vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

09.07.2016   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:09,30 01:11,40 01:09,30 16
2.1/DMBOHATÝ Karel 2001 Třebech.01:13,90 01:14,70 01:13,904.60/6,68
3. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:16,80 01:19,80 01:16,807.50/10,84
4.2/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:20,80 01:17,80 01:17,808.50/12,33
5.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.01:20,40 01:21,80 01:20,4011.10/16,02
6.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:33,00 01:32,60 01:32,6023.30/33,61
7.1/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.01:45,90 01:48,30 01:45,9036.60/52,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 KVS HK01:19,70 01:20,50 01:19,70 2
2.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:21,40 01:21,70 01:21,401.70/2,11
3. VORLOVÁ Darina 1984 Pardub.01:29,50 01:27,70 01:27,708.00/10,00
4.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:34,60 01:31,50 01:31,5011.80/14,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:57,50 00:58,50 00:57,50 22
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:59,70 01:00,50 00:59,702.20/3,818
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:01,30 01:01,50 01:01,303.80/6,614
4.1/VMZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.01:03,40 01:03,10 01:03,105.60/9,710
5.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 Třebech.01:08,20 01:10,00 01:08,2010.70/18,69
6.2/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:09,40 01:10,20 01:09,4011.90/20,78
7.2/VMHAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.01:13,80 01:11,50 01:11,5014.00/24,37
8.3/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:12,40 01:12,70 01:12,4014.90/25,96
9.3/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:14,20 01:14,10 01:14,1016.60/28,95
10.4/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:14,70 01:16,60 01:14,7017.20/29,94
11.5/VMVESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.01:17,90 01:15,80 01:15,8018.30/31,83
12.2/DMLAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:17,90 01:17,80 01:17,8020.30/35,32
13.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:19,50 01:20,30 01:19,5022.00/38,31
14.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily01:21,20 01:21,90 01:21,2023.70/41,20
15.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:21,50 01:21,40 01:21,4023.90/41,60
16.1/ZMZOUBEK Adam 2004 Semily01:22,60 01:24,50 01:22,6025.10/43,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3