6. Český pohár ve slalomu na Lipně

21.08.2016   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha124.13 2 119.81 0 119.81 75
2. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.125.53 0 120.23 0 120.230.42/0,468
3.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha121.01 2 118.52 2 120.520.71/0,662
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.123.41 0 120.55 0 120.550.74/0,657
5. BEŇUŠ Matěj   SVK118.37 2 118.65 2 120.650.84/0,70
6. MARTIKÁN Michal   SVK124.12 0 120.03 2 122.032.22/1,90
7. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.121.40 6 117.88 6 123.884.07/3,453
8.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB127.62 2 124.37 0 124.374.56/3,849
9.2/VMMAŠEK Jan 1978 1 USK Pha126.85 2 123.23 2 125.235.42/4,546
10.2/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc124.73 2 123.30 2 125.305.49/4,643
11. ROISIN Lucas 97 FRA124.43 2 119.43 6 125.435.62/4,70
12. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.128.04 0 126.51 0 126.516.70/5,640
13. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha126.51 0 125.79 2 127.797.98/6,737
14.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.135.29 54 123.24 0 123.243.43/2,935
15. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha134.33 4 128.68 0 128.688.87/7,433
16.4/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha129.58 102 129.75 0 129.759.94/8,331
17. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha130.01 2 128.32 50 132.0112.20/10,229
18.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.131.40 2 133.60 2 133.4013.59/11,327
19.1/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha123.75 10 4.00 999 133.7513.94/11,625
20.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc134.42 6 131.64 4 135.6415.83/13,223
21.2/U23SVOBODA Adam 1994 1 USK Pha132.85 110 134.38 2 136.3816.57/13,821
22.7/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha173.90 102 136.54 0 136.5416.73/14,019
23. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy133.08 52 134.69 2 136.6916.88/14,117
24.3/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha141.88 4 137.05 2 139.0519.24/16,115
25.3/VMRAŠEK Michal 1977 2+ Dukla B.153.79 50 140.80 0 140.8020.99/17,514
26.4/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV145.22 58 140.91 2 142.9123.10/19,313
27.1/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn139.94 4 138.65 8 143.9424.13/20,112
28.2/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.149.93 8 136.44 10 146.4426.63/22,211
29.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc144.52 2 147.24 52 146.5226.71/22,310
30.8/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec166.95 62 148.58 2 150.5830.77/25,79
31.4/U23POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB149.15 6 4.00 999 155.1535.34/29,58
32. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha124.89 50 4.00 999 174.8955.08/46,07
33.4/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.134.49 52 135.60 108 186.4966.68/55,76
34.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja155.95 106 148.08 56 204.0884.27/70,35
35.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor178.29 156 4.00 999 334.29214.48/179,04
  CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HROBSKÝ Milan 1983 2+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK Jakub 1995 2+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl