vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu, Krajský přebor ve slalomu

04.05.2011   Mlýnský náhon u loděnice SK UP Olomouc
ředitel: Václav Kabrhel   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMHRIC Vít?zslav 1974 0 Olomouc121.30 0 108.20 0 108.20 18
2. NEDV?D Marek 1987 2 Olomouc111.70 0 108.90 0 108.900.70/0,614
3. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc119.00 0 114.80 0 114.806.60/6,110
4.1/ZSVRBA Ji?í 1997 3 Olomouc128.20 0 123.30 0 123.3015.10/14,09
5.2/ZSŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel146.80 2 138.30 0 138.3030.10/27,88
6.3/ZSPATÁK Jan 1997 3 Litovel146.70 6 140.70 0 140.7032.50/30,07
7.4/ZSKU?A Jakub 1998 0 Litovel144.90 0 148.90 6 144.9036.70/33,96
8.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.156.30 0 145.90 0 145.9037.70/34,85
9.5/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc149.40 0 148.20 0 148.2040.00/37,04
10.6/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc167.00 2 151.50 2 153.5045.30/41,93
11.7/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 0 Olomouc154.10 0 339.20 2 154.1045.90/42,42
12.8/ZSŠOTOLA Karel 1997 0 Litovel176.50 4 165.70 2 167.7059.50/55,01
13.9/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc179.20 2 172.70 2 174.7066.50/61,50
14.2/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc191.30 0 181.20 0 181.2073.00/67,50
15.3/ZMK?ENEK Jakub 1999 0 Val.Mez.208.20 4 187.30 0 187.3079.10/73,10
16.4/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc186.90 2 186.00 2 188.0079.80/73,80
17.10/ZSSTARÝ Tadeáš 1998 0 Val.Mez.217.20 54 187.20 2 189.2081.00/74,90
18.1/DMKUBÍ?EK Tomáš 1996 0 Olomouc202.80 0 214.30 0 202.8094.60/87,40
19.11/ZSLINEK Ond?ej 1998 0 Olomouc217.80 0 211.70 0 211.70103.50/95,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMKRATOCHVÍLOVÁ Michaela 1975 2 Olomouc122.40 0 118.70 2 120.70 19
2.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc134.10 0 137.30 0 134.1013.40/11,115
3.1/DSKRAUSOVÁ Tereza 1993 3 Olomouc139.20 0 137.00 0 137.0016.30/13,511
4.1/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.152.50 50 138.50 0 138.5017.80/14,77
5.2/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc139.20 0 140.10 4 139.2018.50/15,36
6. ?APÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel153.40 2 141.80 0 141.8021.10/17,55
7.2/ZMSOU?KOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc151.80 0 154.00 0 151.8031.10/25,84
8.1/DM?APÁKOVÁ Eliška 1995 0 Litovel173.10 2 155.00 2 157.0036.30/30,13
9.2/DMARNOŠOVÁ Karolína 1995 0 Litovel160.80 0 162.10 2 160.8040.10/33,22
10.2/DS?EHÁKOVÁ Barbora 1994 0 Litovel162.30 8 162.70 0 162.7042.00/34,81
11.3/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc163.70 0 166.20 0 163.7043.00/35,60
12.3/ZSHU?KOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.165.30 0 165.70 0 165.3044.60/37,00
13.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.173.00 0 169.30 0 169.3048.60/40,30
14.3/DMŠVIHELOVÁ Vanda 1995 0 Olomouc0.00 999 183.20 206 389.20268.50/222,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc96.50 0 96.30 0 96.30 36
2.1/DSHRIC Filip 1993 2 Olomouc103.30 0 102.30 2 103.307.00/7,328
3.1/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc110.00 0 0.00 0 110.0013.70/14,224
4.1/DMKRAMEŠ Petr 1995 2 Olomouc117.00 4 113.90 0 113.9017.60/18,320
5.1/ZSVRBA Ji?í 1997 2 Olomouc115.10 0 116.60 0 115.1018.80/19,516
6. NEDV?D Marek 1987 3 Olomouc140.50 0 115.80 2 117.8021.50/22,312
7.2/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc131.00 0 126.80 0 126.8030.50/31,711
8.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc135.20 0 130.60 0 130.6034.30/35,610
9.1/VHRIC Dušan 1966 0 Olomouc132.00 2 130.90 0 130.9034.60/35,99
10.4/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc134.50 0 131.20 0 131.2034.90/36,28
11.5/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc135.50 4 131.50 0 131.5035.20/36,67
12.1/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 0 Olomouc136.40 0 132.70 0 132.7036.40/37,86
13.1/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.147.00 0 137.90 0 137.9041.60/43,25
14.6/ZSŠMOLDAS Michal 1998 0 Litovel144.60 2 139.30 0 139.3043.00/44,74
15.2/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc144.40 0 144.60 0 144.4048.10/49,93
16.7/ZSLINEK Ond?ej 1998 0 Olomouc149.70 2 146.30 0 146.3050.00/51,92
17.8/ZSPATÁK Jan 1997 0 Litovel152.00 8 147.30 4 151.3055.00/57,11
18.9/ZSKU?A Jakub 1998 0 Litovel150.00 2 187.30 4 152.0055.70/57,80
19.2/DMKUBÍ?EK Tomáš 1996 0 Olomouc173.00 999 150.70 2 152.7056.40/58,60
20.3/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc151.80 2 153.80 2 153.8057.50/59,70
21.1/PZD?EVOJÁNEK Dalibor 2001 0 Val.Mez.193.10 0 186.40 2 188.4092.10/95,60
22.4/ZMŠPETÍK Josef 1999 0 Val.Mez.222.80 4 202.90 2 204.90108.60/112,80
23.2/PZKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc229.70 4 216.50 0 216.50120.20/124,80
24.5/ZMTICHÝ Št?pán 2000 0 Val.Mez.232.50 4 224.00 0 224.00127.70/132,60
25.10/ZSMATÉ Zden?k 1998 0 Olomouc198.40 52 228.50 102 250.40154.10/160,00
26.3/PZSOU?EK Tomáš 2003 0 Olomouc308.60 0 248.50 2 250.50154.20/160,10
27.6/ZMGABRLÍK Tomáš 2000 0 Olomouc183.80 150 174.50 100 274.50178.20/185,00
28.7/ZMMORKOVSKÝ Samuel 1999 0 Val.Mez.0.00 999 290.20 5 295.20198.90/206,50
29.4/PZLONÍK Mat?j 2001 0 Olomouc213.50 106 234.00 100 319.50223.20/231,80
30.5/PZŠVÉDA Daniel 2003 0 Val.Mez.300.40 102 273.10 52 325.10228.80/237,60
31.3/DMHRUBÝ Tomáš 1996 0 Val.Mez.0.00 999 276.20 50 326.20229.90/238,70
32.6/PZFIALA Jakub 2001 0 Olomouc276.90 104 290.20 112 380.90284.60/295,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc172.20 0 160.70 2 162.70 4
2.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc163.90 0 165.60 0 163.901.20/0,73
3.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.231.00 0 172.50 0 172.509.80/6,02
4.2/ZMSOU?KOVÁ Karolína 1999 0 Olomouc193.20 0 194.10 0 193.2030.50/18,71
5.3/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc265.10 0 237.40 0 237.4074.70/45,90
6.3/ZSHU?KOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.280.20 0 257.80 2 259.8097.10/59,70
7.4/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.259.80 2 271.20 2 261.8099.10/60,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3