vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

10.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSCHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc94.93 2 94.72 6 96.93 -
2.2/DSLHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha95.73 6 94.08 4 98.081.15/1,2-
3.3/DSLERCH Adam 1998 1 Dukla B.108.60 8 98.33 2 100.333.40/3,5-
4.4/DSPŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha95.10 6 95.72 10 101.104.17/4,3-
5.1/DMHEGER Vojtěch 2000 2+ Dukla B.101.25 2 101.71 0 101.714.78/4,9-
6.5/DSHEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.106.27 2 102.66 0 102.665.73/5,9-
7.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc100.88 2 104.75 56 102.885.95/6,1-
8.7/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB114.29 106 99.08 4 103.086.15/6,3-
9.8/DSKAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha107.13 2 146.77 18 109.1312.20/12,6-
10.2/DMNOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc113.58 4 115.77 2 117.5820.65/21,3-
11.3/DMWENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn119.53 0 111.33 54 119.5322.60/23,3-
12.4/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.23 56 111.99 8 119.9923.06/23,8-
13.9/DSPŘIKRYL Matěj 1999 2+ VSKRájec116.40 54 118.92 6 124.9227.99/28,9-
14.10/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.133.24 10 125.10 0 125.1028.17/29,1-
15.11/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB119.71 6 148.34 4 125.7128.78/29,7-
16.5/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk122.83 4 130.38 6 126.8329.90/30,8-
17.1/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha150.69 68 130.11 2 132.1135.18/36,3-
18.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice121.27 14 120.15 112 135.2738.34/39,6-
19.6/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc138.52 8 145.17 60 146.5249.59/51,2-
20.4/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava137.26 12 143.29 106 149.2652.33/54,0-
21.5/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc130.75 52 144.46 8 152.4655.53/57,3-
22.6/ZSŘÍHA Matyáš 2003 3 USK Pha166.12 2 146.64 8 154.6457.71/59,5-
23.12/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.153.48 8 139.33 16 155.3358.40/60,2-
24.7/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc1.00 999 151.54 6 157.5460.61/62,5-
25.8/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn155.44 8 164.36 204 163.4466.51/68,6-
26.9/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc152.26 60 146.59 18 164.5967.66/69,8-
27.7/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha131.08 108 167.83 8 175.8378.90/81,4-
28.13/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk186.10 8 176.77 14 190.7793.84/96,8-
29.8/DMKOLÁČEK Petr 2001 2 KK Brand1.00 999 156.94 62 218.94122.01/125,9-
30.10/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.157.84 62 212.74 108 219.84122.91/126,8-
31.14/DSRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.191.89 50 200.11 360 241.89144.96/149,6-
32.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc254.17 16 185.67 58 243.67146.74/151,4-
33.15/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK164.50 352 158.32 104 262.32165.39/170,6-
34.9/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava203.58 106 165.24 108 273.24176.31/181,9-
35.11/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak211.32 158 191.46 110 301.46204.53/211,0-
36.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk0.00 999 203.77 108 311.77214.84/221,6-
  STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha109.93 0 121.17 4 109.93 -
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno105.93 4 123.97 4 109.93 -
3.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice109.83 2 109.39 2 111.391.46/1,3-
4.2/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha122.01 54 108.94 4 112.943.01/2,7-
5.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec113.80 0 112.13 6 113.803.87/3,5-
6.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava110.87 4 117.87 6 114.874.94/4,5-
7.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc116.57 50 116.94 2 118.949.01/8,2-
8.3/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha113.41 6 127.37 8 119.419.48/8,6-
9.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn120.74 0 124.26 6 120.7410.81/9,8-
10.4/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc124.52 0 131.79 154 124.5214.59/13,3-
11.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc132.18 2 121.56 4 125.5615.63/14,2-
12.5/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.97 8 109.77 50 131.9722.04/20,0-
13.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava138.59 8 129.71 6 135.7125.78/23,5-
14.6/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor132.11 4 164.19 12 136.1126.18/23,8-
15.5/ZSCAPALINI Nicola 2002 2 KK Brand149.81 106 141.73 0 141.7331.80/28,9-
16.6/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí132.11 60 128.35 14 142.3532.42/29,5-
17.7/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.138.39 4 123.65 56 142.3932.46/29,5-
18.7/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno140.24 54 138.24 8 146.2436.31/33,0-
19.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc0.00 999 141.54 6 147.5437.61/34,2-
20.8/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc145.27 6 144.17 62 151.2741.34/37,6-
21.5/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc149.41 52 151.67 8 159.6749.74/45,2-
22.9/ZSBERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha158.09 2 146.30 50 160.0950.16/45,6-
23.8/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha164.69 8 166.24 2 168.2458.31/53,0-
24.10/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky160.49 8 172.33 6 168.4958.56/53,3-
25.6/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.158.60 108 153.93 18 171.9362.00/56,4-
26.11/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha187.80 8 162.30 10 172.3062.37/56,7-
27.9/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk211.18 8 161.14 16 177.1467.21/61,1-
28.12/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava151.05 60 123.46 54 177.4667.53/61,4-
29.7/DSKUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník179.52 106 170.15 12 182.1572.22/65,7-
