vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

25.09.2016   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci. V případě dostatečného vodního stavu je náhradní tratí ram
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava157.20 0 147.00 0 147.00 0
2.1/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí152.20 0 148.40 2 150.403.40/2,30
3.2/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc163.30 2 152.20 0 152.205.20/3,50
4.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc151.40 102 154.50 0 154.507.50/5,10
5.2/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami153.90 2 157.00 2 155.908.90/6,10
6.4/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc158.30 0 150.70 52 158.3011.30/7,70
7.3/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná166.40 4 161.50 0 161.5014.50/9,90
8.5/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc161.70 4 166.30 4 165.7018.70/12,70
9.6/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc179.10 4 162.70 4 166.7019.70/13,40
10.7/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc170.80 6 169.20 0 169.2022.20/15,10
11.8/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc186.70 4 170.10 0 170.1023.10/15,70
12.9/PZMOSIČKA Tadeáš 2008 VSDK183.10 52 169.50 2 171.5024.50/16,70
13.4/PZZKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 Olomouc183.90 2 176.10 0 176.1029.10/19,80
14.10/PZMWEISER Kryštof 2007 Litovel177.00 0 176.20 0 176.2029.20/19,90
15.5/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná178.00 4 177.00 0 177.0030.00/20,40
16.11/PZMČAMEK David 2006 Litovel182.00 4 177.80 0 177.8030.80/21,00
17.12/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh184.10 2 182.50 4 186.1039.10/26,60
18.6/PZZŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh187.70 2 191.50 0 189.7042.70/29,00
19.13/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc189.80 0 190.10 2 189.8042.80/29,10
20.14/PZMBRÁZDA Šimon 2007 VSDK214.20 52 191.40 4 195.4048.40/32,90
21.7/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc190.60 6 193.50 6 196.6049.60/33,70
22.8/PZZJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha202.00 0 197.20 0 197.2050.20/34,10
23.15/PZMSTRATIL Filip 2006 Litovel199.60 14 193.30 4 197.3050.30/34,20
24.16/PZMKAPOUNEK Lukáš 2007 Kroměříž182.60 16 190.40 22 198.6051.60/35,10
25.17/PZMVYSKOČIL Viktor 2008 VSDK195.70 4 196.90 56 199.7052.70/35,90
26.9/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc204.00 2 225.50 0 206.0059.00/40,10
27.10/PZZKOSÍKOVÁ Julie 2007 Olomouc228.00 54 208.90 2 210.9063.90/43,50
28.11/PZZCHLEBO Andrej 2008 KTK LM207.60 8 206.70 6 212.7065.70/44,70
29.12/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc222.80 2 212.80 0 212.8065.80/44,80
30.13/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno212.20 2 207.20 6 213.2066.20/45,00
31.18/PZMŠIMON Martin 2008 Olomouc222.60 50 218.40 4 222.4075.40/51,30
32.19/PZMPUŠKÁČ Marek 2006 KK Brno265.40 54 218.10 6 224.1077.10/52,40
33.20/PZMPÁLENÍK Jan 2007 Litovel229.20 8 227.20 56 237.2090.20/61,40
34.14/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava245.80 16 226.00 12 238.0091.00/61,90

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23KRISTEK Václav 1996 2+ Val.Mez.113.90 2 113.20 0 113.20 71
2.1/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha114.10 0 113.40 2 114.100.90/0,867
3.1/DMURBAN Daniel 2001 2 Šumperk116.20 0 114.20 0 114.201.00/0,963
4.2/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc113.60 52 115.40 0 115.402.20/1,959
5.3/DMZIMA Tomáš 2000 Roudnice116.50 4 113.70 2 115.702.50/2,255
6. CVIKL Ondřej 1992 2 USK Pha121.40 6 116.20 2 118.205.00/4,451
7.2/VMVESELÝ Petr 1976 2 VSDK118.60 0 119.00 0 118.605.40/4,847
8.2/U23MARTINKA Tomáš 1993 2 KK Brno119.00 0 119.00 0 119.005.80/5,143
9.1/DSNOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc4.00 999 114.20 6 120.207.00/6,239
10.3/VMRAŠNER Martin 1980 2+ Šumperk119.00 2 120.80 0 120.807.60/6,735
11.2/DSWALTER Jakub 1998 2 Šumperk121.70 0 121.90 2 121.708.50/7,531
12.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí120.80 2 120.80 2 122.809.60/8,527
13.1/ZSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava122.90 2 121.10 2 123.109.90/8,723
14.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc125.10 0 121.40 2 123.4010.20/9,019
15.3/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc123.70 0 128.40 0 123.7010.50/9,318
16.4/DMTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.128.40 2 122.40 2 124.4011.20/9,917
17. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh125.80 2 128.00 4 127.8014.60/12,916
18.1/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk127.80 2 131.90 0 129.8016.60/14,715
19.3/DSKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.141.70 6 133.50 0 133.5020.30/17,914
20.4/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc133.70 0 136.60 0 133.7020.50/18,113
21.5/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí135.00 2 132.00 2 134.0020.80/18,412
22.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná133.00 2 134.30 8 135.0021.80/19,311
23.6/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk132.90 4 4.00 999 136.9023.70/20,910
24.7/ZSSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.137.50 0 149.60 4 137.5024.30/21,59
25.1/VSBŘEČKA Jan 1958 3 SKVeselí138.20 0 139.70 0 138.2025.00/22,18
26.8/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno154.30 8 137.90 2 139.9026.70/23,67
27.2/ZMJIRAS Filip 2005 3 USK Pha138.30 2 140.60 0 140.3027.10/23,96
28.5/DMVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava136.70 52 135.60 6 141.6028.40/25,15
29.9/ZSŠVÉDA Daniel 2002 3 Val.Mez.142.40 4 139.90 2 141.9028.70/25,44
30.10/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc136.30 6 140.70 6 142.3029.10/25,73
31.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava143.60 4 146.50 2 147.6034.40/30,42
32.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc147.90 58 151.30 0 151.3038.10/33,71
33.11/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh152.80 0 150.00 50 152.8039.60/35,00
34.5/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel173.20 2 175.70 0 175.2062.00/54,80
35.6/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc194.20 0 203.20 0 194.2081.00/71,60
36.7/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc185.80 12 194.90 6 197.8084.60/74,70
37.8/ZMSALAJ František 2004 Litovel244.20 54 287.30 58 298.20185.00/163,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava109.50 2 106.90 0 106.90 77
2.1/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava109.10 0 108.30 2 109.102.20/2,169
3.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno111.20 0 109.40 2 111.204.30/4,061
4.2/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Stonava111.50 0 112.40 0 111.504.60/4,357
5.3/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc114.30 0 113.70 0 113.706.80/6,453
6.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2 KK Brno121.90 2 118.70 0 118.7011.80/11,049
7.4/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí117.00 54 118.80 2 120.8013.90/13,045
8.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2 KK Opava121.30 2 121.00 0 121.0014.10/13,241
9.6/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc122.40 0 122.50 0 122.4015.50/14,537
9. ŽANDOVÁ Věra 1990 3 Zábřeh122.40 0 123.10 0 122.4015.50/14,533
11.2/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž130.10 6 123.20 0 123.2016.30/15,229
12.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník127.10 2 125.50 0 125.5018.60/17,425
13.7/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM127.70 0 127.10 0 127.1020.20/18,90
14.2/DSHOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava130.90 0 127.20 0 127.2020.30/19,021
15. VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc137.50 2 127.50 0 127.5020.60/19,320
16.8/ZSKALISKÁ Tereza 2002 KTK LM130.80 0 127.70 0 127.7020.80/19,50
17.2/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava129.20 0 128.10 0 128.1021.20/19,819
17.1/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM132.30 0 128.10 0 128.1021.20/19,80
19.2/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc125.10 4 126.30 2 128.3021.40/20,018
