
30.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor173.70 6 161.10 8 169.1055.50/48,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
137.10 0 131.60 0 131.60 15
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
135.20 2 135.80 2 137.205.60/4,311
3.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
143.10 2 136.10 2 138.106.50/4,97
4.1/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
139.00 2 139.10 6 141.009.40/7,13
5.1/VMMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
3 Hubertus
Hubertus
141.50 0 142.40 0 141.509.90/7,52
6.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
141.70 4 141.70 0 141.7010.10/7,71
7. NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1976
2006
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
145.20 2 142.60 6 147.2015.60/11,90
8.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka
BOČÁNKOVÁ Jana
2005
2003
Č.Kruml.
Soběslav
201.20 8 237.40 10 209.2077.60/59,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus99.90 0 99.30 0 99.30 106
2.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz99.80 0 100.10 0 99.800.50/0,5102
3.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB103.40 0 101.90 0 101.902.60/2,698
4.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník105.00 2 100.70 2 102.703.40/3,494
5.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.00 0 103.00 0 103.003.70/3,790
6.1/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz104.50 0 105.20 0 104.505.20/5,286
7.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy108.40 4 104.90 0 104.905.60/5,682
8.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus103.00 2 102.60 54 105.005.70/5,778
9. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus108.90 0 103.80 2 105.806.50/6,574
10.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice107.00 0 104.60 2 106.607.30/7,470
11.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz115.00 0 107.80 0 107.808.50/8,666
12. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy110.40 0 108.10 0 108.108.80/8,962
13.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.20 0 120.00 4 108.208.90/9,058
14.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.30 2 108.60 0 108.609.30/9,454
15.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz110.70 2 106.90 2 108.909.60/9,750
16.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice111.90 0 114.20 0 111.9012.60/12,746
17.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha116.00 0 112.30 0 112.3013.00/13,142
18.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.80 2 110.50 2 112.5013.20/13,338
19.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice116.10 0 114.60 0 114.6015.30/15,434
19.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy117.00 0 114.60 0 114.6015.30/15,430
21.4/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus114.40 2 110.90 4 114.9015.60/15,729
22.4/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor121.70 2 115.60 0 115.6016.30/16,428
23.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor116.00 0 116.20 2 116.0016.70/16,827
24.1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.00 4 117.00 0 117.0017.70/17,826
25.2/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky116.40 2 119.00 2 118.4019.10/19,225
26.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz118.60 0 116.90 2 118.6019.30/19,424
27.4/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn118.90 0 118.20 2 118.9019.60/19,723
28.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus120.00 0 121.40 4 120.0020.70/20,822
29.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice122.40 0 120.40 0 120.4021.10/21,221
30.5/U23SAHULA Vojtěch 1997 Benátky124.70 2 119.10 4 123.1023.80/24,020
31.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň127.90 2 123.20 0 123.2023.90/24,119
32.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.00 2 121.50 2 123.5024.20/24,418
32.5/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 123.50 0 123.5024.20/24,417
34.2/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.40 2 123.60 0 123.6024.30/24,516
35.2/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník126.40 2 124.70 2 126.7027.40/27,615
36.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.40 2 125.60 2 127.4028.10/28,314
37.6/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky127.50 2 123.90 4 127.9028.60/28,813
38.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník132.70 0 128.50 0 128.5029.20/29,412
39.7/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.00 0 127.70 2 129.0029.70/29,911
40.6/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.133.80 2 131.10 0 131.1031.80/32,010
40.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.10 2 140.50 4 131.1031.80/32,09
42.3/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice136.00 6 132.40 0 132.4033.10/33,38
43.4/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice132.00 2 133.10 0 133.1033.80/34,07
44.5/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice160.60 50 137.10 0 137.1037.80/38,16
45.5/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz135.80 2 137.20 0 137.2037.90/38,25
46. KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz135.30 2 136.30 4 137.3038.00/38,34
47.6/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.137.30 2 135.70 2 137.7038.40/38,73
48.7/ZMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice142.70 2 140.40 0 140.4041.10/41,42
49.7/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.156.80 4 154.30 0 154.3055.00/55,41
50.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.159.80 6 165.90 4 165.8066.50/67,00
51.6/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.116.20 52 119.30 52 168.2068.90/69,40
52.8/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice184.60 0 183.30 4 184.6085.30/85,90
53.9/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus172.10 58 160.00 102 230.10130.80/131,70
54.10/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor180.30 60 246.60 6 240.30141.00/142,00
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.124.30 2 121.90 0 121.90 14
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV124.50 0 123.00 0 123.001.10/0,910
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor143.40 0 131.10 2 133.1011.20/9,26
4.1/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy152.20 2 143.80 0 143.8021.90/18,05
5.1/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn147.40 2 139.00 6 145.0023.10/18,94
6. VANDASOVÁ Lenka 1985 Soběslav147.20 0 144.90 2 146.9025.00/20,53
7.2/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.158.70 2 151.90 0 151.9030.00/24,62
8.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.154.80 0 150.40 2 152.4030.50/25,01
9.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy170.00 12 160.50 2 162.5040.60/33,30
10.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.168.90 0 171.30 2 168.9047.00/38,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3