9. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném + MČR vetránů

27.08.2016   USD České Vrbné
ředitel: Jan Štastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:51,17 75/0/105
2.2/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,700.53/1,068/0/93
3.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:50,56 62/96/0
4.1/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:51,350.18/0,457/84/0
5.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:52,211.04/2,053/72/0
6.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:51,600.43/0,849/0/81
7.2/VMMRŮZEK David 1976 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:51,230.06/0,146/66/0
8.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:00,00 00:00,00 00:53,842.67/5,243/60/0
9.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:53,592.42/4,740/0/69
10.4/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:00,00 00:00,00 00:53,792.62/5,137/0/57
11.2/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:00,00 00:00,00 00:53,982.81/5,535/54/0
12.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:00,00 00:00,00 00:57,045.87/11,533/48/0
13.3/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:56,104.93/9,631/0/51
14.3/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:54,042.87/5,629/42/0
15.4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:55,734.56/8,927/0/45
16.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:57,226.05/11,825/0/39
17.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:55,914.74/9,323/36/0
18.4/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:00,00 00:00,00 00:56,765.59/10,921/30/0
18.3/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.00:00,00 00:00,00 00:57,686.51/12,719/24/0
20.5/DMVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:00,00 00:00,00 00:57,216.04/11,817/18/0
21.6/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:59,087.91/15,515/0/33
22.7/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:00,00 00:00,00 00:56,985.81/11,414/0/27
23.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 00:58,757.58/14,813/0/21
24.8/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 00:56,245.07/9,912/12/0
25.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:05,7514.58/28,511/0/15
26.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:00,00 00:00,00 00:56,375.20/10,210/6/0
27.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:00,00 00:00,00 00:59,818.64/16,99/0/9
28.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:00,539.36/18,38/0/8
29. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:00,00 00:00,00 01:00,919.74/19,07/5/0
30.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:07,1015.93/31,16/0/7
31.9/DMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice00:00,00 00:00,00 01:15,8724.70/48,35/4/0
32.6/ZSLERCH Eduard 2002 Roudnice00:00,00 00:00,00 01:02,5011.33/22,14/3/0
33.10/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:21,8030.63/59,93/2/0
34.11/DMWALTER David 2001 2 Šumperk00:00,00 00:00,00 01:04,7713.60/26,62/0/6
35.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:04,0512.88/25,21/0/5
36.12/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 01:22,6831.51/61,60/1/0
37.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:02,7411.57/22,60/0/4
38.13/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 01:02,2111.04/21,60/0/3
39.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor00:00,00 00:00,00 01:05,3614.19/27,70/0/0
40.8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 01:03,2412.07/23,60/0/2
41.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm00:00,00 00:00,00 01:07,5416.37/32,00/0/1
42.9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz00:00,00 00:00,00 01:02,3011.13/21,80/0/0
  TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.00:00,00 00:00,00 DNS 0/0/0
Oddíl