20.3/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk128.40 0 131.30 4 128.4021.50/20,117
21.9/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc129.60 0 4.00 999 129.6022.70/21,216
22. VLADAŘOVÁ Zuzana 1986 2 Regent4.00 999 129.80 0 129.8022.90/21,415
23.3/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc130.60 2 128.20 2 130.2023.30/21,814
24.10/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno130.80 0 132.10 2 130.8023.90/22,413
25.3/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc134.50 2 131.90 0 131.9025.00/23,412
26.4/DMKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc132.10 2 130.00 2 132.0025.10/23,511
27.3/U23SOVÁKOVÁ Lenka 1993 Olomouc140.60 0 135.80 0 135.8028.90/27,010
28.4/DSROUSKOVÁ Martina 1998 3 KK Opava140.30 0 139.30 2 140.3033.40/31,29
29.2/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 3 Olomouc4.00 999 141.40 0 141.4034.50/32,38
30.4/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc140.00 2 139.70 2 141.7034.80/32,67
31.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc144.40 4 142.10 2 144.1037.20/34,86
32.6/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK145.60 2 145.50 2 147.5040.60/38,05
33.7/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK143.70 4 144.30 4 147.7040.80/38,24
34.8/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná149.30 0 153.10 2 149.3042.40/39,73
35.9/ZMDAŇKOVÁ Anna 2004 Šumperk150.70 6 149.60 0 149.6042.70/39,92
36.10/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK152.70 0 153.10 6 152.7045.80/42,81
37.11/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno161.70 4 154.70 2 156.7049.80/46,60
38.12/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc157.60 2 162.70 4 159.6052.70/49,30
39.5/DMHRŮZOVÁ Růžena 2000 Kroměříž167.10 12 173.50 6 179.1072.20/67,50
40.13/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc125.50 168 189.00 62 251.00144.10/134,80
41.14/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc212.70 106 256.20 4 260.20153.30/143,40

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FANTOMAS
BELZEBUB 1
1973
1983
Rafting Morava
Rafting Morava
5.00 0 128.20 0 128.20 0
2. MRÁZEK Jan
ŽÁK Jiří
1998
1986
1 KK Opava
KK Opava
126.70 2 5.00 0 128.700.50/0,456
3.1/DSNOVOTNÝ Petr
HRICOVÁ Klára
2000
1999
1 Olomouc
Olomouc
133.00 2 132.50 0 132.504.30/3,448
4.1/U23SATKOVÁ Martina
FOLTYSOVÁ Sabina
1998
1996
2 KK Brno
KK Opava
133.20 8 134.30 0 134.306.10/4,840
5.2/U23MARTINKA Antonín
MARTINKA Tomáš
1993
1993
3 Kroměříž
KK Brno
139.60 6 134.90 4 138.9010.70/8,336
6.2/DSHRICOVÁ Adéla
DUŠKOVÁ Kateřina
1999
1998
Olomouc
USK Pha
145.90 8 137.80 2 139.8011.60/9,032
7.3/DSWALTER Jakub
TICHÝ Štěpán
1998
2000
2 Šumperk
Val.Mez.
143.80 2 139.90 0 139.9011.70/9,128
8.1/ZSRUDORFER Martin
HALA Jiří
2003
2002
2 Olomouc
Olomouc
147.20 0 144.40 2 146.4018.20/14,224
9.1/DMVAVRLA Adam
MRÁZEK Jakub
2000
2004
3 KK Opava
KK Opava
144.00 4 144.90 8 148.0019.80/15,420
10.3/U23KRISTEK Václav
HOROVÁ Klára
1996
1998
2 Val.Mez.
KK Opava
143.30 6 149.20 2 149.3021.10/16,516
11.2/ZSJANŮ Veronika
JANŮ Filip
2005
2002
2 Olomouc
Olomouc
147.40 2 158.00 10 149.4021.20/16,512
12. POTOČNÝ Marcel
POTOČNÁ Monika
1985
1985
HUN
HUN
149.90 2 146.60 4 150.6022.40/17,50
12.3/ZSHRADEC Matěj
KRATOCHVÍL Martin
2003
2003
2 Olomouc
Olomouc
148.60 2 175.50 6 150.6022.40/17,511
14.4/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
152.10 0 150.00 4 152.1023.90/18,610
15. ŘÍHA Martin
MOLÁČKOVÁ Marcela
1992
1993
USK PHA
PHA
151.30 2 148.60 4 152.6024.40/19,00
16.5/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie
DOLEŽALOVÁ Bára
2003
2005
3 Olomouc
Olomouc
157.30 0 159.80 4 157.3029.10/22,79
17.6/ZSKNEBLOVÁ Klára
KNEBLOVÁ Tereza
2005
2003
2 Olomouc
Olomouc
159.90 2 159.04 0 159.0430.84/24,18
18.7/ZSCHLEBOVÁ Ivana
KALISKÁ Tereza
2003
2002
KTK LM
KTK LM
164.80 2 159.50 0 159.5031.30/24,40
19.2/DMKOLÁŘOVÁ Marika
GABRLÍK Tomáš
2000
2000
3 Olomouc
Olomouc
164.60 4 164.70 2 166.7038.50/30,07
20.1/ZMPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
VS Desná
VS Desná
