VZ ve slalomu, 3. Český pohár žáků ve slalomu

27.06.2009   USD České Vrbné, Vodácký areál Lídy Polesné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Pavel Pokorný
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KUNA Alois 1988 2+ SKVS ČB92.00 0 90.67 0 90.67 -
2.1/VMPRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB95.24 0 94.71 0 94.714.04/4,5-
3. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.95.64 2 95.42 0 95.424.75/5,2-
4.1/DMCEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek99.23 0 96.70 0 96.706.03/6,7-
5.2/DMHOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn98.29 0 101.24 6 98.297.62/8,4-
6.1/DSHABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor100.22 2 99.95 0 99.959.28/10,2-
7. PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor100.50 4 99.73 2 101.7311.06/12,2-
8.3/DMPEXA Jakub 1994 3 USK Pha107.60 0 99.98 2 101.9811.31/12,5-
9.4/DMVLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB103.73 2 102.54 0 102.5411.87/13,1-
10. HASHIMOTO Tamaki 1982 2 Rakovník104.94 4 102.60 0 102.6011.93/13,2-
11.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 3 KK Brno103.09 0 105.36 0 103.0912.42/13,7-
12.2/VMVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.33 0 103.57 0 103.5712.90/14,2-
13.2/ZSMRŮZEK Jakub 1995 2 KK Opava105.55 0 103.74 2 105.5514.88/16,4-
14.3/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.108.29 2 106.06 0 106.0615.39/17,0-
15.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.72 2 106.92 0 106.9216.25/17,9-
16.5/DMSVOBODA Adam 1994 3 USK Pha105.53 2 106.31 2 107.5316.86/18,6-
17.6/DMKOUŠA Šimon 1994 2 USK Pha109.85 4 107.59 0 107.5916.92/18,7-
18.3/ZSMATULA Roman 1996 2 Kralupy109.21 6 107.60 0 107.6016.93/18,7-
19. HRÁDEK Petr 1987 2 So Písek106.28 2 110.35 0 108.2817.61/19,4-
19.4/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 2 Horš.Týn112.86 0 108.28 0 108.2817.61/19,4-
21.4/ZSZÁTOPEK Vladimír 1995 2 Val.Mez.108.39 0 106.72 6 108.3917.72/19,5-
22.1/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB107.28 2 109.47 0 109.2818.61/20,5-
23.5/ZSKRISTEK Václav 1996 3 Val.Mez.111.66 0 114.85 2 111.6620.99/23,1-
24. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek117.58 4 105.82 6 111.8221.15/23,3-
25. BOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB112.89 0 113.00 0 112.8922.22/24,5-
26.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha114.18 0 111.95 2 113.9523.28/25,7-
27.1/ZMVĚTROVSKÝ Jan 1997 3 USK Pha112.42 4 143.62 2 116.4225.75/28,4-
28.6/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha124.74 50 112.59 4 116.5925.92/28,6-
29. VADLEJCH Jan 1989 3 Sušice116.78 0 116.73 2 116.7826.11/28,8-
30.2/DSEBEL Matyáš 1992 3 USK Pha114.62 4 119.57 0 118.6227.95/30,8-
31.8/DMHABICH Karel 1994 3 VS Tábor128.28 50 120.43 0 120.4329.76/32,8-
32.7/ZSMRŮZKOVÁ Kateřina 1995 0 KK Opava123.85 4 118.69 2 120.6930.02/33,1-
33.8/ZSFRANEK Jakub 1995 3 Val.Mez.121.15 0 149.15 4 121.1530.48/33,6-
34.9/DMLISKOVSKÝ Vladimír 1994 3 SKVS ČB116.93 6 118.82 4 122.8232.15/35,5-
35.2/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník125.77 2 125.37 0 125.3734.70/38,3-
36.2/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha126.14 2 131.86 0 128.1437.47/41,3-
37.3/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.128.38 0 132.10 0 128.3837.71/41,6-
38.9/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha125.22 4 127.52 2 129.2238.55/42,5-
39.10/DMRUSÍN David 1994 3 Horš.Týn120.01 10 125.40 8 130.0139.34/43,4-
40.5/VMMALÍK Martin 1965 3 NeoMi P.140.42 2 132.29 0 132.2941.62/45,9-
41.11/DMFRYŠOVÁ Petra 1993 0 USK Pha176.43 102 144.99 4 148.9958.32/64,3-
42.4/ZMHEGER Tomáš 1998 0 KVS HK152.32 0 135.78 52 152.3261.65/68,0-
43.5/ZMČEKALOVÁ Bára 1998 0 Klášter.155.16 2 159.24 50 157.1666.49/73,3-
44. PLAŠILOVÁ Martina 1985 0 S.Žižkov170.63 54 164.74 6 170.7480.07/88,3-
45.6/ZMCEPEK Matěj 1998 0 KVSPísek142.44 52 149.71 54 194.44103.77/114,4-
  MATĚJKA Michael 1997 0 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
  KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja0.00 999 0.00 999 999.00 -
  LERCH David 1972 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  HÁJEK Martin 1964 0 S.Žižkov0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl