Slalom v Kadani + ČP předžáků

03.07.2016   Kadaňský mlýn
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV95.80 0 94.40 0 94.40 43
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy95.70 0 94.80 0 94.800.40/0,439
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor95.40 4 103.30 2 99.405.00/5,335
4.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice100.70 2 100.00 0 100.005.60/5,931
5.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň100.10 4 100.20 0 100.205.80/6,127
6.1/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy102.50 2 100.20 2 102.207.80/8,323
7.2/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK101.90 2 100.30 4 103.909.50/10,119
8.3/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand101.90 4 100.20 4 104.209.80/10,418
8.4/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy106.00 6 104.20 0 104.209.80/10,417
10.5/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa103.80 2 104.50 2 105.8011.40/12,116
10.6/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa106.60 4 105.80 0 105.8011.40/12,115
12.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa105.40 2 106.10 0 106.1011.70/12,414
13.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha111.20 0 108.40 0 108.4014.00/14,813
14.1/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice105.50 4 106.20 4 109.5015.10/16,00
15.7/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha107.00 6 107.80 4 111.8017.40/18,412
16.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň115.40 4 110.70 2 112.7018.30/19,411
17.8/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy107.00 6 110.60 6 113.0018.60/19,710
18.2/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.121.90 2 114.00 0 114.0019.60/20,89
19.9/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.111.30 4 115.30 6 115.3020.90/22,18
20.10/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy117.10 4 112.10 4 116.1021.70/23,07
21.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov115.20 2 115.30 4 117.2022.80/24,26
22.11/ZSKLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.121.10 4 117.90 0 117.9023.50/24,95
23.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.124.50 2 118.90 2 120.9026.50/28,14
24.2/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy121.40 6 116.40 6 122.4028.00/29,70
25. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň125.90 2 124.50 4 127.9033.50/35,53
26.3/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice142.60 10 124.90 6 130.9036.50/38,72
27.3/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice129.70 4 124.80 8 132.8038.40/40,70
28.4/PZHORÁKOVÁ Julie 2006 Kralupy152.50 10 142.00 2 144.0049.60/52,50
29.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha172.20 104 183.90 2 185.9091.50/96,91
30.5/PZŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek207.30 108 193.20 8 201.20106.80/113,10
31.2/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor158.00 56 184.40 158 214.00119.60/126,70
32.5/ZMKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 USK Pha168.60 52 192.30 50 220.60126.20/133,70
33.6/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice182.30 54 165.90 60 225.90131.50/139,30
34.6/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor181.70 104 222.80 56 278.80184.40/195,30
35.7/PZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha311.80 166 193.60 304 477.80383.40/406,10
  NOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl