vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve slalomu v Brně

13.08.2016   Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice109.95 4 111.46 4 113.95 -
2.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha121.08 2 116.58 0 116.582.63/2,3-
3.3/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha129.51 6 126.16 0 126.1612.21/10,7-
4.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.63 6 127.64 2 129.6415.69/13,8-
5.5/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.129.61 2 133.47 62 131.6117.66/15,5-
6.6/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava125.72 10 125.66 6 131.6617.71/15,5-
7.1/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha130.38 2 140.66 2 132.3818.43/16,2-
8.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc135.88 4 134.45 0 134.4520.50/18,0-
9.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk130.48 4 135.10 4 134.4820.53/18,0-
10.8/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc132.10 10 128.55 6 134.5520.60/18,1-
11.3/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha138.45 6 137.50 0 137.5023.55/20,7-
12.9/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak141.13 2 130.07 8 138.0724.12/21,2-
13.4/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov140.46 4 139.32 0 139.3225.37/22,3-
14.10/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha136.07 8 137.03 4 141.0327.08/23,8-
15.11/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk141.13 2 155.76 108 143.1329.18/25,6-
16.12/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn144.62 2 150.16 10 146.6232.67/28,7-
17.5/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor176.02 2 146.79 0 146.7932.84/28,8-
18.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc143.62 6 147.26 6 149.6235.67/31,3-
19.13/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.147.03 54 144.18 6 150.1836.23/31,8-
20.14/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí144.39 6 196.40 6 150.3936.44/32,0-
21.7/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm169.33 12 148.56 2 150.5636.61/32,1-
22.8/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha197.44 58 144.75 8 152.7538.80/34,1-
23.9/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB150.03 4 231.97 12 154.0340.08/35,2-
24.15/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand150.63 8 158.15 4 158.6344.68/39,2-
25.16/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB163.79 2 158.87 4 162.8748.92/42,9-
26.10/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc157.37 6 171.29 6 163.3749.42/43,4-
27.11/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava163.34 4 160.21 4 164.2150.26/44,1-
28.17/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.180.29 4 164.96 4 168.9655.01/48,3-
29.18/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov168.42 8 165.58 4 169.5855.63/48,8-
30.19/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha167.26 6 183.45 6 173.2659.31/52,0-
31.12/ZMKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.182.15 4 214.52 52 186.1572.20/63,4-
32.20/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez.201.62 50 182.27 4 186.2772.32/63,5-
33.13/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK202.76 4 240.78 0 206.7692.81/81,4-
34.14/ZMBEIER Alva 2005 Trutnov202.73 10 197.74 12 209.7495.79/84,1-
35.21/ZSKRÁL Matěj 2002 Postřelm1.00 999 212.30 0 212.3098.35/86,3-
36.22/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy203.53 10 227.96 58 213.5399.58/87,4-
37.23/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh224.21 10 216.68 6 222.68108.73/95,4-
38.15/ZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov230.17 0 232.34 52 230.17116.22/102,0-
39.16/ZMHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn183.91 52 258.26 54 235.91121.96/107,0-
40.24/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha182.68 154 168.73 102 270.73156.78/137,6-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec108.25 0 106.95 0 106.95 -
2.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava110.60 4 108.17 2 110.173.22/3,0-
3.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava113.54 2 110.79 0 110.793.84/3,6-
4.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.119.93 6 114.35 2 116.359.40/8,8-
5.5/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc116.86 0 116.68 0 116.689.73/9,1-
6.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí120.56 0 118.01 2 120.0113.06/12,2-
7.7/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava121.82 0 120.46 2 121.8214.87/13,9-
8.8/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand128.31 0 124.01 0 124.0117.06/16,0-
9.9/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand132.82 0 124.80 0 124.8017.85/16,7-
10.10/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc125.82 2 125.50 0 125.5018.55/17,3-
11.11/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha125.09 4 125.80 2 127.8020.85/19,5-
12.12/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky130.17 0 124.38 4 128.3821.43/20,0-
13.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc129.38 2 130.02 0 130.0223.07/21,6-
14.13/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK134.82 4 132.89 0 132.8925.94/24,3-
15.14/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa146.15 4 135.02 0 135.0228.07/26,2-
16.15/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno132.48 4 131.72 4 135.7228.77/26,9-
17.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta 2004 3 Č.Lípa133.24 4 156.22 0 137.2430.29/28,3-
18.16/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy135.49 2 137.60 2 137.4930.54/28,6-
19.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc139.12 10 135.73 4 139.7332.78/30,6-
20.17/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak137.06 6 138.14 8 143.0636.11/33,8-
21.4/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB139.29 4 141.77 2 143.2936.34/34,0-
22.18/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy140.28 8 1.00 999 148.2841.33/38,6-
23.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.27 6 155.63 6 150.2743.32/40,5-
24.19/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.146.87 4 148.61 4 150.8743.92/41,1-
25.20/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa151.34 0 149.89 4 151.3444.39/41,5-
26.21/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha145.22 8 152.57 56 153.2246.27/43,3-
27.6/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.149.86 4 154.12 6 153.8646.91/43,9-
28.22/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha159.35 2 152.49 4 156.4949.54/46,3-
29.7/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB158.49 2 158.21 2 160.2153.26/49,8-
30.8/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha156.94 8 210.21 10 164.9457.99/54,2-
31.9/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno160.06 6 165.42 2 166.0659.11/55,3-
32.10/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky193.20 4 165.40 2 167.4060.45/56,5-
33.11/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK161.37 8 176.13 4 169.3762.42/58,4-
34.12/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.172.40 2 157.27 50 174.4067.45/63,1-
35.13/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn174.09 2 209.70 6 176.0969.14/64,6-
36.23/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy176.24 2 182.41 6 178.2471.29/66,7-
37.14/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK189.87 6 179.68 4 183.6876.73/71,7-
38.15/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc189.70 6 210.17 58 195.7088.75/83,0-
39.16/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk226.79 56 194.96 2 196.9690.01/84,2-
40.17/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná195.24 8 202.42 16 203.2496.29/90,0-
41.18/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc224.00 10 199.55 8 207.55100.60/94,1-
42.19/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK221.79 0 224.90 52 221.79114.84/107,4-
43.24/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.222.04 112 233.39 212 334.04227.09/212,3-
44.25/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.273.31 64 266.14 108 337.31230.36/215,4-
45.20/ZMKUBISOVÁ Jasmína 2004 Olomouc279.90 66 227.16 158 345.90238.95/223,4-
46.21/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK254.29 108 294.36 58 352.36245.41/229,5-
47.22/ZMNOVOSADOVÁ Eluška 2005 Olomouc392.01 404 273.81 406 679.81572.86/535,6-
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  JANŮ Veronika 2005 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
163.96 18 151.31 6 157.31 -
2.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
178.44 16 152.92 8 160.923.61/2,3-
3.2/ZMJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
3 USK Pha
USK Pha
182.68 12 159.74 4 163.746.43/4,1-
4.2/ZSKREJČÍ Jakub
STANOVSKÝ Vojtěch
2002
2002
2 SKVS ČB
SKVS ČB
128.13 508 155.88 10 165.888.57/5,4-
5.3/ZSFRENCL Josef
KADLEC Filip
2002
2003
3 USK Pha
USK Pha
198.36 112 162.09 6 168.0910.78/6,9-
6.4/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
192.35 14 165.15 4 169.1511.84/7,5-
7.5/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
160.70 216 184.67 8 192.6735.36/22,5-
8.6/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
174.68 22 207.54 18 196.6839.37/25,0-
9.7/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
Horš.Týn
Horš.Týn
238.35 72 198.02 12 210.0252.71/33,5-
10.8/ZSONDRUŠ Mikuláš
ONDRUŠ Mario
2003
2005
3 USK Pha
USK Pha
202.47 12 219.44 64 214.4757.16/36,3-
11.3/ZMZACH Radovan
ŠTERCL Dominik
2005
2005
KK Brand
KK Brand
223.75 68 202.44 14 216.4459.13/37,6-
12.4/ZMPOPELKA Petr
BÍZEK Marek
2005
2005
KK Brand
KK Brand
202.92 30 193.86 70 232.9275.61/48,1-
13.5/ZMTESAŘOVÁ Hana
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
SKVS ČB
SKVS ČB
214.27 70 226.13 12 238.1380.82/51,4-
14.6/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
1.00 999 230.46 18 248.4691.15/57,9-
15.9/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
219.95 60 202.44 64 266.44109.13/69,4-
16.7/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
244.72 72 258.10 64 316.72159.41/101,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB102.53 2 92.33 0 92.33 -
2.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky120.22 8 99.76 4 103.7611.43/12,4-
3.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB111.29 10 104.99 0 104.9912.66/13,7-
4.4/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice108.16 6 104.24 2 106.2413.91/15,1-
5.5/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.77 8 104.47 2 106.4714.14/15,3-
6.6/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí132.69 56 106.99 0 106.9914.66/15,9-
7.7/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk108.46 4 107.67 0 107.6715.34/16,6-
8.8/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno111.50 0 109.70 4 111.5019.17/20,8-
9.9/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc114.32 4 108.78 4 112.7820.45/22,1-
10.10/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha113.30 4 110.79 2 112.7920.46/22,2-
11.11/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc120.28 4 114.25 0 114.2521.92/23,7-
12.12/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky124.76 8 115.38 0 115.3823.05/25,0-
13.13/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc119.37 4 114.94 2 116.9424.61/26,7-
14.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava118.36 0 119.12 0 118.3626.03/28,2-
15.14/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.95 6 119.08 0 119.0826.75/29,0-
16.15/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha119.57 0 119.46 2 119.5727.24/29,5-
17.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice143.28 8 120.32 0 120.3227.99/30,3-
18.3/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB126.01 14 119.13 2 121.1328.80/31,2-
19.16/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB120.13 4 117.18 4 121.1828.85/31,2-
20.17/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc133.18 12 119.68 2 121.6829.35/31,8-
21.18/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky122.35 6 118.04 6 124.0431.71/34,3-
22.19/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak132.13 4 122.41 2 124.4132.08/34,7-
23.4/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy129.88 0 124.73 0 124.7332.40/35,1-
24.5/ZMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor127.45 10 122.78 2 124.7832.45/35,1-
25.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc130.63 6 125.37 0 125.3733.04/35,8-
26.20/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand127.43 10 127.71 0 127.7135.38/38,3-
27.7/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk132.39 8 125.97 2 127.9735.64/38,6-
28.21/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn129.83 0 4.00 999 129.8337.50/40,6-
29.8/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc141.43 18 128.05 4 132.0539.72/43,0-
30.22/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB143.60 4 130.40 2 132.4040.07/43,4-
31.23/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno125.84 10 125.06 8 133.0640.73/44,1-
32.9/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand132.18 2 129.20 4 133.2040.87/44,3-
33.10/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.139.76 8 132.52 2 134.5242.19/45,7-
34.24/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc134.64 4 158.19 8 138.6446.31/50,2-
35.25/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha136.73 2 139.59 2 138.7346.40/50,3-
36.26/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha139.58 12 135.36 4 139.3647.03/50,9-
37.11/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand125.95 14 141.43 58 139.9547.62/51,6-
38.12/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm141.92 0 124.92 54 141.9249.59/53,7-
39.27/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava136.84 56 136.18 6 142.1849.85/54,0-
40.28/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha133.58 10 156.47 6 143.5851.25/55,5-
41.13/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná152.45 4 143.79 0 143.7951.46/55,7-
42.14/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB142.50 6 167.79 54 148.5056.17/60,8-
43.29/ZSJUDA Mikuláš 2003 3 Benátky155.75 8 150.85 2 152.8560.52/65,5-
44.30/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB163.04 6 148.89 4 152.8960.56/65,6-
45.31/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy153.87 2 161.76 4 155.8763.54/68,8-
46.15/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc165.59 8 153.94 2 155.9463.61/68,9-
47.32/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha148.46 8 160.97 2 156.4664.13/69,5-
48.16/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 3 USK Pha187.05 12 148.48 8 156.4864.15/69,5-
49.33/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice157.21 4 151.22 6 157.2264.89/70,3-
50.17/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno151.73 8 147.74 10 157.7465.41/70,8-
51.18/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.150.07 8 175.10 0 158.0765.74/71,2-
52.19/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.156.26 2 163.96 10 158.2665.93/71,4-
53.20/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha156.91 2 162.59 6 158.9166.58/72,1-
54.21/ZMZACH Radovan 2005 3 KK Brand147.65 56 155.52 4 159.5267.19/72,8-
55.34/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov150.07 10 165.15 6 160.0767.74/73,4-
56.35/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy161.18 4 154.19 6 160.1967.86/73,5-
57.36/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha151.25 12 4.00 999 163.2570.92/76,8-
58.22/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand159.85 12 160.84 6 166.8474.51/80,7-
59.23/ZMŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand149.77 160 161.60 8 169.6077.27/83,7-
60.24/ZMSTOLÍN Adam 2005 3 Trutnov180.34 6 171.65 2 173.6581.32/88,1-
61.25/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov165.21 10 172.82 10 175.2182.88/89,8-
62.37/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh195.47 70 163.67 12 175.6783.34/90,3-
63.26/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž169.35 8 176.06 8 177.3585.02/92,1-
64.27/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand166.24 12 182.75 4 178.2485.91/93,0-
65.28/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno159.03 58 181.03 4 185.0392.70/100,4-
66.38/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh140.26 66 177.50 8 185.5093.17/100,9-
67.29/ZMPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha208.64 168 172.16 16 188.1695.83/103,8-
68.39/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná168.45 20 177.50 164 188.4596.12/104,1-
69.30/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná177.46 12 200.55 6 189.4697.13/105,2-
70.40/ZSHANUŠ Jiří 2002 3 Třebech.216.36 12 188.28 4 192.2899.95/108,3-
71.41/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná197.19 8 184.73 8 192.73100.40/108,7-
72.42/ZSADÁŠEK Alois 2002 3 Benátky190.69 10 184.53 12 196.53104.20/112,9-
73.31/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc170.27 110 186.97 14 200.97108.64/117,7-
74.43/ZSKUNEŠ Daniel 2003 3 Horš.Týn189.14 12 159.36 56 201.14108.81/117,8-
75.32/ZMBERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha192.17 10 194.45 8 202.17109.84/119,0-
76.33/ZMBEIER Alva 2005 3 Trutnov193.18 12 211.24 18 205.18112.85/122,2-
77.34/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel195.80 12 218.34 56 207.80115.47/125,1-
78.35/ZMSALAJ František 2004 Litovel198.05 10 230.23 6 208.05115.72/125,3-
79.36/ZMDRÁBEK Matyáš 2005 3 KVS HK188.53 58 211.50 4 215.50123.17/133,4-
80.37/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc1.00 999 208.06 10 218.06125.73/136,2-
81.38/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc186.35 60 156.50 604 246.35154.02/166,8-
82.39/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava1.00 999 198.09 54 252.09159.76/173,0-
83.44/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK259.63 116 257.74 20 277.74185.41/200,8-
84.40/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel224.51 116 242.22 258 340.51248.18/268,8-
85.41/ZMGEPRT David 2005 Litovel277.24 66 384.29 110 343.24250.91/271,8-
  ŠMAKAL Petr 2003 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 -
  VALÁŠEK Jan 2005 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 -
  ŠOTEK Adam 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava122.91 2 128.57 0 124.91 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc127.94 2 127.53 2 129.534.62/3,7-
3.3/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.153.38 4 135.73 0 135.7310.82/8,7-
4.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno133.14 6 134.94 4 138.9414.03/11,2-
5.5/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec134.12 6 133.34 6 139.3414.43/11,6-
6.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc147.59 0 141.58 2 143.5818.67/14,9-
7.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc147.11 0 141.96 2 143.9619.05/15,3-
8.7/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí148.94 4 148.01 4 152.0127.10/21,7-
9.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava196.24 4 156.51 2 158.5133.60/26,9-
10.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc152.97 14 152.63 10 162.6337.72/30,2-
11.9/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand168.82 8 160.39 6 166.3941.48/33,2-
12.10/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand197.75 6 161.92 10 171.9247.01/37,6-
13.11/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha166.78 8 172.52 8 174.7849.87/39,9-
14.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.217.35 6 179.31 2 181.3156.40/45,2-
15.12/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy323.51 114 179.87 4 183.8758.96/47,2-
16.4/ZMHOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn209.57 210 188.82 4 192.8267.91/54,4-
17.13/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.248.12 6 193.16 18 211.1686.25/69,0-
18.5/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.250.28 8 237.11 14 251.11126.20/101,0-
19.14/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy319.24 14 244.86 14 258.86133.95/107,2-
20.15/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 Kralupy401.70 110 337.39 6 343.39218.48/174,9-
21.6/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc330.58 60 1.00 999 390.58265.67/212,7-
22.7/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc366.65 110 253.98 306 476.65351.74/281,6-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
  RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 -
  JANŮ Veronika 2005 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3