vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd v Třebechovicích

30.07.2016   Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha18:00,30 10
2.2/VLACINA Richard 1967 3 Semily18:43,3043.00/4,06
3.1/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm18:47,5047.20/4,45
4.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm18:59,2058.90/5,54
5.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště19:08,5068.20/6,33
6.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov19:33,2092.90/8,62
7.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.19:44,00103.70/9,61
8.4/VMÍL Pavel 1967 Trutnov20:43,30163.00/15,10
  KOZDERKA Pavel 1985 3 TurnovDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily17:42,40 2
2.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.20:20,40158.00/14,91
3.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.20:57,20194.80/18,30
4.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov20:58,40196.00/18,40
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.DNS 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 TrutnovDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
18:12,70 0
2.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
20:53,30160.60/14,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov13:43,40 34
2.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov14:20,8037.40/4,530
3.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště14:55,2071.80/8,726
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.15:01,5078.10/9,522
5. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov15:09,4086.00/10,418
6.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov15:42,30118.90/14,414
7.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.16:28,70165.30/20,110
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.17:30,60227.20/27,69
9.1/U23ŘÍHA Jan 1996 Třebech.17:40,80237.40/28,88
10.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.18:14,50271.10/32,97
11.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:29,60286.20/34,86
12.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.18:42,50299.10/36,35
13.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily19:07,60324.20/39,44
14.3/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov19:29,10345.70/42,03
15.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov19:38,60355.20/43,12
16.4/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov19:44,70361.30/43,91
17.2/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.20:20,10396.70/48,20
18.1/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov20:20,40397.00/48,20
19. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov21:12,60449.20/54,60
20.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.21:40,20476.80/57,90
21.2/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov23:43,00599.60/72,80
  ZOUBEK Adam 2004 SemilyDNS 0
  LAPUNÍK Milan 2001 TurnovDNS 0
  ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.DNS 0
  RAŠNER Karel 2004 3 PostřelmDNS 0
  MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.DNS 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3