vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

31.07.2016   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf   pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník97.80 0 98.20 0 97.80 88
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz98.40 0 99.30 0 98.400.60/0,684
3.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy104.10 0 101.70 0 101.703.90/4,080
4.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.20 0 102.50 0 102.504.70/4,876
5.3/VMMULAČ Viktor 1975 2+ SKVS ČB101.00 2 4.00 999 103.005.20/5,372
6.1/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz104.60 0 103.50 0 103.505.70/5,868
7.1/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz108.50 4 103.80 0 103.806.00/6,164
8.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice106.80 2 104.50 0 104.506.70/6,960
9.2/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy105.40 0 105.60 0 105.407.60/7,856
9.3/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz109.90 0 105.40 0 105.407.60/7,852
11.2/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz106.80 2 104.60 2 106.608.80/9,048
12.4/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha118.20 0 106.80 0 106.809.00/9,244
13.5/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz107.90 2 107.90 0 107.9010.10/10,340
14. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy111.40 2 108.50 0 108.5010.70/10,936
15.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice111.30 0 108.90 0 108.9011.10/11,332
16.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy111.90 0 110.10 0 110.1012.30/12,628
17.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor115.90 0 111.60 0 111.6013.80/14,124
18.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice114.50 2 111.60 2 113.6015.80/16,223
19.3/U23HABICH Tomáš 1997 VS Tábor119.20 2 114.30 0 114.3016.50/16,922
20.4/U23SAHULA Vojtěch 1997 Benátky118.80 0 114.40 2 116.4018.60/19,021
21.1/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.20 6 115.40 2 117.4019.60/20,020
22.2/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn116.00 2 115.50 4 118.0020.20/20,719
23.3/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz114.30 4 116.40 4 118.3020.50/21,018
24.4/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 Č.Kruml.117.30 2 116.40 2 118.4020.60/21,117
25.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz120.60 2 117.80 1 118.8021.00/21,516
26.8/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň120.60 0 119.40 0 119.4021.60/22,115
27.2/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník124.40 2 120.50 0 120.5022.70/23,214
28.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky127.90 2 119.70 2 121.7023.90/24,413
29.5/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz120.70 2 4.00 999 122.7024.90/25,512
30.2/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice124.60 0 123.20 0 123.2025.40/26,011
31.3/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.124.50 2 120.00 4 124.0026.20/26,810
32.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník127.20 0 122.50 2 124.5026.70/27,39
32.6/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor124.50 0 123.80 4 124.5026.70/27,38
34.4/ZMTURNER Karel 2004 3 Blovice127.50 2 123.20 2 125.2027.40/28,07
35.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.20 2 126.40 4 127.2029.40/30,16
36.4/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.129.00 0 131.30 2 129.0031.20/31,95
37.5/ZMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice138.30 4 130.40 0 130.4032.60/33,34
38.7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.10 4 138.90 4 133.1035.30/36,13
39.6/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.138.20 2 134.80 2 136.8039.00/39,92
40.5/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz133.00 4 134.20 6 137.0039.20/40,11
41.7/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice141.30 8 137.40 10 147.4049.60/50,70
42.3/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.167.40 6 172.00 4 173.4075.60/77,30
43.8/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice188.70 8 185.50 6 191.5093.70/95,80
44.9/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor226.30 10 196.90 8 204.90107.10/109,50
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Jaroslav 2004 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ONDŘICH Václav 2001 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBOVEC Lukáš 1990 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SÝKORA Michal 1989 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3