vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kadani + ČP předžáků

03.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice105.50 4 106.20 4 109.50 0
2.1/PZMHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand112.20 0 110.30 0 110.300.80/0,70
3.2/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice120.60 6 109.00 4 113.003.50/3,20
4.3/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK117.10 54 109.10 4 113.103.60/3,30
5.4/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz112.80 4 114.80 6 116.807.30/6,70
6.5/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.50 2 115.00 2 117.007.50/6,80
7.6/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor112.30 6 119.60 0 118.308.80/8,00
8.7/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.70 100 114.60 4 118.609.10/8,30
9.2/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy121.40 6 116.40 6 122.4012.90/11,80
10.8/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor119.90 4 125.00 52 123.9014.40/13,20
11.3/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice129.70 4 124.80 8 132.8023.30/21,30
12.9/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK133.20 10 129.40 6 135.4025.90/23,70
13.10/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.10 8 134.30 4 138.3028.80/26,30
14.11/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor138.90 4 145.20 6 142.9033.40/30,50
15.4/PZZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy152.50 10 142.00 2 144.0034.50/31,50
16.12/PZMMAREK Kryštof 2006 Roudnice140.50 4 137.10 12 144.5035.00/32,00
17.13/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice143.70 2 150.10 4 145.7036.20/33,10
18.14/PZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha148.60 64 137.20 12 149.2039.70/36,30
19.15/PZMHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy143.70 58 146.90 6 152.9043.40/39,60
20.16/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice152.50 8 146.20 14 160.2050.70/46,30
21.17/PZMŠROGL Michal 2006 USK Pha155.80 12 176.30 102 167.8058.30/53,20
22.18/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand131.40 52 126.70 56 182.7073.20/66,80
23.19/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK172.40 12 180.40 100 184.4074.90/68,40
24.20/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor130.80 100 131.40 62 193.4083.90/76,60
25.5/PZZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.30 108 193.20 8 201.2091.70/83,70
26.21/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.30 58 216.90 104 220.30110.80/101,20
27.6/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice182.30 54 165.90 60 225.90116.40/106,30
28.22/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice161.30 108 168.50 62 230.50121.00/110,50
29.7/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha311.80 166 193.60 304 477.80368.30/336,30
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.10 0 93.60 6 92.10 48
2. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy91.60 2 93.10 2 93.601.50/1,644
3.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.30 2 98.20 0 98.206.10/6,640
4.2/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja99.60 2 99.10 0 99.107.00/7,636
5.2/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor100.60 4 99.70 0 99.707.60/8,332
6. KOČÍ Martin 1991 Klášter.100.10 0 99.90 0 99.907.80/8,528
7. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.98.60 2 98.10 2 100.108.00/8,724
8.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha101.10 0 101.00 4 101.109.00/9,820
9.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.60 4 101.30 0 101.309.20/10,016
10.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB109.70 0 103.30 0 103.3011.20/12,215
11.1/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand102.20 2 98.00 8 104.2012.10/13,114
12. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek98.80 8 102.60 2 104.6012.50/13,613
13.3/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov107.80 4 107.00 0 107.0014.90/16,212
14.1/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor107.50 4 103.30 4 107.3015.20/16,511
15.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor107.50 0 105.40 2 107.4015.30/16,610
16.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor107.90 2 107.60 2 109.6017.50/19,09
17.4/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha108.60 6 111.70 4 114.6022.50/24,48
18.3/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov114.90 0 115.80 0 114.9022.80/24,87
19.4/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí115.20 2 112.80 4 116.8024.70/26,86
20.1/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB150.10 2 115.00 2 117.0024.90/27,05
21.2/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.118.40 6 118.10 0 118.1026.00/28,24
22.3/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov119.00 2 123.30 2 121.0028.90/31,43
23.3/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor127.90 4 123.40 0 123.4031.30/34,02
24.5/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 Kralupy133.60 2 128.00 2 130.0037.90/41,21
25.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy143.20 2 130.50 2 132.5040.40/43,90
26.1/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK133.20 10 129.40 6 135.4043.30/47,00
27.4/ZSKOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha134.90 2 137.70 2 136.9044.80/48,60
28.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň133.20 4 163.60 6 137.2045.10/49,00
29.2/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor138.90 4 145.20 6 142.9050.80/55,20
30.6/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.140.10 4 150.20 4 144.1052.00/56,50
31.3/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice161.30 108 168.50 62 230.50138.40/150,30
  UHLÍK Jan 1978 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus4.00 999 5.00 0 999.00 0
  ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV95.80 0 94.40 0 94.40 43
