vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + ČP předžáků

02.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice105.10 0 103.20 0 103.20 0
2.2/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand104.40 0 107.40 0 104.401.20/1,20
3.3/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor105.80 2 107.30 0 107.304.10/4,00
4.4/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.50 0 110.20 4 107.504.30/4,20
5.5/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK106.10 2 105.90 6 108.104.90/4,70
6.6/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz107.40 2 111.70 2 109.406.20/6,00
7.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy123.40 0 110.70 0 110.707.50/7,30
8.7/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz110.80 0 111.50 6 110.807.60/7,40
9.2/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice106.00 8 110.10 2 112.108.90/8,60
10.8/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor116.40 8 116.80 0 116.8013.60/13,20
11.9/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice126.60 4 127.50 0 127.5024.30/23,50
12.3/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice127.00 2 131.40 52 129.0025.80/25,00
13.10/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.30 4 136.00 0 130.3027.10/26,30
14.11/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand127.20 4 126.50 4 130.5027.30/26,50
14.12/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK130.50 0 131.40 0 130.5027.30/26,50
14.13/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor132.90 2 130.50 0 130.5027.30/26,50
17.14/PZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice130.80 2 139.80 10 132.8029.60/28,70
18.15/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha145.80 50 130.40 4 134.4031.20/30,20
19.16/PZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.10 6 136.80 0 136.8033.60/32,60
20.17/PZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy142.60 8 132.80 8 140.8037.60/36,40
21.18/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 4 141.20 6 142.8039.60/38,40
22.4/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy145.90 4 133.70 10 143.7040.50/39,20
23.19/PZMŠROGL Michal 2006 USK Pha142.60 58 139.80 6 145.8042.60/41,30
24.5/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.50 10 147.00 2 149.0045.80/44,40
25.20/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK145.90 6 157.60 6 151.9048.70/47,20
26.21/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.00 12 171.70 4 175.7072.50/70,30
27.6/PZZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.00 54 173.80 4 177.8074.60/72,30
28.22/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice193.60 8 173.10 6 179.1075.90/73,50
29.23/PZMPAJMA Lukáš 2008 Kadaň184.10 8 4.00 999 192.1088.90/86,10
30.7/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha186.50 14 182.30 14 196.3093.10/90,20
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy93.50 4 90.70 0 90.70 51
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.60 0 88.90 2 90.900.20/0,247
3.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand91.70 2 92.70 0 92.702.00/2,243
4.1/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor97.30 0 96.80 0 96.806.10/6,739
5.2/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja100.40 2 97.20 0 97.206.50/7,235
6.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha97.40 0 98.40 0 97.406.70/7,431
7.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov100.00 0 97.80 0 97.807.10/7,827
8. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek99.10 0 96.00 2 98.007.30/8,023
8.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor99.60 0 98.00 0 98.007.30/8,019
8.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice98.00 0 98.70 2 98.007.30/8,018
11. KOČÍ Martin 1991 Klášter.102.30 0 99.80 0 99.809.10/10,017
12.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor104.20 0 99.90 0 99.909.20/10,116
13.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov101.00 0 101.40 0 101.0010.30/11,415
14.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor101.60 2 101.90 0 101.9011.20/12,314
15.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.80 2 103.70 2 104.8014.10/15,513
16.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus107.60 0 106.10 0 106.1015.40/17,012
17.3/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí107.70 0 105.40 2 107.4016.70/18,411
18.4/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha105.80 2 106.60 4 107.8017.10/18,910
19.4/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov110.10 0 109.60 0 109.6018.90/20,89
20.1/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.111.10 0 109.70 0 109.7019.00/20,98
21.3/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus112.00 0 110.10 0 110.1019.40/21,47
22.4/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor113.10 2 110.40 0 110.4019.70/21,76
23.5/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus113.10 0 111.30 0 111.3020.60/22,75
24.2/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB112.90 0 114.70 2 112.9022.20/24,54
25.5/VMUHLÍK Jan 1978 L.Žatec114.70 0 120.20 4 114.7024.00/26,53
26.3/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov121.70 2 118.60 0 118.6027.90/30,82
27.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy127.50 2 124.60 0 124.6033.90/37,41
28.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy127.90 0 125.20 0 125.2034.50/38,00
29.4/ZSKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha121.90 4 125.80 4 125.9035.20/38,80
30.1/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor126.30 4 136.00 0 130.3039.60/43,70
31.2/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK130.50 0 131.40 0 130.5039.80/43,90
32.6/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň125.00 6 121.90 54 131.0040.30/44,40
33.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.134.60 4 136.40 0 136.4045.70/50,40
34.3/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice193.60 8 173.10 6 179.1088.40/97,50
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy92.60 0 91.30 2 92.60 43
2.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň91.80 100 93.80 0 93.801.20/1,339
