vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Veltrusech - Memoriál Jaroslava Froňka st.

27.08.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SMIRNOV Pavel 1995 Saint-Peterburg, RUS108.33 2 102.12 52 110.33 0
2. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus113.23 4 109.74 2 111.741.41/1,364
3. PEŠEK Michal 1992 1 Kralupy112.54 6 110.50 2 112.502.17/2,052
4. SUCHÝ Matěj 1986 2 Dukla B.125.08 54 116.78 0 116.786.45/5,846
5. VANĚK Jiří 1987 2+ Kralupy116.78 2 117.39 4 118.788.45/7,740
6.1/DMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.25 6 113.52 6 119.529.19/8,334
7.1/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov124.15 0 130.95 0 124.1513.82/12,528
8.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha131.92 4 129.60 10 135.9225.59/23,222
9.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa141.51 8 145.84 4 149.5139.18/35,516
10.2/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand141.83 10 150.53 64 151.8341.50/37,610
11.2/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV161.21 154 151.78 2 153.7843.45/39,44
12.3/DMGÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha175.85 8 176.11 110 183.8573.52/66,63
13.1/DSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy157.00 56 249.39 6 213.00102.67/93,12
14.2/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha156.87 310 192.77 158 350.77240.44/217,91
  WEISL Martin 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEVLEEV Anvar 1996 Saint-Peterburg, RUS4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha103.06 6 102.98 2 104.98 105
2.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.104.72 2 105.92 4 106.721.74/1,793
3.2/VKALISKÁ Elena 1972 KTK LM, SVK108.72 0 111.88 6 108.723.74/3,60
4.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy119.84 6 116.30 4 120.3015.32/14,681
5. SMIRNOVA Polina 1995 Saint-Peterburg, RUS119.14 6 122.32 6 125.1420.16/19,20
6.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec121.20 8 121.76 4 125.7620.78/19,869
8.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha126.45 12 123.12 6 129.1224.14/23,063
9. GREBENEK Svetlana 1995 Saint-Peterburg, RUS121.83 10 148.97 108 131.8326.85/25,60
10.2/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha131.18 2 205.98 10 133.1828.20/26,957
11. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy130.05 10 132.04 10 140.0535.07/33,451
12.3/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky142.48 8 136.75 4 140.7535.77/34,145
13.3/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha128.94 12 151.98 60 140.9435.96/34,339
14.2/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha138.82 16 130.11 12 142.1137.13/35,433
15.1/ZMALTMAN Marcella 2004 PWRC, USA131.08 58 135.17 8 143.1738.19/36,40
16.3/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand165.65 16 140.12 4 144.1239.14/37,327
17.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand132.06 14 144.06 4 146.0641.08/39,121
18.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand141.69 10 151.17 6 151.6946.71/44,515
19.6/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy168.65 16 169.78 16 184.6579.67/75,99
20.4/VROMASHKINA Ekaterina 1974 Moskva, RUS146.77 62 134.87 62 196.8791.89/87,50
21. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy135.05 62 137.44 158 197.0592.07/87,73
22.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand171.90 62 1.00 999 233.90128.92/122,82
23. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor1.00 999 142.35 166 308.35203.37/193,71

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj
SUCHÝ Ondřej
1986
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
123.58 4 122.32 2 124.32 20
2. PEŠEK Michal
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
142.05 58 132.70 6 138.7014.38/11,68
3.1/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 167.22 14 181.2256.90/45,82
4.1/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
171.92 16 173.09 118 187.9263.60/51,21