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.70 0 94.80 0 94.800.40/0,439
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor95.40 4 103.30 2 99.405.00/5,335
4.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice100.70 2 100.00 0 100.005.60/5,931
5.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň100.10 4 100.20 0 100.205.80/6,127
6.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy102.50 2 100.20 2 102.207.80/8,323
7.2/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK101.90 2 100.30 4 103.909.50/10,119
8.3/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand101.90 4 100.20 4 104.209.80/10,418
8.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy106.00 6 104.20 0 104.209.80/10,417
10.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa103.80 2 104.50 2 105.8011.40/12,116
10.6/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa106.60 4 105.80 0 105.8011.40/12,115
12.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa105.40 2 106.10 0 106.1011.70/12,414
13.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha111.20 0 108.40 0 108.4014.00/14,813
14.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice105.50 4 106.20 4 109.5015.10/16,00
15.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha107.00 6 107.80 4 111.8017.40/18,412
16.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.40 4 110.70 2 112.7018.30/19,411
17.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy107.00 6 110.60 6 113.0018.60/19,710
18.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.121.90 2 114.00 0 114.0019.60/20,89
19.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.111.30 4 115.30 6 115.3020.90/22,18
20.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy117.10 4 112.10 4 116.1021.70/23,07
21.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 2 115.30 4 117.2022.80/24,26
22.11/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.10 4 117.90 0 117.9023.50/24,95
23.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.124.50 2 118.90 2 120.9026.50/28,14
24.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy121.40 6 116.40 6 122.4028.00/29,70
25. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň125.90 2 124.50 4 127.9033.50/35,53
26.3/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice142.60 10 124.90 6 130.9036.50/38,72
27.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice129.70 4 124.80 8 132.8038.40/40,70
28.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy152.50 10 142.00 2 144.0049.60/52,50
29.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha172.20 104 183.90 2 185.9091.50/96,91
30.5/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.30 108 193.20 8 201.20106.80/113,10
31.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor158.00 56 184.40 158 214.00119.60/126,70
32.5/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha168.60 52 192.30 50 220.60126.20/133,70
33.6/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice182.30 54 165.90 60 225.90131.50/139,30
34.6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor181.70 104 222.80 56 278.80184.40/195,30
35.7/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha311.80 166 193.60 304 477.80383.40/406,10
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOČÍ Martin
VOLÁK Jaroslav
1991
1990
2 Klášter.
Klášter.
107.10 0 114.30 2 107.10 15
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
121.80 4 117.60 2 119.6012.50/11,711
3.1/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
136.20 8 120.90 4 124.9017.80/16,67
4. HRŇÁK Jáchym
MACHUTA Zdeněk
2004
1964
Kralupy
Kralupy
125.50 4 122.50 8 129.5022.40/20,93
5.1/ZSCAPALINI Daniel
PROCHÁZKA Josef
2005
2002
3 KK Brand
KK Brand
146.20 8 128.90 6 134.9027.80/26,02
6.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
161.10 62 132.90 6 138.9031.80/29,71
7.2/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
157.40 4 139.10 6 145.1038.00/35,50
  BORSKÁ Alena
LULA Jiří
1976
1974
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand84.60 2 83.90 6 86.60 67
2.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.90 0 76.00 100 87.901.30/1,563
3.1/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz89.90 2 88.60 0 88.602.00/2,359
4.1/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.89.80 2 89.50 2 91.504.90/5,755
5.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice92.60 2 91.80 0 91.805.20/6,051
6.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.94.60 0 93.50 0 93.506.90/8,047
7.3/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy91.70 2 90.60 52 93.707.10/8,243
8.2/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov93.00 2 93.70 4 95.008.40/9,739
9.1/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand100.80 0 96.60 0 96.6010.00/11,538
10.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand100.70 2 97.90 0 97.9011.30/13,037
11.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.99.80 2 98.30 0 98.3011.70/13,536
12.2/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy99.20 0 99.00 0 99.0012.40/14,335
13.1/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3 Hubertus115.60 2 99.60 0 99.6013.00/15,034
14.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice99.90 2 99.90 0 99.9013.30/15,433
15.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy100.50 0 97.80 4 100.5013.90/16,132
16.2/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB106.90 52 99.90 2 101.9015.30/17,731
17.6/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice105.60 2 102.40 0 102.4015.80/18,230
18.3/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy108.40 6 104.90 0 104.9018.30/21,129
19.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB112.10 2 104.90 2 106.9020.30/23,428
20.4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.107.40 0 103.10 4 107.1020.50/23,727
21.5/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand110.70 2 105.20 2 107.2020.60/23,826