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.10 2 94.00 0 94.001.40/1,535
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV94.40 0 94.10 0 94.101.50/1,631
5.1/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK99.60 4 97.40 0 97.404.80/5,227
6.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa102.50 0 98.20 0 98.205.60/6,023
7.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice99.40 2 98.80 0 98.806.20/6,719
8.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy98.90 0 99.90 2 98.906.30/6,818
9.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand100.20 0 101.10 0 100.207.60/8,217
10.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa102.60 2 101.30 0 101.308.70/9,416
11.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa102.20 0 102.50 2 102.209.60/10,415
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň103.50 0 105.00 0 103.5010.90/11,814
13.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy102.40 2 104.30 2 104.4011.80/12,713
14.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha117.90 0 105.70 0 105.7013.10/14,112
15.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha106.60 2 104.30 4 108.3015.70/17,011
16.8/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.105.90 4 106.40 4 109.9017.30/18,710
17.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy123.40 0 110.70 0 110.7018.10/19,50
18. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň117.40 2 111.30 0 111.3018.70/20,29
19.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy110.60 4 109.40 2 111.4018.80/20,38
20.2/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice106.00 8 110.10 2 112.1019.50/21,10
21.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy113.00 2 116.60 4 115.0022.40/24,27
22.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov113.70 4 114.70 4 117.7025.10/27,16
22.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.118.80 2 117.70 0 117.7025.10/27,15
24.2/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice118.20 0 115.40 4 118.2025.60/27,64
24.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.120.40 52 118.20 0 118.2025.60/27,63
26.11/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.90 4 124.00 2 125.9033.30/36,02
27.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice127.00 2 131.40 52 129.0036.40/39,30
28.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy145.90 4 133.70 10 143.7051.10/55,20
29.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha143.30 4 148.10 6 147.3054.70/59,11
30.5/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.50 10 147.00 2 149.0056.40/60,90
31.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha160.70 58 148.90 4 152.9060.30/65,10
32.6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor167.90 10 157.70 6 163.7071.10/76,80
33.6/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.00 54 173.80 4 177.8085.20/92,00
34.7/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha186.50 14 182.30 14 196.30103.70/112,00
35.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor137.60 104 143.90 54 197.90105.30/113,70
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
112.70 4 112.10 4 116.10 11
2.1/VMBORSKÁ Alena
LULA Jiří
1976
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
122.00 6 114.70 2 116.700.60/0,57
3.1/ZSCAPALINI Daniel
PROCHÁZKA Josef
2005
2002
3 KK Brand
KK Brand
119.70 2 121.90 12 121.705.60/4,83
4.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 120.00 4 124.007.90/6,82
5.2/HRŇÁK Jáchym
MACHUTA Zdeněk
2004
1964
Kralupy
Kralupy
4.00 999 120.60 8 128.6012.50/10,81
6.3/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
129.30 4 126.50 6 132.5016.40/14,10
7.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
132.10 2 137.90 10 134.1018.00/15,50
  KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus81.10 0 81.50 0 81.10 88
1.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.81.10 0 86.40 0 81.10 84
3.2/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus97.70 0 81.60 0 81.600.50/0,680
4.1/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus82.80 0 82.50 2 82.801.70/2,176
5.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy83.50 0 88.90 0 83.502.40/3,072
6.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice81.90 2 85.60 0 83.902.80/3,568
7.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz82.30 2 86.90 0 84.303.20/3,964
8.1/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand83.80 2 87.50 0 85.804.70/5,860
9.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec86.20 4 87.00 0 87.005.90/7,356
10.4/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus91.30 0 87.30 0 87.306.20/7,652
11.4/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice89.90 0 90.90 0 89.908.80/10,948
12.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.91.40 0 90.80 0 90.809.70/12,044
13.1/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand94.10 0 92.90 0 92.9011.80/14,540
14.6/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy93.10 0 93.20 0 93.1012.00/14,839
15.2/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov91.60 4 96.30 2 95.6014.50/17,938
16.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice95.80 0 96.50 0 95.8014.70/18,137
17.7/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.97.00 0 96.60 2 97.0015.90/19,636
18.1/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy95.10 2 96.60 4 97.1016.00/19,735
19.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand97.30 0 96.60 2 97.3016.20/20,034
20.2/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov102.80 0 97.70 0 97.7016.60/20,533
21.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus97.00 4 96.10 2 98.1017.00/21,032
22.8/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice105.30 0 99.60 0 99.6018.50/22,831
23.3/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB101.70 0 100.10 0 100.1019.00/23,430
24.9/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí100.70 0 103.10 0 100.7019.60/24,229
25.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB102.70 4 100.80 0 100.8019.70/24,328
26.5/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky100.90 0 100.60 2 100.9019.80/24,427
