vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

10. Český pohár ve sjezdu - sprint v Českém Vrbném

28.08.2016   USD České Vrbné
ředitel: Jan Štastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec00:50,79 60/116/0
2. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.00:51,510.72/1,453/104/0
3. RYGEL Marek 1989 KK Brno00:51,740.95/1,947/0/34
4.2/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.00:53,933.14/6,242/0/22
5.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.00:53,092.30/4,538/92/0
6.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.00:54,824.03/7,934/80/0
7. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.00:55,204.41/8,731/68/0
8. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.00:54,573.79/7,528/56/0
9.3/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel00:55,754.96/9,825/0/10
10.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:56,495.70/11,222/44/0
11. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.00:56,575.79/11,420/32/0
12.2/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.00:56,115.32/10,518/20/0
13.3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:57,857.06/13,916/8/0
14.2/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 3 Litovel01:00,9110.12/19,914/0/4
15.3/VREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno01:03,7312.94/25,512/0/3
16.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:02,9912.20/24,010/2/0
17.4/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:03,2612.47/24,69/0/2
18.2/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:16,2825.49/50,28/0/1
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNF 7/0/0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.DNS 0/0/0
  JÍLEK Jan 1993 1 Vys.MýtoDNS 0/0/0
20.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.01:16,5025.71/50,66/1/0
  JELÍNEK Šimon 1994 2 Boh.PhaDNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz00:54,68 60/91/0
2.1/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:55,000.32/0,653/0/86
3.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:53,30 47/79/0
4.2/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel00:57,382.70/4,942/0/74
5.3/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:54,790.11/0,238/67/0
6.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:56,521.84/3,434/55/0
7.2/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 MT Litovel00:57,232.55/4,731/0/62
8.4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:58,223.54/6,528/43/0
9.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:59,574.90/9,025/0/50
10.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:59,014.33/7,922/0/38
11.3/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.01:20,0625.38/46,420/31/0
12.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník01:01,757.07/12,918/0/26
13.5/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno01:01,186.50/11,916/0/14
14.6/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:33,8739.19/71,714/0/8
15. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:00,575.90/10,812/19/0
16.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc00:59,604.92/9,010/0/2
17.3/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:07,3012.62/23,19/0/1
18.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:18,4323.75/43,48/0/0
19.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.01:07,7213.04/23,87/13/0
20.4/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:03,809.12/16,76/7/0
  BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK OpavaDNS 0/0/0
  HEINZOVÁ Bára 2003 3 OlomoucDNS 0/0/0
  MANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc00:50,94 75/0/105
2.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:51,080.14/0,368/0/93
3.1/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:52,431.49/2,962/96/0
4.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:52,281.34/2,657/0/81
5.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc00:51,280.35/0,753/0/69
6.1/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov00:52,001.06/2,149/84/0
7.1/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:52,601.66/3,346/0/57
8.2/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz00:52,931.99/3,943/72/0
9.5/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov00:52,761.82/3,640/66/0
10.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,790.85/1,737/60/0
11.3/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc00:54,013.07/6,035/0/51
12.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště01:15,6224.68/48,433/54/0
13.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:54,163.22/6,331/0/45
14.4/DMVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:54,593.65/7,229/48/0
15.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz00:55,784.84/9,527/42/0
16.2/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc00:54,523.58/7,025/0/39
17.5/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:04,0513.11/25,723/36/0
18.6/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.01:10,1419.20/37,721/30/0
19.2/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.01:12,8621.92/43,019/24/0
20.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž00:58,797.85/15,417/0/33
21.7/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:02,1011.16/21,915/18/0
22.3/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:55,674.73/9,314/12/0
23.8/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc01:00,479.53/18,713/0/27
24.2/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc01:00,359.41/18,512/0/21
25.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:53,332.39/4,711/6/0
26.3/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:02,6811.74/23,010/0/15
27.9/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:00,379.43/18,59/0/9
28.10/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno00:56,085.14/10,18/0/8
29.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:01,5610.63/20,97/5/0
30.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:05,6614.72/28,96/0/7
31.4/ZSLERCH Eduard 2002 Roudnice01:05,4114.47/28,45/4/0
32.5/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:07,3116.37/32,14/0/6
33.6/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:13,1722.23/43,63/0/5
34.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:01,4410.50/20,62/0/4
35.8/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:04,4313.49/26,51/0/3
36.3/ZMRAŠNER Karel 2004 3 Postřelm01:06,2715.33/30,10/0/2
37.11/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:05,3414.40/28,30/3/0
38.9/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz01:18,5527.61/54,20/2/0
39.12/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:04,6913.75/27,00/0/1
  TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.DNS 0/0/0
  MRŮZEK David 1976 Dukla B.DNS 0/0/0
  KLEMENT Maxim 2001 3 RoudniceDNF 0/0/0
40. ŠRÁMEK Michal 1982 Č.Lípa00:59,488.54/16,80/1/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
00:51,06 60/69/0
2. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
00:50,27 53/0/50
3. ŠŤASTNÝ Jan
ROLENC Ondřej
1970
1991
1 Pardub.
Pardub.
00:52,601.54/3,047/57/0
4.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
00:54,413.35/6,642/45/38
5. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:53,702.64/5,238/33/0
6.1/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
00:55,814.75/9,334/0/26
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
00:54,793.73/7,331/21/0
8.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:55,554.49/8,828/0/14
9.1/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
00:58,577.52/14,725/9/8
10.2/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:58,817.75/15,222/3/0
11.1/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:07,6716.61/32,520/0/2
12.2/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:09,1918.13/35,518/0/1
  KOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
DNF 0/0/0
13.2/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:03,3612.30/24,116/2/0
  JELÍNEK Šimon
ŠŤASTNÝ Michal
1994
1965
1 Boh.Pha
Boh.Pha
DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:59,63 60/36/0
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:02,923.29/5,553/24/0
3.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:09,309.67/16,247/12/0
4.2/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:08,859.22/15,542/0/3
5.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:11,5611.94/20,038/0/2
6.1/U23MAŠÍNOVÁ Marie 1997 2 Č.Kruml.01:36,3336.70/61,534/6/0
7.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:31,6332.00/53,731/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3