22.3/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha112.00 2 107.90 0 107.9021.30/24,625
23.7/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí108.00 2 108.40 0 108.4021.80/25,224
24.6/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 3 Sušice108.50 0 110.90 0 108.5021.90/25,323
25.3/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň106.30 4 106.80 2 108.8022.20/25,622
26.4/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy117.40 50 109.20 0 109.2022.60/26,121
27.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB105.50 4 109.30 4 109.5022.90/26,420
28.7/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand110.10 2 108.10 2 110.1023.50/27,119
29.1/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand112.20 0 110.30 0 110.3023.70/27,40
30.6/ZSČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz121.60 4 109.20 2 111.2024.60/28,418
31.8/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov109.30 2 117.10 2 111.3024.70/28,517
32.7/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice108.80 4 109.10 4 112.8026.20/30,316
33.4/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky110.80 4 109.00 4 113.0026.40/30,515
33.2/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice120.60 6 109.00 4 113.0026.40/30,50
35.3/PZHEGER Jonáš 2006 KVS HK117.10 54 109.10 4 113.1026.50/30,60
36.8/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov112.20 8 111.20 2 113.2026.60/30,714
37.9/ZSMÍL Jakub 2003 3 Trutnov111.90 4 114.30 2 115.9029.30/33,813
38.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek114.70 2 115.00 8 116.7030.10/34,812
39.4/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz112.80 4 114.80 6 116.8030.20/34,90
40.5/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz115.50 2 115.00 2 117.0030.40/35,10
41.9/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov116.00 2 120.30 8 118.0031.40/36,311
42.6/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor112.30 6 119.60 0 118.3031.70/36,60
43.7/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor136.70 100 114.60 4 118.6032.00/37,00
44.10/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha111.40 10 113.10 6 119.1032.50/37,510
45.11/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy124.20 4 117.20 2 119.2032.60/37,69
45.12/ZMMANAS Adam 2004 3 Kadaň127.60 2 119.20 0 119.2032.60/37,68
47.10/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.115.30 6 103.60 52 121.3034.70/40,17
48.8/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor119.90 4 125.00 52 123.9037.30/43,10
49.3/DMOTIEPKA Martin 2001 Kadaň122.90 2 139.40 108 124.9038.30/44,26
50.13/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice140.60 4 123.40 2 125.4038.80/44,85
51.14/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha122.70 4 127.30 4 126.7040.10/46,34
52.15/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice129.00 8 121.60 6 127.6041.00/47,33
53.11/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha126.90 2 128.50 6 128.9042.30/48,82
54.5/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor129.00 4 125.30 4 129.3042.70/49,31
55.16/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand135.30 4 126.70 6 132.7046.10/53,20
56. HAMÁK Lukáš 1985 Sušice129.30 4 121.00 54 133.3046.70/53,90
57.12/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň133.50 8 131.10 6 137.1050.50/58,30
58.9/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha192.10 8 134.30 4 138.3051.70/59,70
59.4/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.135.60 4 142.40 6 139.6053.00/61,20
60.17/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy137.50 4 140.00 0 140.0053.40/61,70
61.10/PZMAREK Kryštof 2006 Roudnice140.50 4 137.10 12 144.5057.90/66,90
62.11/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice143.70 2 150.10 4 145.7059.10/68,20
63.12/PZČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha148.60 64 137.20 12 149.2062.60/72,30
64.13/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy143.70 58 146.90 6 152.9066.30/76,60
65.14/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice152.50 8 146.20 14 160.2073.60/85,00
66.18/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 Roudnice217.30 56 149.00 14 163.0076.40/88,20
67.15/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha155.80 12 176.30 102 167.8081.20/93,80
68.19/ZMHEZINA Jiří 2004 Roudnice141.00 66 148.80 20 168.8082.20/94,90
69.16/PZVONEŠ Jakub 2007 KK Brand131.40 52 126.70 56 182.7096.10/111,00
70.17/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK172.40 12 180.40 100 184.4097.80/112,90
71.18/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor130.80 100 131.40 62 193.40106.80/123,30
72.19/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV162.30 58 216.90 104 220.30133.70/154,40
73.20/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor275.70 54 192.10 56 248.10161.50/186,50
74.21/ZMKINDL Ferdinand 2004 USK Pha143.00 212 157.00 216 355.00268.40/309,90
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Vlastimil 1950 3 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 3 Sláv.KV109.80 0 105.90 0 105.90 13
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor117.00 6 112.50 2 114.508.60/8,19
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov114.20 2 110.90 4 114.909.00/8,55
4.1/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand115.90 4 117.30 4 119.9014.00/13,24
5.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy134.70 4 120.10 0 120.1014.20/13,43
6.3/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.50 4 150.20 6 133.5027.60/26,12
7.1/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.152.60 6 151.20 6 157.2051.30/48,41
8.4/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy151.70 10 143.50 54 161.7055.80/52,70
9.5/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy167.50 58 167.90 54 221.90116.00/109,50
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3