27.4/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice101.80 0 103.00 4 101.8020.70/25,526
28.3/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus108.70 0 102.10 0 102.1021.00/25,925
29.4/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand102.50 0 103.00 0 102.5021.40/26,424
30.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB100.70 2 101.90 2 102.7021.60/26,623
30.6/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus102.70 0 104.90 2 102.7021.60/26,622
32.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha103.40 0 102.80 0 102.8021.70/26,821
33.6/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy103.10 0 102.90 4 103.1022.00/27,120
34.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice105.10 0 103.20 0 103.2022.10/27,30
35.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň106.30 0 102.20 2 104.2023.10/28,519
36.5/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.104.60 0 104.30 0 104.3023.20/28,618
37.2/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand104.40 0 107.40 0 104.4023.30/28,70
38.6/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand104.50 2 103.10 2 105.1024.00/29,617
38.7/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy106.60 0 103.10 2 105.1024.00/29,616
40.10/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek102.10 4 108.10 4 106.1025.00/30,815
41.8/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov107.10 0 106.30 2 107.1026.00/32,114
42.3/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor105.80 2 107.30 0 107.3026.20/32,30
43.4/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor107.50 0 110.20 4 107.5026.40/32,60
44.5/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK106.10 2 105.90 6 108.1027.00/33,30
45.9/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.108.30 0 112.60 4 108.3027.20/33,513
46.10/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz108.40 0 109.10 4 108.4027.30/33,712
47.7/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov108.50 0 131.10 6 108.5027.40/33,811
48.6/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz107.40 2 111.70 2 109.4028.30/34,90
49.7/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz110.80 0 111.50 6 110.8029.70/36,60
50.8/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice113.90 0 108.90 2 110.9029.80/36,710
51.9/ZMMANAS Adam 2004 3 Kadaň111.30 0 111.50 2 111.3030.20/37,29
52.10/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha110.20 2 111.10 8 112.2031.10/38,38
53.3/DMOTIEPKA Martin 2001 Kadaň117.90 2 114.60 0 114.6033.50/41,37
54.8/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor116.40 8 116.80 0 116.8035.70/44,00
55.11/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy132.20 6 115.60 4 119.6038.50/47,56
56.12/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov116.00 4 115.40 6 120.0038.90/48,05
57.13/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand123.30 0 123.80 2 123.3042.20/52,04
58.14/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice136.70 4 123.10 2 125.1044.00/54,33
59.11/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň129.00 4 125.20 0 125.2044.10/54,42
60.15/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice122.00 4 123.90 2 125.9044.80/55,21
61.9/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice126.60 4 127.50 0 127.5046.40/57,20
62.8/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor127.70 0 134.00 4 127.7046.60/57,50
63. HAMÁK Lukáš 1985 Sušice120.40 8 133.60 8 128.4047.30/58,30
64.16/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy129.00 0 137.90 50 129.0047.90/59,10
65.12/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha132.10 52 128.30 2 130.3049.20/60,70
66.10/PZVONEŠ Jakub 2007 KK Brand127.20 4 126.50 4 130.5049.40/60,90
66.11/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor132.90 2 130.50 0 130.5049.40/60,90
68.12/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice130.80 2 139.80 10 132.8051.70/63,70
69.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.128.90 4 128.60 8 132.9051.80/63,90
70.13/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha145.80 50 130.40 4 134.4053.30/65,70
71.14/PZČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha140.10 6 136.80 0 136.8055.70/68,70
72.15/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy142.60 8 132.80 8 140.8059.70/73,60
73.16/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 4 141.20 6 142.8061.70/76,10
74.17/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha142.60 58 139.80 6 145.8064.70/79,80
75.18/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK145.90 6 157.60 6 151.9070.80/87,30
76.17/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice150.30 4 146.50 8 154.3073.20/90,30
77.18/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor165.10 6 179.70 10 171.1090.00/111,00
78.19/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV171.00 12 171.70 4 175.7094.60/116,60
79.20/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň184.10 8 4.00 999 192.10111.00/136,90
80.19/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice133.00 106 136.90 56 192.90111.80/137,90
81.20/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha132.20 210 139.40 154 293.40212.30/261,80
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV107.10 0 103.10 2 105.10 13
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor106.70 0 106.50 4 106.701.60/1,59
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov110.70 0 108.60 2 110.605.50/5,25
4.1/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand119.20 4 117.30 2 119.3014.20/13,54
5.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.50 0 120.00 0 120.0014.90/14,23
6.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.118.80 4 118.60 8 122.8017.70/16,82
7.4/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy143.70 10 139.80 4 143.8038.70/36,81
8.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.149.90 4 148.50 6 153.9048.80/46,40
9.5/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy164.00 8 176.60 4 172.0066.90/63,70
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3