MČR dorostu ve sprintu v Českém Vrbném

11.09.2016   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.00:49,83 00:47,72 00:47,72 -
2.1/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:51,30 00:50,56 00:50,562.85/6,0-
3.2/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Dukla B.00:50,98 00:00,00 00:50,983.26/6,8-
4.2/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice00:51,71 00:53,75 00:51,713.99/8,4-
5.3/DSKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.00:52,95 00:52,33 00:52,334.61/9,7-
6.3/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:53,59 00:54,56 00:53,595.87/12,3-
7.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:56,10 00:54,10 00:54,106.38/13,4-
8.4/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště00:54,51 00:54,14 00:54,146.42/13,5-
9.5/DMVESELÝ František 2000 2 Trutnov00:55,14 00:00,00 00:55,147.42/15,5-
10.6/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto00:55,23 00:55,41 00:55,237.51/15,7-
11.4/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.00:56,80 00:55,27 00:55,277.55/15,8-
12.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno01:19,32 00:56,36 00:56,368.64/18,1-
13.7/DMBÁRTA Jan 2000 Kralupy00:57,89 00:56,78 00:56,789.06/19,0-
14.3/ZSLERCH Eduard 2002 Roudnice01:02,39 00:57,23 00:57,239.51/19,9-
15.8/DMKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:59,14 00:57,96 00:57,9610.24/21,5-
16.9/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:58,50 01:03,54 00:58,5010.78/22,6-
17.10/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž01:03,36 00:59,39 00:59,3911.67/24,5-
18.11/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno01:00,11 00:59,56 00:59,5611.85/24,8-
19.12/DMHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:59,81 01:02,75 00:59,8112.09/25,3-
20.4/ZSHALA Jiří 2002 2 Olomouc01:00,27 01:27,01 01:00,2712.55/26,3-
21.13/DMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice01:00,43 01:16,16 01:00,4312.71/26,6-
22.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc01:00,50 01:05,31 01:00,5012.78/26,8-
23.6/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc01:01,17 01:01,73 01:01,1713.45/28,2-
24.14/DMWALTER David 2001 2 Šumperk01:02,12 01:01,88 01:01,8814.16/29,7-
25.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc01:02,25 01:17,33 01:02,2514.53/30,4-
26.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor01:02,78 01:02,27 01:02,2714.55/30,5-
27.7/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:00,00 01:04,25 01:04,2516.53/34,6-
28.15/DMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:04,85 01:49,88 01:04,8517.13/35,9-
29.16/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc01:18,99 01:05,12 01:05,1217.40/36,5-
30.5/DSŘÁHA Oldřich 1998 L.Žatec01:09,08 01:05,95 01:05,9518.23/38,2-
31.17/DMNESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec01:06,42 01:07,99 01:06,4218.70/39,2-
32.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc01:14,24 01:17,02 01:14,2426.52/55,6-
33.18/DMMILYAN David 2001 L.Žatec00:00,00 01:21,57 01:21,5733.86/71,0-
34.4/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:23,12 01:23,60 01:23,1235.40/74,2-
35.8/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno01:29,56 01:43,98 01:29,5641.85/87,7-
36. JANŮ Filip 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993552.27/7.444,0-
Oddíl