Slalom v Kadani + ČP předžáků

02.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy92.60 0 91.30 2 92.60 43
2.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň91.80 100 93.80 0 93.801.20/1,339
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor104.10 2 94.00 0 94.001.40/1,535
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV94.40 0 94.10 0 94.101.50/1,631
5.1/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK99.60 4 97.40 0 97.404.80/5,227
6.2/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa102.50 0 98.20 0 98.205.60/6,023
7.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice99.40 2 98.80 0 98.806.20/6,719
8.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy98.90 0 99.90 2 98.906.30/6,818
9.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand100.20 0 101.10 0 100.207.60/8,217
10.5/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa102.60 2 101.30 0 101.308.70/9,416
11.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa102.20 0 102.50 2 102.209.60/10,415
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň103.50 0 105.00 0 103.5010.90/11,814
13.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy102.40 2 104.30 2 104.4011.80/12,713
14.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha117.90 0 105.70 0 105.7013.10/14,112
15.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha106.60 2 104.30 4 108.3015.70/17,011
16.8/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.105.90 4 106.40 4 109.9017.30/18,710
17.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy123.40 0 110.70 0 110.7018.10/19,50
18. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň117.40 2 111.30 0 111.3018.70/20,29
19.9/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy110.60 4 109.40 2 111.4018.80/20,38
20.2/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice106.00 8 110.10 2 112.1019.50/21,10
21.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy113.00 2 116.60 4 115.0022.40/24,27
22.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov113.70 4 114.70 4 117.7025.10/27,16
22.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.118.80 2 117.70 0 117.7025.10/27,15
24.2/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice118.20 0 115.40 4 118.2025.60/27,64
24.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.120.40 52 118.20 0 118.2025.60/27,63
26.11/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.90 4 124.00 2 125.9033.30/36,02
27.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice127.00 2 131.40 52 129.0036.40/39,30
28.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy145.90 4 133.70 10 143.7051.10/55,20
29.4/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha143.30 4 148.10 6 147.3054.70/59,11
30.5/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice151.50 10 147.00 2 149.0056.40/60,90
31.5/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha160.70 58 148.90 4 152.9060.30/65,10
32.6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor167.90 10 157.70 6 163.7071.10/76,80
33.6/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.00 54 173.80 4 177.8085.20/92,00
34.7/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha186.50 14 182.30 14 196.30103.70/112,00
35.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor137.60 104 143.90 54 197.90105.30/113,70
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl