5. Český pohár ve slalomu na Lipně + MČR + MČR U23

20.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha105.19 0 107.03 0 107.03 75
1.1/U23ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha108.93 2 107.03 0 107.03 75
3. BEŇUŠ Matěj   SVK104.82 4 107.42 0 107.420.39/0,40
4.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha108.58 2 107.94 0 107.940.91/0,962
5.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc108.74 0 108.35 0 108.351.32/1,257
6. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.110.00 0 107.14 2 109.142.11/2,053
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha108.03 0 108.21 2 110.213.18/3,049
8.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha111.99 0 110.24 0 110.243.21/3,046
9. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha112.52 0 110.76 0 110.763.73/3,543
10.2/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha108.08 0 110.91 2 112.915.88/5,540
11. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.112.43 2 110.85 52 162.8555.82/52,237
12. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.110.86 50 105.60 0 105.60 35
13.2/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.114.90 2 107.22 0 107.220.19/0,233
14. MARTIKÁN Michal   SVK112.77 2 107.42 2 109.422.39/2,20
15.3/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB112.82 2 110.65 2 112.655.62/5,331
16. ROISIN Lucas 97 FRA115.40 6 109.24 4 113.246.21/5,80
17.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.114.42 50 111.28 2 113.286.25/5,829
18.3/U23MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.111.46 4 115.58 10 115.468.43/7,927
19. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha115.67 0 116.85 0 115.678.64/8,125
20.4/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.119.32 0 116.49 0 116.499.46/8,823
21.5/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha109.92 8 109.29 10 117.9210.89/10,221
22. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.117.92 54 116.35 2 118.3511.32/10,619
23.6/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha113.28 6 110.29 102 119.2812.25/11,417
24. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha115.26 6 115.70 6 121.2614.23/13,315
25.7/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc120.12 2 123.22 12 122.1215.09/14,114
26.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.122.57 2 120.14 2 122.1415.11/14,113
27.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc124.51 52 122.27 0 122.2715.24/14,212
28.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV124.82 8 119.12 4 123.1216.09/15,011
29.4/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha121.60 8 121.56 4 125.5618.53/17,310
30. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy127.58 102 122.19 4 126.1919.16/17,99
31.3/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.123.59 6 121.25 58 129.5922.56/21,18
32. HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja130.56 0 124.86 8 130.5623.53/22,07
33.5/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha123.92 8 133.94 52 131.9224.89/23,36
34.8/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec149.40 104 124.03 8 132.0325.00/23,45
35.4/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn124.90 160 126.85 8 134.8527.82/26,04
36.6/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB140.79 2 127.96 10 137.9630.93/28,93
37.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja132.40 56 133.95 6 139.9532.92/30,82
38.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor158.67 10 145.51 62 168.6761.64/57,61
39.9/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha117.81 56 119.50 52 171.5064.47/60,20
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl