vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

30.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus99.90 0 99.30 0 99.30 106
2.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz99.80 0 100.10 0 99.800.50/0,5102
3.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB103.40 0 101.90 0 101.902.60/2,698
4.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník105.00 2 100.70 2 102.703.40/3,494
5.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB107.00 0 103.00 0 103.003.70/3,790
6.1/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz104.50 0 105.20 0 104.505.20/5,286
7.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy108.40 4 104.90 0 104.905.60/5,682
8.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus103.00 2 102.60 54 105.005.70/5,778
9. SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus108.90 0 103.80 2 105.806.50/6,574
10.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice107.00 0 104.60 2 106.607.30/7,470
11.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz115.00 0 107.80 0 107.808.50/8,666
12. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy110.40 0 108.10 0 108.108.80/8,962
13.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy108.20 0 120.00 4 108.208.90/9,058
14.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.30 2 108.60 0 108.609.30/9,454
15.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz110.70 2 106.90 2 108.909.60/9,750
16.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice111.90 0 114.20 0 111.9012.60/12,746
17.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha116.00 0 112.30 0 112.3013.00/13,142
18.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz110.80 2 110.50 2 112.5013.20/13,338
19.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice116.10 0 114.60 0 114.6015.30/15,434
19.8/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy117.00 0 114.60 0 114.6015.30/15,430
21.4/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus114.40 2 110.90 4 114.9015.60/15,729
22.4/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor121.70 2 115.60 0 115.6016.30/16,428
23.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor116.00 0 116.20 2 116.0016.70/16,827
24.1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.00 4 117.00 0 117.0017.70/17,826
25.2/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky116.40 2 119.00 2 118.4019.10/19,225
26.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz118.60 0 116.90 2 118.6019.30/19,424
27.4/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn118.90 0 118.20 2 118.9019.60/19,723
28.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus120.00 0 121.40 4 120.0020.70/20,822
29.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice122.40 0 120.40 0 120.4021.10/21,221
30.5/U23SAHULA Vojtěch 1997 Benátky124.70 2 119.10 4 123.1023.80/24,020
31.9/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň127.90 2 123.20 0 123.2023.90/24,119
32.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz123.00 2 121.50 2 123.5024.20/24,418
32.5/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz4.00 999 123.50 0 123.5024.20/24,417
34.2/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.40 2 123.60 0 123.6024.30/24,516
35.2/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník126.40 2 124.70 2 126.7027.40/27,615
36.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.40 2 125.60 2 127.4028.10/28,314
37.6/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky127.50 2 123.90 4 127.9028.60/28,813
38.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník132.70 0 128.50 0 128.5029.20/29,412
39.7/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.00 0 127.70 2 129.0029.70/29,911
40.6/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.133.80 2 131.10 0 131.1031.80/32,010
40.8/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.10 2 140.50 4 131.1031.80/32,09
42.3/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice136.00 6 132.40 0 132.4033.10/33,38
43.4/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice132.00 2 133.10 0 133.1033.80/34,07
44.5/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice160.60 50 137.10 0 137.1037.80/38,16
45.5/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz135.80 2 137.20 0 137.2037.90/38,25
46. KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz135.30 2 136.30 4 137.3038.00/38,34
47.6/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.137.30 2 135.70 2 137.7038.40/38,73
48.7/ZMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice142.70 2 140.40 0 140.4041.10/41,42
49.7/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.156.80 4 154.30 0 154.3055.00/55,41
50.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.159.80 6 165.90 4 165.8066.50/67,00
51.6/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.116.20 52 119.30 52 168.2068.90/69,40
52.8/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice184.60 0 183.30 4 184.6085.30/85,90
53.9/ZMSÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus172.10 58 160.00 102 230.10130.80/131,70
54.10/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor180.30 60 246.60 6 240.30141.00/142,00
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3