vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

11.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSKLÍMA Jan 1998 1 Č.Kruml.00:55,56 00:56,76 00:55,56 -
2.2/DSRUFFER Matěj 1999 2 Pardub.00:57,61 00:59,52 00:57,612.04/3,7-
3.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.01:00,12 00:58,65 00:58,653.08/5,5-
4.1/DMHEGER Vojtěch 2000 Dukla B.00:59,59 00:00,00 00:59,594.02/7,2-
5.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:02,39 01:02,71 01:02,396.82/12,3-
6.4/DSŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.01:03,12 01:10,43 01:03,127.55/13,6-
7.2/DMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.01:03,67 01:24,56 01:03,678.10/14,6-
8.5/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.01:04,77 01:06,73 01:04,779.20/16,6-
9.6/DSNOVOTNÝ Jan 1998 Olomouc01:13,90 01:05,48 01:05,489.91/17,8-
10.3/DMNOVOTNÝ Petr 2000 Olomouc01:05,51 01:09,43 01:05,519.94/17,9-
11.4/DMURBAN Daniel 2001 3 Šumperk01:32,44 01:06,45 01:06,4510.88/19,6-
12.2/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc01:08,60 01:09,83 01:08,6013.03/23,4-
13.3/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice00:00,00 01:11,40 01:11,4015.83/28,5-
14.4/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc01:20,30 01:14,12 01:14,1218.55/33,4-
15.1/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk01:19,06 01:17,41 01:17,4121.84/39,3-
16.7/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk01:24,12 01:33,37 01:24,1228.55/51,4-
17.5/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava01:29,74 02:08,81 01:29,7434.17/61,5-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:53,80 00:54,09 00:53,80 -
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno00:55,41 00:54,99 00:54,991.19/2,2-
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:55,28 00:55,01 00:55,011.21/2,2-
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:56,43 00:55,02 00:55,021.22/2,3-
5.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:56,70 00:55,62 00:55,621.82/3,4-
6.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:58,60 00:57,08 00:57,083.28/6,1-
7.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:57,43 01:00,14 00:57,433.63/6,7-
8.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:59,84 00:57,48 00:57,483.68/6,8-
9.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:58,91 00:57,56 00:57,563.77/7,0-
10.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel01:01,40 00:57,70 00:57,703.90/7,2-
11.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:59,38 01:02,71 00:59,385.58/10,4-
12.5/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:06,76 01:00,59 01:00,596.79/12,6-
13.6/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:01,30 01:24,21 01:01,307.50/13,9-
14.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:01,36 01:03,89 01:01,367.56/14,1-
15.7/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:01,55 01:23,80 01:01,557.75/14,4-
16.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:04,55 01:01,56 01:01,567.76/14,4-
17.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava01:07,92 01:01,64 01:01,647.84/14,6-
18.7/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn00:00,00 01:02,18 01:02,188.38/15,6-
19.8/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.01:02,75 01:03,94 01:02,758.95/16,6-
20.8/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:03,36 01:02,84 01:02,849.04/16,8-
21.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:07,88 01:03,07 01:03,079.27/17,2-
22.6/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec01:10,26 01:03,76 01:03,769.96/18,5-
23.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:08,53 01:06,00 01:06,0012.20/22,7-
24.9/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:08,12 01:24,53 01:08,1214.32/26,6-
25.8/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:09,83 01:09,30 01:09,3015.50/28,8-
26.10/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:22,56 01:09,41 01:09,4115.61/29,0-
27.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:09,48 01:09,67 01:09,4815.68/29,1-
28.9/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:10,79 01:10,59 01:10,5916.79/31,2-
29.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava01:18,07 01:14,07 01:14,0720.27/37,7-
30.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc00:00,00 01:17,94 01:17,9424.14/44,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Dukla B.
Dukla B.
00:53,71 00:54,46 00:53,71 -
2.2/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
00:55,59 00:57,71 00:55,591.88/3,5-
3.1/DMHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
2 Val.Mez.
Val.Mez.
00:56,04 01:00,06 00:56,042.33/4,3-
4.3/DSVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
Olomouc
Olomouc
00:56,70 00:57,42 00:56,702.99/5,6-
5.4/DSKRČ Ladislav
KYZLÍK Milan
1999
1999
3 Dukla B.
Roudnice
00:56,72 00:00,00 00:56,723.01/5,6-
6.5/DSRUFFER Matěj
WALTER Jakub
1999
1998
2 Pardub.
Šumperk
01:00,82 00:57,68 00:57,683.97/7,4-
7.2/DMKOBLÍŽEK Daniel
VESELÝ František
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
00:59,59 00:57,72 00:57,724.01/7,5-
8.6/DSKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
Val.Mez.