30.13/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy198.95 120 173.14 10 183.1473.21/66,6-
31.10/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc201.71 56 179.72 4 183.7273.79/67,1-
32.8/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand181.39 4 151.83 106 185.3975.46/68,6-
33.11/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky170.49 16 1.00 999 186.4976.56/69,6-
34.14/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand177.01 10 231.54 104 187.0177.08/70,1-
35.12/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.179.11 14 130.33 58 188.3378.40/71,3-
36.13/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha1.00 999 139.36 52 191.3681.43/74,1-
37.15/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc204.77 10 190.01 4 194.0184.08/76,5-
38.14/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK187.93 8 170.52 52 195.9386.00/78,2-
39.9/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava153.24 154 204.48 8 212.48102.55/93,3-
40.15/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand161.72 54 181.83 64 215.72105.79/96,2-
41.16/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno166.53 106 175.70 56 231.70121.77/110,8-
42.16/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand1.00 999 207.57 62 269.57159.64/145,2-
43.10/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava0.00 999 231.39 58 289.39179.46/163,2-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
114.99 6 111.58 2 113.58 -
2.2/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
114.31 0 112.60 4 114.310.73/0,6-
3.3/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
1 Olomouc
Olomouc
124.07 4 113.29 2 115.291.71/1,5-
4.1/DMPOHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
127.24 8 123.92 8 131.9218.34/16,1-
5.1/ZSHALA Jiří
JANŮ Filip
2002
2002
2 Olomouc
Olomouc
158.46 16 144.45 58 174.4660.88/53,6-
6.2/DMMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
1.00 999 173.07 8 181.0767.49/59,4-
7.4/DSPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
160.11 24 179.85 14 184.1170.53/62,1-
8.5/DSKOLÁČEK Petr
KRČ Ladislav
2001
1999
2 KK Brand
Dukla B.
138.22 68 1.00 999 206.2292.64/81,6-
9.2/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
3 Horš.Týn
Horš.Týn
206.75 68 4.00 999 274.75161.17/141,9-
10.3/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
173.86 168 1.00 999 341.86228.28/201,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha93.89 0 96.49 4 93.89 -
2.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB95.32 54 91.27 4 95.271.38/1,5-
3.1/DMZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice92.98 4 94.68 2 96.682.79/3,0-
4.2/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha95.54 2 93.12 52 97.543.65/3,9-
5.2/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy98.64 0 102.35 8 98.644.75/5,1-
6.3/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Dukla B.96.76 6 97.52 2 99.525.63/6,0-
7.4/DSMRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava95.68 4 95.90 60 99.685.79/6,2-
8.3/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy98.61 2 97.23 52 100.616.72/7,2-
9.4/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha106.26 0 101.27 0 101.277.38/7,9-
10.5/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.104.71 4 97.92 4 101.928.03/8,6-
11.5/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky104.59 4 100.72 2 102.728.83/9,4-
12.6/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky106.34 8 98.71 6 104.7110.82/11,5-
13.6/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.103.35 2 103.65 4 105.3511.46/12,2-
14.7/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz101.96 4 99.99 6 105.9612.07/12,9-
15.7/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.28 0 114.52 2 106.2812.39/13,2-
16.8/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha114.17 54 105.61 4 109.6115.72/16,7-
17.8/DSWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha111.51 2 108.19 2 110.1916.30/17,4-
18.9/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB116.96 58 106.40 4 110.4016.51/17,6-
19.2/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky106.45 6 109.27 62 112.4518.56/19,8-
20.3/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha110.02 6 106.68 6 112.6818.79/20,0-
21.4/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno109.60 4 109.79 162 113.6019.71/21,0-
22.5/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk107.50 58 107.93 6 113.9320.04/21,3-
23.10/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec106.14 52 110.46 4 114.4620.57/21,9-
24.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.121.92 6 108.78 6 114.7820.89/22,2-
25.9/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník111.10 104 112.13 4 116.1322.24/23,7-
26.6/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB113.27 12 112.52 4 116.5222.63/24,1-
27.10/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.114.55 2 117.08 4 116.5522.66/24,1-
28.11/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy120.55 4 110.79 6 116.7922.90/24,4-
29.12/DMŠOREL Martin 2001 2 KK Brand118.19 8 111.32 6 117.3223.43/25,0-
30.13/DMBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.110.29 8 109.62 10 118.2924.40/26,0-
31.7/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc119.25 2 123.22 56 121.2527.36/29,1-
32.12/DSSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK122.10 0 137.60 4 122.1028.21/30,0-
33.8/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc121.26 2 140.48 0 123.2629.37/31,3-
34.14/DMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha118.64 6 116.08 54 124.6430.75/32,8-
35.9/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha127.66 58 119.64 6 125.6431.75/33,8-
36.15/DMJAKL Vincent 2001 3 USK Pha123.32 4 129.41 8 127.3233.43/35,6-
37.10/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí125.90 8 117.61 10 127.6133.72/35,9-
38.1/ZMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor129.28 2 131.99 4 131.2837.39/39,8-
39.16/DMMAJER Kryštof 2001 2 USK Pha127.96 54 126.27 6 132.2738.38/40,9-
40.17/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc130.33 2 127.20 8 132.3338.44/40,9-
41.18/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk155.14 108 126.71 6 132.7138.82/41,3-
42.19/DMRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha121.36 14 106.58 108 135.3641.47/44,2-
43.20/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava140.20 12 125.36 12 137.3643.47/46,3-
44.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz148.93 6 135.99 4 139.9946.10/49,1-
45.11/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc135.69 8 140.45 0 140.4546.56/49,6-
46.12/ZSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec134.79 6 135.18 10 140.7946.90/50,0-
47.22/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha127.85 14 151.71 58 141.8547.96/51,1-
48.23/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc131.20 12 149.25 56 143.2049.31/52,5-
49.2/ZMCAPALINI Daniel 2005 3 KK Brand136.87 8 132.76 14 144.8750.98/54,3-
50.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava161.82 60 135.05 10 145.0551.16/54,5-
51.13/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec137.45 8 149.63 58 145.4551.56/54,9-
52.4/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice155.08 66 137.78 8 145.7851.89/55,3-
53.13/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB134.88 12 0.00 999 146.8852.99/56,4-
54.14/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.139.07 8 147.17 56 147.0753.18/56,6-
55.24/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno152.32 54 141.59 8 149.5955.70/59,3-
56.5/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk143.01 12 147.20 56 155.0161.12/65,1-
57.25/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov156.37 64 143.49 12 155.4961.60/65,6-
58.6/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc149.16 60 148.19 8 156.1962.30/66,4-
59.14/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB155.61 12 148.65 8 156.6562.76/66,8-
60.15/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha164.98 102 149.74 8 157.7463.85/68,0-
61.16/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha176.63 8 144.58 14 158.5864.69/68,9-
62.26/DMGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha167.38 56 154.17 6 160.1766.28/70,6-
63.17/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky0.00 999 145.00 16 161.0067.11/71,5-
64.18/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky151.06 10 149.64 60 161.0667.17/71,5-
65.27/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec152.30 10 149.18 56 162.3068.41/72,9-
66.19/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak151.63 12 148.26 54 163.6369.74/74,3-
67.28/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand166.63 62 153.18 16 169.1875.29/80,2-
68.20/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice113.23 56 117.54 110 169.2375.34/80,2-
69.21/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB153.15 60 155.48 16 171.4877.59/82,6-
70.7/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc165.28 58 164.34 8 172.3478.45/83,6-
71.29/DMKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice117.32 58 152.97 54 175.3281.43/86,7-
72.22/ZSČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB181.75 10 167.79 8 175.7981.90/87,2-
73.30/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk159.83 16 1.00 999 175.8381.94/87,3-
74.23/ZSPROCHÁZKA Josef 2002 3 KK Brand144.23 64 129.96 52 181.9688.07/93,8-
75.24/ZSTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn174.71 16 174.27 108 190.7196.82/103,1-
76.31/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk135.70 62 142.37 108 197.70103.81/110,6-
77.25/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno192.39 108 148.85 56 204.85110.96/118,2-
78.15/DSKORBELÁŘ David 1999 3 Loko Plz152.96 54 1.00 999 206.96113.07/120,4-
79.26/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc146.93 62 152.46 58 208.93115.04/122,5-
80.27/ZSDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha196.99 64 165.38 58 223.38129.49/137,9-
81.32/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc164.68 60 216.28 110 224.68130.79/139,3-
82.33/DMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště175.17 58 161.75 64 225.75131.86/140,4-
83.34/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž219.27 210 216.51 14 230.51136.62/145,5-
84.8/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB135.78 106 136.18 106 241.78147.89/157,5-
85.35/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov154.40 154 140.49 110 250.49156.60/166,8-
86.9/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand149.06 108 0.00 999 257.06163.17/173,8-
87.36/DMPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník211.10 54 1.00 999 265.10171.21/182,4-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.41 4 121.31 2 115.41 -
2.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha120.50 54 114.61 6 120.615.20/4,5-
3.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno123.32 4 124.92 54 127.3211.91/10,3-
4.3/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn128.87 6 135.85 4 134.8719.46/16,9-
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc144.05 4 136.62 2 138.6223.21/20,1-
6.4/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno138.55 58 134.83 6 140.8325.42/22,0-
7.2/ZSPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec137.34 12 151.09 106 149.3433.93/29,4-
8.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.147.05 12 136.48 14 150.4835.07/30,4-
9.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava155.86 156 154.97 4 158.9743.56/37,7-
10.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.180.66 210 160.57 6 166.5751.16/44,3-
11.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc162.51 6 157.62 12 168.5153.10/46,0-
12.5/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha182.31 6 164.80 6 170.8055.39/48,0-
13.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc157.01 110 173.26 4 177.2661.85/53,6-
14.6/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno181.53 6 1.00 999 187.5372.12/62,5-
15.7/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc173.50 56 207.02 60 229.50114.09/98,9-
16.8/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava171.49 60 188.69 56 231.49116.08/100,6-
17.3/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 2+ Trutnov250.74 156 221.06 16 237.06121.65/105,4-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3