vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár v klasickém sjezdu na Lipně + MČR

21.08.2016   Řeka Vltava pod hrází na Lipně ( start slalomových závodů - ř.km.329,4), cíl pod Loučovickou kaskádo
ředitel: Lukáš Novosad   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:45,27 60/156/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.14:06,2520.98/2,553/144/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec14:08,4123.14/2,847/132/0
4.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.14:22,7837.51/4,542/120/0
5.2/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto14:24,6939.42/4,838/108/0
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:27,7942.52/5,234/96/0
7.3/U23KRISTEK Václav 1996 1 Val.Mez.14:34,0448.77/5,931/0/36
8.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.14:40,1754.90/6,728/84/0
9. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.14:50,8365.56/7,925/72/0
10.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.14:57,9372.66/8,822/60/0
11. GWENDAL Duchet 1979 AS Gerardmer15:01,8676.59/9,30/0/0
12. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.15:10,0884.81/10,320/48/0
13.4/U23ŠOTOLA Karel 1997 1 Litovel15:20,7695.49/11,618/0/24
14.2/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.15:38,34113.07/13,716/36/0
15.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.15:48,13122.86/14,914/24/0
16. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto16:09,55144.28/17,512/12/0
17.3/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.16:59,14193.87/23,510/6/0
  ŠMOLDAS Michal 1998 1 LitovelDNF 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.13:55,77 60/66/0
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno14:00,554.78/0,653/0/96
3.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 1 Loko Plz14:01,786.01/0,747/54/0
4.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.14:13,6717.90/2,142/42/0
5.2/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno14:28,9833.21/4,038/0/84
6.2/U23BROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava15:04,6268.85/8,234/0/72
7.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno16:10,63134.86/16,131/0/60
8.3/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.16:27,66151.89/18,228/30/0
9.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník16:58,07182.30/21,825/0/48
10.4/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:38,89223.12/26,722/0/36
11.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.20:13,21377.44/45,220/18/0
  DIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 LitovelDNF 0/0/0
  BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.DNF 0/0/0
  MAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.DNF 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.12:36,57 75/121/0
2.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc13:01,2724.69/3,368/0/63
3.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.13:13,0336.45/4,862/109/0
4.2/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:13,8137.23/4,957/0/51
5.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK13:21,1944.61/5,953/97/0
6.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov13:32,7456.16/7,449/85/0
7.3/VMMAREK Aleš 1978 2 Trutnov13:33,8257.24/7,646/73/0
8.2/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.13:53,6077.02/10,243/61/0
9.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc13:58,6282.04/10,840/0/39
10.3/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice14:01,2284.64/11,237/49/0
10.3/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc14:01,2284.64/11,235/0/27
12.4/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov14:06,2489.66/11,933/43/0
13.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz14:16,82100.24/13,231/37/0
14. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.14:23,03106.45/14,129/31/0
15.5/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:33,76117.18/15,527/0/21
16.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:44,60128.02/16,925/0/15
17.2/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov14:52,28135.71/17,923/25/0
18.3/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:04,05147.47/19,521/19/0
19.4/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:06,20149.62/19,819/13/0
20.3/VFILIPI Robert 1964 1 Č.Lípa16:02,33205.75/27,217/7/0
21.1/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:02,78206.20/27,315/0/9
22.5/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.16:11,72215.14/28,414/1/0
23.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc16:54,12257.54/34,013/0/3
24.6/DMWALTER David 2001 2 Šumperk17:00,59264.01/34,912/0/2
  HRADEC Matěj 2003 3 OlomoucDNF 0/0/0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
13:34,22 60/0/49
2. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
13:58,6124.39/3,053/102/0
3.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Val.Mez.
13:59,6925.47/3,147/90/37
4. ŠVADLENA Václav
JIRKA David
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:17,9143.69/5,442/78/0
5. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1982
1987
MT Č.Lípa
USK Pha
14:27,0852.86/6,538/66/0
6.2/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1993
1993
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:35,9761.75/7,634/54/0
7. UNCAJTÍK Lukáš
LISICKÝ David
1984
1981
1 Pardub.
Olomouc
14:38,5764.36/7,931/42/25
8. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
14:44,6370.41/8,628/30/0
9.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
2 Tech.Pha
Tech.Pha
14:55,6181.39/10,025/18/0
10.2/VŠŤASTNÝ Michal
MORNŠTEJN Roman
1965
1969
1 Boh.Pha
Boh.Pha
14:58,2384.01/10,322/6/0
11.3/VHOŘÍNEK Jaroslav
REŽŇÁK Ladislav
1963
1966
1 Litovel
KK Brno
15:00,0785.85/10,520/0/13
12.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
15:51,11136.89/16,818/0/1
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3