vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Třebechovicích

30.07.2016   Orlice - Štenkov - Třebechovice p.O.
ředitel: Tomáš Dvořák   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:06,80 01:06,20 01:06,20 11
2.1/VMORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:07,60 01:07,20 01:07,201.00/1,57
3.2/VLACINA Richard 1967 3 Semily01:09,10 01:09,10 01:09,102.90/4,46
4.3/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště01:13,40 01:10,50 01:10,504.30/6,55
5.1/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:16,00 01:14,20 01:14,208.00/12,14
6.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:15,20 01:16,60 01:15,209.00/13,63
7.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:19,20 01:20,30 01:19,2013.00/19,62
8.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:20,30 01:22,00 01:20,3014.10/21,31
9.4/VMÍL Pavel 1967 Trutnov01:20,70 01:20,50 01:20,5014.30/21,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:10,80 01:09,90 01:09,90 3
2.1/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 Třebech.01:16,00 01:14,20 01:14,204.30/6,22
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 Trutnov01:15,90 01:14,70 01:14,704.80/6,91
4.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 Třebech.01:16,20 01:15,30 01:15,305.40/7,70
5.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov01:21,10 01:20,90 01:20,9011.00/15,70
6.2/VMKONVALIKOVÁ Irena 1977 Pardub.01:27,30 01:27,50 01:27,3017.40/24,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:04,10 01:04,40 01:04,10 0
2.1/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
01:19,90 01:20,20 01:19,9015.80/24,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:50,60 00:51,50 00:50,60 35
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:50,70 00:51,60 00:50,700.10/0,231
3.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:52,90 00:53,40 00:52,902.30/4,527
4.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:53,50 00:53,90 00:53,502.90/5,723
5.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:53,80 00:54,30 00:53,803.20/6,319
5. MĚCHURA Jiří 1987 3 Třebech.00:55,10 00:53,80 00:53,803.20/6,315
7.3/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov00:55,20 00:59,40 00:55,204.60/9,111
8.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.00:56,20 00:56,20 00:56,205.60/11,110
9.1/U23ŘÍHA Jan 1996 Třebech.00:56,80 00:57,80 00:56,806.20/12,39
10.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:06,20 01:05,20 01:05,2014.60/28,98
11.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:06,80 01:08,50 01:06,8016.20/32,07
12.2/DSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:06,90 01:10,40 01:06,9016.30/32,26
13.1/ZSLACINA Jakub 2003 Semily01:08,30 01:10,30 01:08,3017.70/35,05
14.1/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:09,70 01:09,60 01:09,6019.00/37,54
15.2/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov01:09,90 01:11,20 01:09,9019.30/38,13
16.4/DMHLOBIL Josef 2001 Turnov01:11,90 01:10,90 01:10,9020.30/40,12
17.2/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:11,60 01:12,80 01:11,6021.00/41,51
18.3/ZSHANUŠ Jiří 2002 Třebech.01:12,90 01:12,50 01:12,5021.90/43,30
19.2/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov01:13,60 01:19,00 01:13,6023.00/45,50
20.2/VMMAREK Pavel 1972 Třebech.01:16,40 01:13,80 01:13,8023.20/45,80
21. JAROLÍMEK Otta 1991 Turnov01:14,50 01:14,10 01:14,1023.50/46,40
22.3/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov01:23,80 01:24,10 01:23,8033.20/65,60
  ZOUBEK Adam 2004 Semily00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  LAPUNÍK Milan 2001 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  ŘÍHA Zdeněk 1987 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  DVOŘÁK Tomáš 1968 2 Třebech.00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3