168.00 6 168.90 2 170.9042.70/33,36
21.2/ZMSTANKO Filip
RUMANSKÝ Richard
2004
2005
KTK LM
KTK LM
170.30 4 174.60 2 174.3046.10/36,00
22.3/ZMMRÁKA Jan
KOSÍK Dan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
174.80 2 171.30 6 176.8048.60/37,95
23.3/DMLÁTAL Filip
PROCHÁZKA Vojtěch
2001
2002
3 Olomouc
Olomouc
182.40 50 175.20 8 183.2055.00/42,94
24.4/DMHRUŠKOVÁ Klára
KLOBOUČKOVÁ Ivana
2001
2003
KK Opava
KK Opava
179.40 6 191.80 8 185.4057.20/44,63
25.4/U23ROUSEK David
ROUSEK Tomáš
2010
1997
KK Opava
KK Opava
193.10 0 5.00 0 193.1064.90/50,60
26.8/ZSPÁTEK Vítězslav
CRHONEK Jan
2003
2002
Zábřeh
Zábřeh
180.80 14 181.50 16 194.8066.60/52,02
27. ČAMEK Petr
ČAMEK Petr
1977
2009
Litovel
Litovel
191.60 6 5.00 0 197.6069.40/54,11
28.4/ZMRETKOVÁ Anna
URBAN Jaroslav
2005
2004
Olomouc
Olomouc
199.00 2 201.80 58 201.0072.80/56,80
29.5/ZMNOVÁK Matyáš
NOVÁK Tobiáš
2005
2008
3 Olomouc
Olomouc
199.30 58 192.00 10 202.0073.80/57,60
30.6/ZMRUTAROVÁ Kateřina
HŘEBÍČKOVÁ Hanna
2005
2006
VS Desná
VS Desná
193.80 12 201.00 4 205.0076.80/59,90
31.7/ZMHRIC Ondřej
GÁBRLÍK Jakub
2004
2004
Olomouc
Olomouc
207.80 4 205.80 6 211.8083.60/65,20
32.9/ZSŠMAKAL Petr
VODÁK Norbert
2003
2004
Litovel
Litovel
224.10 6 196.90 58 230.10101.90/79,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc97.05 0 96.10 0 96.10 160
2.1/U23HRIC Filip 1993 2 Olomouc97.70 0 4.00 999 97.701.60/1,7152
3. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava102.90 0 99.80 0 99.803.70/3,9148
4.2/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha101.90 0 100.60 2 101.905.80/6,0144
4.1/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 2+ USK Pha103.40 2 101.90 0 101.905.80/6,0140
6.1/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.106.40 0 104.90 0 104.908.80/9,2136
7.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí106.40 4 106.60 0 106.6010.50/10,9132
8.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno110.50 4 107.30 0 107.3011.20/11,7128
9.2/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk107.90 0 107.40 0 107.4011.30/11,8124
10.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí110.60 2 108.90 0 108.9012.80/13,3120
11.1/VMKRATOCHVÍL Jan 1978 Strass107.90 2 109.80 4 109.9013.80/14,40
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2+ Stonava111.90 0 110.40 0 110.4014.30/14,9116
13.4/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc111.10 0 111.70 2 111.1015.00/15,6112
13.4/U23MARTINKA Antonín 1993 2 Kroměříž109.10 2 118.90 0 111.1015.00/15,6108
15.5/ZSBLAŠČIK Matej 2002 KTK LM111.20 0 109.50 2 111.2015.10/15,70
16.2/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc111.90 0 112.60 0 111.9015.80/16,4104
17. ŘEZÁČ Jan 1989 2 Olomouc112.70 0 115.70 52 112.7016.60/17,3100
18. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh117.70 4 112.80 0 112.8016.70/17,496
19.2/DSBALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava113.30 0 4.00 999 113.3017.20/17,992
20.6/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc113.60 0 114.70 4 113.6017.50/18,288
21.2/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Ostrava124.30 2 114.50 0 114.5018.40/19,184
22.3/DMVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava114.20 2 114.10 2 116.1020.00/20,880
23.5/U23NEUBERT Adam 1997 3 Olomouc116.80 0 115.20 2 116.8020.70/21,576
23.1/ZMMRÁZEK Jakub 2004 3 KK Opava119.20 2 116.80 0 116.8020.70/21,572
25.3/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž116.70 2 117.00 0 117.0020.90/21,768
25.4/DMBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno118.90 0 117.00 0 117.0020.90/21,764
25.4/VKRATOCHVÍL Petr 1971 2 Olomouc117.50 2 117.00 0 117.0020.90/21,760
28. NĚMEC Lukáš 1985 Olomouc117.60 0 117.50 0 117.5021.40/22,356
29.7/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc116.10 2 118.00 2 118.1022.00/22,952
30.6/U23NOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno117.70 2 120.80 0 119.7023.60/24,651
31.3/DSVRUBLOVSKÝ Jan 1999 Olomouc116.40 4 4.00 999 120.4024.30/25,350
32.5/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava120.60 0 121.90 0 120.6024.50/25,549
