MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

11.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.00:53,80 00:54,09 00:53,80 -
2.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 MT KK Brno00:55,41 00:54,99 00:54,991.19/2,2-
3.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno00:55,28 00:55,01 00:55,011.21/2,2-
4.2/DMDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel00:56,43 00:55,02 00:55,021.22/2,3-
5.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc00:56,70 00:55,62 00:55,621.82/3,4-
6.1/ZSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:58,60 00:57,08 00:57,083.28/6,1-
7.3/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:57,43 01:00,14 00:57,433.63/6,7-
8.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.00:59,84 00:57,48 00:57,483.68/6,8-
9.4/DSBAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.00:58,91 00:57,56 00:57,563.77/7,0-
10.5/DMDIMOVOVÁ Viktorie 2000 1 Litovel01:01,40 00:57,70 00:57,703.90/7,2-
11.6/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno00:59,38 01:02,71 00:59,385.58/10,4-
12.5/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc01:06,76 01:00,59 01:00,596.79/12,6-
13.6/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.01:01,30 01:24,21 01:01,307.50/13,9-
14.2/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc01:01,36 01:03,89 01:01,367.56/14,1-
15.7/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc01:01,55 01:23,80 01:01,557.75/14,4-
16.3/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:04,55 01:01,56 01:01,567.76/14,4-
17.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava01:07,92 01:01,64 01:01,647.84/14,6-
18.7/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn00:00,00 01:02,18 01:02,188.38/15,6-
19.8/DSHUŇKOVÁ Nikola 1998 Val.Mez.01:02,75 01:03,94 01:02,758.95/16,6-
20.8/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:03,36 01:02,84 01:02,849.04/16,8-
21.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:07,88 01:03,07 01:03,079.27/17,2-
22.6/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec01:10,26 01:03,76 01:03,769.96/18,5-
23.7/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno01:08,53 01:06,00 01:06,0012.20/22,7-
24.9/DMVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:08,12 01:24,53 01:08,1214.32/26,6-
25.8/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:09,83 01:09,30 01:09,3015.50/28,8-
26.10/DMBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.01:22,56 01:09,41 01:09,4115.61/29,0-
27.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc01:09,48 01:09,67 01:09,4815.68/29,1-
28.9/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.01:10,79 01:10,59 01:10,5916.79/31,2-
29.9/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava01:18,07 01:14,07 01:14,0720.27/37,7-
30.11/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 Olomouc00:00,00 01:17,94 01:17,9424.14/44,9-
Oddíl