vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

09.07.2016   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:11,70 01:09,30 01:09,30 16
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 Třebech.01:15,50 01:14,70 01:14,705.40/7,88
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:14,90 01:17,50 01:14,905.60/8,14
4.2/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:18,50 01:18,10 01:18,108.80/12,73
5.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.01:18,80 01:18,20 01:18,208.90/12,82
6.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:30,90 01:32,30 01:30,9021.60/31,21
7.1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:44,00 01:46,70 01:44,0034.70/50,10

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK01:18,90 01:18,60 01:18,60 2
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:21,90 01:20,30 01:20,301.70/2,21
3.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:35,10 01:27,80 01:27,809.20/11,70
4. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.01:35,30 01:30,00 01:30,0011.40/14,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:56,40 00:55,60 00:55,60 22
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:59,40 01:00,40 00:59,403.80/6,818
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:00,90 01:01,10 01:00,905.30/9,514
4.1/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.01:06,60 01:02,30 01:02,306.70/12,110
5.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 Třebech.01:05,90 01:07,80 01:05,9010.30/18,59
6.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:10,70 01:09,60 01:09,6014.00/25,28
7.2/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:12,20 01:11,90 01:11,9016.30/29,37
8.3/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.01:13,00 01:12,20 01:12,2016.60/29,96
9.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:14,10 01:12,60 01:12,6017.00/30,65
10.4/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.01:13,00 01:15,10 01:13,0017.40/31,34
11.5/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:16,40 01:16,10 01:16,1020.50/36,93
11.2/DMLAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:16,10 01:18,00 01:16,1020.50/36,92
13.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:17,00 01:18,20 01:17,0021.40/38,51
14.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:22,50 01:20,50 01:20,5024.90/44,80
15.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily01:26,50 01:20,90 01:20,9025.30/45,50
16.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily01:23,20 02:18,00 01:23,2027.60/49,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3