33.8/ZSHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc122.70 4 120.70 0 120.7024.60/25,648
33.5/DMFIALA Jakub 2001 2 Olomouc118.70 2 4.00 999 120.7024.60/25,647
35.2/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel121.30 0 121.10 0 121.1025.00/26,046
36.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž121.20 0 121.30 0 121.2025.10/26,145
37.6/DMVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk118.50 4 119.60 2 121.6025.50/26,544
38.2/ZMSTANKO Filip 2004 KTK LM125.50 0 122.50 0 122.5026.40/27,50
39.9/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc122.30 2 118.60 4 122.6026.50/27,643
40.7/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk119.40 4 118.70 4 122.7026.60/27,742
41.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk121.40 2 122.50 4 123.4027.30/28,441
42.8/DMPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž120.20 6 119.50 4 123.5027.40/28,540
43.9/DMLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc125.50 0 124.00 0 124.0027.90/29,039
44.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3 KK Brno129.80 0 124.60 0 124.6028.50/29,738
45.6/VNĚMEC Jakub 1969 3 KK Brno129.20 2 123.20 2 125.2029.10/30,337
46.11/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc125.30 0 123.40 52 125.3029.20/30,436
47.10/DMŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk127.00 4 121.90 4 125.9029.80/31,035
48.4/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc124.50 2 125.60 4 126.5030.40/31,634
49.3/VMVESELÝ Petr 1976 3 VSDK118.80 54 124.90 2 126.9030.80/32,033
50.11/DMHENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.130.80 4 127.40 0 127.4031.30/32,632
51.12/DMWALTER David 2001 3 Šumperk132.90 2 127.50 0 127.5031.40/32,731
52.2/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk131.40 0 127.60 0 127.6031.50/32,830
53.5/ZMRUMANSKÝ Richard 2005 KTK LM127.20 2 125.70 2 127.7031.60/32,90
54.12/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3 Zábřeh127.80 0 127.10 2 127.8031.70/33,029
55.13/ZSCRHONEK Jan 2002 3 Zábřeh126.90 2 128.40 2 128.9032.80/34,128
56.4/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK127.20 2 4.00 999 129.2033.10/34,427
57.6/ZMTRAČ Matyáš 2004 KK Opava130.40 0 129.10 10 130.4034.30/35,726
58.5/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus132.00 0 133.20 6 132.0035.90/37,425
59.7/ZMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc134.50 0 133.40 0 133.4037.30/38,824
60.8/ZMPAVELKA Marek 2004 3 VS Desná136.00 0 134.50 0 134.5038.40/40,023
61.9/ZMSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná136.40 0 134.90 2 136.4040.30/41,922
62.7/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk146.70 6 136.30 2 138.3042.20/43,921
63.6/VMKUTÝ Tomáš 1979 3 Litovel140.90 0 4.00 999 140.9044.80/46,620
64.13/DMSTŘECHA Jan 2001 3 VSDK138.10 50 138.00 4 142.0045.90/47,819
65.10/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž140.60 2 140.90 2 142.6046.50/48,418
66.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná150.40 0 140.80 2 142.8046.70/48,617
67.11/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc146.70 0 145.20 0 145.2049.10/51,116
68.12/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno159.30 4 143.40 2 145.4049.30/51,315
69.15/ZSRUTAR Martin 2003 VS Desná146.60 4 141.60 4 145.6049.50/51,514
70.13/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc146.30 0 143.20 56 146.3050.20/52,213
71.7/VMSTRATIL Michal 1973 3 Litovel145.40 4 143.30 4 147.3051.20/53,312
72.14/ZMHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc145.10 4 145.50 2 147.5051.40/53,511
73.15/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno148.70 0 148.90 0 148.7052.60/54,710
74.3/VSKRATOCHVÍL Vladimír 1948 3 Olomouc150.70 0 4.00 999 150.7054.60/56,89
75.14/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh144.80 6 153.70 2 150.8054.70/56,98
76.16/ZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc151.30 2 156.20 2 153.3057.20/59,57
77.4/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná5.00 0 144.70 10 154.7058.60/61,06
78.17/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel152.30 4 157.80 4 156.3060.20/62,65
