vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sprintu v Brně

14.08.2016   Řeka Svratka za výstavištěm u chatové osady v sousedství benzinové stanice MOL
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:22,13 01:21,80 01:21,80 -
2.2/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm01:27,02 01:24,63 01:24,632.83/3,5-
3.3/ZSJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:28,71 01:25,38 01:25,383.58/4,4-
4.4/ZSULITZKA Oliver 2002 0 KK Opava01:27,63 01:26,47 01:26,474.67/5,7-
5.5/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice01:29,00 01:29,03 01:29,007.20/8,8-
6.6/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:32,56 01:29,40 01:29,407.60/9,3-
7.1/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:32,39 01:31,03 01:31,039.23/11,3-
8.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:32,33 01:31,18 01:31,189.38/11,5-
9.8/ZSSMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.01:32,15 01:34,21 01:32,1510.35/12,7-
10.9/ZSIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí01:33,41 16:39,00 01:33,4111.61/14,2-
11.2/ZMBEIER Matouš 2004 3 Trutnov01:36,02 01:40,59 01:36,0214.22/17,4-
12.3/ZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk01:41,63 01:36,76 01:36,7614.96/18,3-
13.10/ZSŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.01:39,89 01:38,97 01:38,9717.17/21,0-
14.11/ZSSUK Jakub 2002 0 Trutnov01:44,18 01:39,55 01:39,5517.75/21,7-
15.12/ZSFENCL Jáchym 2003 0 Pardub.01:45,01 01:43,16 01:43,1621.36/26,1-
16.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc01:44,00 01:46,81 01:44,0022.20/27,1-
17.5/ZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 0 Pardub.01:47,10 01:44,20 01:44,2022.40/27,4-
18.6/ZMSALAJ František 2004 0 Litovel01:45,51 01:45,17 01:45,1723.37/28,6-
19.7/ZMPAPULA Jan 2005 0 Litovel02:13,28 01:45,27 01:45,2723.47/28,7-
20.8/ZMKLÍMA Martin 2005 0 Č.Kruml.01:46,38 01:46,33 01:46,3324.53/30,0-
21.9/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc01:46,46 01:46,49 01:46,4624.66/30,1-
22.10/ZMNĚMEC Radek 2004 0 Pardub.01:49,71 01:49,45 01:49,4527.65/33,8-
23.11/ZMVODÁK Norbert 2004 0 Litovel01:49,98 01:51,09 01:49,9828.18/34,4-
24.13/ZSŠMAKAL Petr 2003 0 Litovel01:55,24 16:39,00 01:55,2433.44/40,9-
25.12/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava02:02,00 16:39,00 02:02,0040.20/49,1-
  STOLÍN Adam 2005 0 Trutnov16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  BEIER Alva 2005 0 Trutnov16:39,00 16:39,00 16:39,00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.01:12,24 01:12,37 01:12,24 -
2.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:14,10 01:12,78 01:12,780.54/0,7-
3.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava01:15,89 01:14,30 01:14,302.06/2,9-
4.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:18,40 01:16,88 01:16,884.64/6,4-
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:18,47 01:17,14 01:17,144.90/6,8-
6.6/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec01:18,76 01:18,20 01:18,205.96/8,3-
7.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:22,07 01:20,22 01:20,227.98/11,0-
8.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:25,10 01:23,21 01:23,2110.97/15,2-
9.2/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.01:24,36 01:25,59 01:24,3612.12/16,8-
10.8/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.01:26,28 01:24,91 01:24,9112.67/17,5-
11.3/ZMRETKOVÁ Anna 2005 0 Olomouc01:25,66 01:25,52 01:25,5213.28/18,4-
12.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.01:28,08 01:26,59 01:26,5914.35/19,9-
13.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava01:27,71 01:28,16 01:27,7115.47/21,4-
14.5/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 0 VSDK01:32,93 01:29,21 01:29,2116.97/23,5-
15.10/ZSORSÁGOVÁ Anna 2003 0 Val.Mez.01:34,71 01:33,62 01:33,6221.38/29,6-
16.6/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc01:33,95 01:34,17 01:33,9521.71/30,1-
17.7/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 0 VSDK01:34,61 01:35,15 01:34,6122.37/31,0-
18.11/ZSPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:43,56 01:34,83 01:34,8322.59/31,3-
19.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 0 KK Brno01:35,41 01:38,40 01:35,4123.17/32,1-
20.9/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 0 VSDK01:42,38 01:35,48 01:35,4823.24/32,2-
21.10/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 0 Olomouc01:42,38 01:38,18 01:38,1825.94/35,9-
22.11/ZMNOVOSADOVÁ Eluška 2005 0 Olomouc02:01,27 02:03,25 02:01,2749.03/67,9-
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  JANŮ Veronika 2005 0 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  KUBISOVÁ Jasmína 2004 0 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:20,42 01:21,16 01:20,42 -
2.2/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:22,80 01:23,33 01:22,802.38/3,0-
3.3/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:29,46 01:28,56 01:28,568.14/10,1-
4.1/ZMRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
01:28,73 01:29,63 01:28,738.31/10,3-
5.2/ZMBEIER Matouš
BEIER Alva
2004
2005
Trutnov
Trutnov
01:32,75 01:30,74 01:30,7410.32/12,8-
6.3/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
KK Brand
KK Brand
01:34,50 01:31,99 01:31,9911.57/14,4-
7.4/ZSHRADEC Matěj
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:36,82 01:34,98 01:34,9814.56/18,1-
8.4/ZMSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
Litovel
Litovel
01:38,31 01:45,09 01:38,3117.89/22,2-
9.5/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
01:40,88 01:44,09 01:40,8820.46/25,4-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí01:05,61 16:39,00 01:05,61 -
2.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:09,01 01:08,65 01:08,653.04/4,6-
3.3/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:10,88 01:09,40 01:09,403.79/5,8-
4.4/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:13,64 01:13,52 01:13,527.91/12,1-
5.5/ZSLERCH Eduard 2002 0 Roudnice01:17,61 01:15,33 01:15,339.72/14,8-
6.6/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:16,98 01:17,44 01:16,9811.37/17,3-
7.7/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:17,10 01:19,53 01:17,1011.49/17,5-
8.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava01:20,78 01:18,50 01:18,5012.89/19,6-
9.8/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:19,72 01:18,64 01:18,6413.03/19,9-
10.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:19,30 01:18,78 01:18,7813.17/20,1-
11.3/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:18,99 01:21,06 01:18,9913.38/20,4-
12.9/ZSSUK Jakub 2002 3 Trutnov01:20,22 01:20,34 01:20,2214.61/22,3-
13.4/ZMVEJNAR Samuel 2005 3 Č.Kruml.01:24,50 01:22,08 01:22,0816.47/25,1-
14.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 0 Roudnice01:26,36 01:22,31 01:22,3116.70/25,5-
15.6/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:23,41 01:23,22 01:23,2217.61/26,8-
16.7/ZMBEIER Alva 2005 0 Trutnov01:26,38 01:31,17 01:26,3820.77/31,7-
17.10/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 0 Roudnice01:26,64 01:28,24 01:26,6421.03/32,1-
18.8/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.01:27,17 01:28,43 01:27,1721.56/32,9-
19.9/ZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk01:27,49 01:27,59 01:27,4921.88/33,3-
20.10/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc01:28,02 01:28,06 01:28,0222.41/34,2-
21.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc01:28,28 01:30,08 01:28,2822.67/34,6-
22.12/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:30,99 01:30,47 01:30,4724.86/37,9-
23.13/ZMSOBOTKA Adam 2005 0 KK Brno01:31,93 01:30,94 01:30,9425.33/38,6-
24.14/ZMNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.01:31,39 01:33,86 01:31,3925.78/39,3-
25.15/ZMKLÍMA Martin 2005 3 Č.Kruml.01:31,41 01:35,83 01:31,4125.80/39,3-
26.16/ZMURBAN Jaroslav 2004 0 Olomouc01:34,19 01:33,03 01:33,0327.42/41,8-
27.11/ZSŠMAKAL Petr 2003 0 Litovel01:33,42 01:36,21 01:33,4227.81/42,4-
28.17/ZMVODÁK Norbert 2004 0 Litovel01:34,32 01:39,85 01:34,3228.71/43,8-
29.18/ZMDZIADEK Marek 2005 0 KK Brno01:37,49 01:35,34 01:35,3429.73/45,3-
30.19/ZMGEPRT David 2005 0 Litovel01:42,87 01:36,83 01:36,8331.22/47,6-
31.20/ZMKOSÍK Dan 2004 0 Olomouc01:37,14 01:38,02 01:37,1431.53/48,1-
32.21/ZMSTOLÍN Adam 2005 0 Trutnov01:40,45 01:37,88 01:37,8832.27/49,2-
33.22/ZMTRAČ Matyáš 2004 0 KK Opava01:46,12 01:45,47 01:45,4739.86/60,8-
  FUCHS Marek 2002 0 VSDK16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  BEIER Matouš 2004 0 Trutnov16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  ŠOTEK Adam 2005 0 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:26,23 01:24,31 01:24,31 -
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:32,52 01:30,63 01:30,636.32/7,5-
3.3/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava01:37,87 01:32,00 01:32,007.69/9,1-
4.4/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 0 KK Brno01:35,03 01:34,16 01:34,169.85/11,7-
5.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:34,17 01:34,42 01:34,179.86/11,7-
6.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 0 Č.Kruml.01:37,16 01:36,63 01:36,6312.32/14,6-
7.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc01:37,99 01:37,60 01:37,6013.29/15,8-
8.6/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 0 Č.Kruml.01:42,00 01:38,74 01:38,7414.43/17,1-
9.3/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 0 Č.Kruml.01:42,31 01:39,34 01:39,3415.03/17,8-
10.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc01:50,68 01:49,74 01:49,7425.43/30,2-
  HEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
  JANŮ Veronika 2005 0 Olomouc16:39,00 16:39,00 16:39,00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3