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERT Luboš 1986 MT Dukla B.91.76 0 95.38 8 91.76 211
2.1/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy100.63 0 98.78 0 98.787.02/7,7199
3. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus100.79 0 99.72 0 99.727.96/8,7187
4.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha101.58 0 102.22 2 101.589.82/10,7175
5.1/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha101.97 0 103.76 2 101.9710.21/11,1169
6.1/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha101.34 2 100.90 4 103.3411.58/12,6163
7.2/DSKUDRYAVTSEV Daniil 1999 Saint-Peterburg, RUS105.51 6 105.05 0 105.0513.29/14,50
8.2/VMGORECKÝ Petr 1981 3 Kralupy104.61 6 105.08 0 105.0813.32/14,5157
9.2/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha117.86 56 105.04 2 107.0415.28/16,7151
10.3/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy105.16 4 107.09 0 107.0915.33/16,7145
11.4/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy107.25 0 113.01 2 107.2515.49/16,9139
12. MACÁŠEK Tomáš 1992 Dukla B.106.40 2 106.15 6 108.4016.64/18,1133
13.3/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky103.13 6 102.68 60 109.1317.37/18,9127
14.5/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec110.62 0 109.95 0 109.9518.19/19,8121
15.2/U23KOŘÍNEK Filip 1995 USK Pha110.69 0 113.30 10 110.6918.93/20,6115
16.3/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec108.09 4 108.05 4 112.0520.29/22,1109
17.4/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand135.01 58 110.34 2 112.3420.58/22,4103
18. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava106.67 6 110.01 4 112.6720.91/22,80
19.5/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky107.72 6 109.71 6 113.7221.96/23,997
20.4/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy110.34 4 114.37 4 114.3422.58/24,691
21.6/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy111.03 4 106.33 160 115.0323.27/25,485
22.6/VMMÍKA Viktor 1977 SKŽižkov113.48 2 112.50 8 115.4823.72/25,979
23.5/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník126.15 60 113.84 6 119.8428.08/30,673
24.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky112.75 8 106.41 50 120.7528.99/31,667
25.7/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha115.27 260 116.37 6 122.3730.61/33,461
26.2/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha128.28 6 118.51 4 122.5130.75/33,555
27.3/U23ŠEDIVÝ Jakub 1994 3 Č.Lípa116.74 6 130.92 8 122.7430.98/33,849
28.8/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz126.45 0 121.11 2 123.1131.35/34,243
29.9/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha128.60 10 119.35 4 123.3531.59/34,437
30.7/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy124.38 0 119.43 4 123.4331.67/34,531
31.3/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha121.64 4 120.09 4 124.0932.33/35,230
32.1/VSHILGERT Luboš 1960 Dukla B.120.57 4 126.37 60 124.5732.81/35,829
33.1/VERMAKOV Pavel 1974 Moskva, RUS133.83 6 121.07 4 125.0733.31/36,30
34.4/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand129.69 14 123.76 2 125.7634.00/37,128
35.10/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha120.97 6 122.90 10 126.9735.21/38,427
36.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa131.15 2 124.54 4 128.5436.78/40,126
37.8/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3 KK Brand148.28 106 125.32 4 129.3237.56/40,925
38.5/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky133.78 12 129.79 0 129.7938.03/41,424
39.9/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy126.60 4 132.22 4 130.6038.84/42,323
40. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy125.23 6 124.71 16 131.2339.47/43,022
41.10/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV127.78 4 1.00 999 131.7840.02/43,621
42.3/VROMASHKIN Dmitry 1968 Moskva, RUS125.22 8 123.48 10 133.2241.46/45,20
43.6/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky126.74 8 149.17 108 134.7442.98/46,820
44.11/VMBENEŠ Petr 1975 3 Heletag129.88 62 127.77 8 135.7744.01/48,019
45.11/DMKOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand134.18 62 125.82 10 135.8244.06/48,018
46.7/ZSWEISL Martin 2002 3 USK Pha123.04 14 135.67 52 137.0445.28/49,317
47.12/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec137.17 16 129.15 8 137.1545.39/49,516
48.1/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand142.11 4 131.58 6 137.5845.82/49,915
49.4/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy130.92 8 139.69 52 138.9247.16/51,414
50. FELIX Petr 1982 3 Kralupy146.14 64 134.12 12 146.1254.36/59,213
51.8/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha144.65 14 140.67 6 146.6754.91/59,812
52.2/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice131.58 16 135.10 56 147.5855.82/60,811
53.9/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha158.24 72 148.52 6 154.5262.76/68,410
54.13/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha150.54 14 142.64 12 154.6462.88/68,59
55.5/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava146.36 12 138.31 52 158.3666.60/72,60
56.12/VMKNĚZŮ Vojtěch 1977 3 Heletag137.14 22 4.00 999 159.1467.38/73,48
57.10/ZSFUCHS Matouš 2002 3 Jablonec1.00 999 144.48 16 160.4868.72/74,97
58.11/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy172.79 64 154.32 8 162.3270.56/76,96
59.6/DSFUCHS Jakub 1999 3 Jablonec157.17 306 154.57 14 168.5776.81/83,75
60.12/ZSKADLEC Filip 2003 3 USK Pha203.02 156 169.39 12 181.3989.63/97,74
61.13/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha147.74 64 132.35 52 184.3592.59/100,93
62.6/VKORZHOV Alexander 1974 Moskva, RUS193.20 20 184.32 70 213.20121.44/132,30
63.7/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz181.97 64 158.25 60 218.25126.49/137,82
64.3/ZMONDRUŠ Mario 2005 3 USK Pha186.33 212 164.28 58 222.28130.52/142,21
65.4/ZMBÍZEK Marek 2005 3 KK Brand207.34 66 173.65 58 231.65139.89/152,50
66.5/ZMPOPELKA Petr 2005 3 KK Brand217.03 262 214.06 62 276.06184.30/200,90
  HRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Štěpán 2004 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERAN Václav 2000 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy126.29 2 122.33 2 124.33 19
2. TROPKINA Anastasya 1994 Saint-Peterburg, RUS128.02 6 125.75 6 131.757.42/6,00
3.1/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha142.30 10 133.61 4 137.6113.28/10,77
4.1/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha162.73 2 184.43 62 164.7340.40/32,51
5.1/DSPUCHNINA Veronika 1999 Saint-Peterburg, RUS130.80 58 142.58 60 188.8064.47/51,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3