79.18/ZMGEPRT David 2005 Litovel164.20 0 156.30 2 158.3062.20/64,74
80.16/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK152.60 6 158.00 4 158.6062.50/65,03
81.17/ZSOLŠÁR Petr 2003 Ostrava159.50 0 157.50 2 159.5063.40/66,02
82.19/ZMURBAN Jaroslav 2004 Olomouc167.10 2 161.10 4 165.1069.00/71,81
83.20/ZMSALAJ František 2004 Litovel166.10 4 160.60 56 170.1074.00/77,00
84.18/ZSVYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc185.50 60 171.20 0 171.2075.10/78,10
85.19/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel165.10 8 166.20 8 173.1077.00/80,10
86. BURIÁNEK Radek 1990 Rafting Morava168.90 6 174.30 4 174.9078.80/82,00
87.20/ZSKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná152.40 56 167.50 8 175.5079.40/82,60
88.21/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk164.80 50 174.40 2 176.4080.30/83,60
89.21/ZMVODÁK Norbert 2004 Litovel175.30 6 178.90 8 181.3085.20/88,70
90.22/ZMHRŮZA Jan 2005 Kroměříž205.80 60 176.20 10 186.2090.10/93,80
91.23/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc192.60 4 191.60 4 195.6099.50/103,50
92.22/ZSKOLAŘÍK Tomáš 2002 Kroměříž263.70 56 217.00 16 233.00136.90/142,50
93.23/ZSROZSYPAL Filip 2002 Litovel225.90 12 1.00 999 237.90141.80/147,60
94.24/ZMMÁCHA Adam 2003 Olomouc257.00 16 1.00 999 273.00176.90/184,10
95.25/ZMKELNAR Matěj 2004 Olomouc279.90 160 1.00 999 439.90343.80/357,80

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno116.20 0 114.70 2 116.20 41
2.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc121.10 0 124.50 2 121.104.90/4,233
3.1/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava123.10 0 124.90 2 123.106.90/5,929
4.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava125.70 0 125.20 2 125.709.50/8,225
5.1/DMNĚMCOVÁ Marie 2000 2+ KK Brno124.70 2 122.60 4 126.6010.40/9,021
6.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno130.40 0 130.10 0 130.1013.90/12,017
7.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc132.60 2 133.40 0 133.4017.20/14,813
8.2/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 2 Šumperk134.30 0 133.70 2 134.3018.10/15,69
9.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 3 Olomouc135.10 0 138.20 0 135.1018.90/16,38
10.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí136.40 2 133.20 2 135.2019.00/16,47
11.6/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava138.90 0 140.10 0 138.9022.70/19,56
12.7/ZSCHLEBOVÁ Ivana 2003 KTK LM141.70 0 147.20 0 141.7025.50/21,90
13.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc141.10 2 146.70 0 143.1026.90/23,15
14.3/ZMKALISKÁ Ester 2005 KTK LM147.70 0 149.20 4 147.7031.50/27,10
15.3/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava150.40 4 152.10 2 154.1037.90/32,64
16.4/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc159.30 0 163.90 0 159.3043.10/37,13
17.5/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK187.80 0 174.60 2 176.6060.40/52,02
18.6/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc179.10 2 179.90 2 181.1064.90/55,91
19.7/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK192.10 2 183.30 0 183.3067.10/57,70
20.8/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno194.80 0 198.40 8 194.8078.60/67,60
21.9/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc213.00 2 205.30 2 207.3091.10/78,40

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. STŘÍLKA Richard
STŘÍLKA Richard
2006
2006
Olomouc
Olomouc
177.50 4 177.70 2 179.70 0
2. RETEK Toman
RETEK Toman
2007
2007
Olomouc
Olomouc
193.30 0 194.80 4 193.3013.60/7,60
3. RETEK Václav
RETEK Václav
2007
2007
Olomouc
Olomouc
202.30 2 216.50 4 204.3024.60/13,70
4. MALÝ Vojtěch
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
205.60 0 204.60 6 205.6025.90/14,40
5. FABIANOVÁ Anna
FABIANOVÁ Anna
2007
2007
Tzunami
Tzunami
236.30 2 220.70 2 222.7043.00/23,90
6. MRÁZKOVÁ Klára
MRÁZKOVÁ Klára
2006
2006
KK Opava
KK Opava
231.30 0 249.00 2 231.3051.60/28,70
7. NOVÁK Tobiáš
NOVÁK Tobiáš
2008
2008
Olomouc
Olomouc
299.70 0 290.70 4 294.70115.00/64,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3