USK Pha
00:58,62 01:00,81 00:58,624.91/9,1-
9.7/DSKLÍMA Jan
SKOŘEPA Vojtěch
1998
1999
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:58,81 00:59,40 00:58,815.10/9,5-
10.1/ZSJANŮ Filip
HALA Jiří
2002
2002
3 Olomouc
Olomouc
01:01,11 00:59,67 00:59,675.96/11,1-
11.8/DSŠTERCL Vít
LERCH Adam
1999
1998
3 Dukla B.
Dukla B.
01:00,15 01:03,69 01:00,156.44/12,0-
12.9/DSKUNA Václav
PŘÍHODA Matouš
1998
1998
SKVS ČB
USK Pha
01:23,55 01:02,68 01:02,688.97/16,7-
13.3/DMHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:03,28 01:03,22 01:03,229.51/17,7-
14.10/DSKOŘÍNEK Vilém
WALLISCH Vít
1999
1999
USK Pha
USK Pha
01:05,05 00:00,00 01:05,0511.34/21,1-
15.2/ZSKRATOCHVÍL Martin
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
01:14,06 01:15,60 01:14,0620.35/37,9-
16. CHALOUPKA Václav
NOVOTNÝ Jan
1998
1998
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,993546.28/6.602,6-
17. PROCHÁZKA Vojtěch
HRADEC Matěj
2002
2003
3 Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,993546.28/6.602,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:49,83 00:47,72 00:47,72 -
2.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,30 00:50,56 00:50,562.85/6,0-
3.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:50,98 00:00,00 00:50,983.26/6,8-
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:51,71 00:53,75 00:51,713.99/8,4-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:52,95 00:52,33 00:52,334.61/9,7-
6.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:53,59 00:54,56 00:53,595.87/12,3-
7.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:56,10 00:54,10 00:54,106.38/13,4-
8.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:54,51 00:54,14 00:54,146.42/13,5-
9.5/DMVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:55,14 00:00,00 00:55,147.42/15,5-
10.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:55,23 00:55,41 00:55,237.51/15,7-
11.4/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.00:56,80 00:55,27 00:55,277.55/15,8-
12.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:19,32 00:56,36 00:56,368.64/18,1-
13.7/DMBÁRTA Jan 2000 Kralupy00:57,89 00:56,78 00:56,789.06/19,0-
14.3/ZSLERCH Eduard 2002 Roudnice01:02,39 00:57,23 00:57,239.51/19,9-
15.8/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:59,14 00:57,96 00:57,9610.24/21,5-
16.9/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:58,50 01:03,54 00:58,5010.78/22,6-
17.10/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:03,36 00:59,39 00:59,3911.67/24,5-
18.11/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:00,11 00:59,56 00:59,5611.85/24,8-
19.12/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:59,81 01:02,75 00:59,8112.09/25,3-
20.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:00,27 01:27,01 01:00,2712.55/26,3-
21.13/DMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice01:00,43 01:16,16 01:00,4312.71/26,6-
22.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:00,50 01:05,31 01:00,5012.78/26,8-
23.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:01,17 01:01,73 01:01,1713.45/28,2-
24.14/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:02,12 01:01,88 01:01,8814.16/29,7-
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:02,25 01:17,33 01:02,2514.53/30,4-
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:02,78 01:02,27 01:02,2714.55/30,5-
27.7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:00,00 01:04,25 01:04,2516.53/34,6-
28.15/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:04,85 01:49,88 01:04,8517.13/35,9-
29.16/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc01:18,99 01:05,12 01:05,1217.40/36,5-
30.5/DSŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec01:09,08 01:05,95 01:05,9518.23/38,2-
31.17/DMNESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec01:06,42 01:07,99 01:06,4218.70/39,2-
32.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:14,24 01:17,02 01:14,2426.52/55,6-
33.18/DMMILYAN David 2001 L.Žatec00:00,00 01:21,57 01:21,5733.86/71,0-
34.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:23,12 01:23,60 01:23,1235.40/74,2-
35.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:29,56 01:43,98 01:29,5641.85/87,7-
36. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993552.27/7.444,0-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno00:58,14 00:59,82 00:58,14 -
2.2/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.01:00,40 01:02,92 01:00,402.26/3,9-
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno01:01,73 01:01,34 01:01,343.20/5,5-
4.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.01:06,87 01:04,10 01:04,105.96/10,3-
5.3/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno01:06,48 01:04,23 01:04,236.09/10,5-
6.3/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:06,24 01:08,64 01:06,248.10/13,9-
7.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:09,04 01:24,61 01:09,0410.90/18,7-
8.2/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:27,04 01:16,11 01:16,1117.97/30,9-
9.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno01:20,86 01:30,56 01:20,8622.72/39,1-
10.4/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:33,98 00:00,00 01:33,9835.84/61,6-
11. PLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.00:00,00 00:00,00 59:59,993541.85/6.091,9-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3