Slalom v Třebechovicích

25.09.2016   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSHEGER Vojtěch
HEGER Tomáš
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
120.50 0 119.80 0 119.80 53
2.1/VMPOLÍVKA Radek
POLÍVKA Karel
1980
1978
Sláv.HK
Sláv.HK
132.30 0 135.20 2 132.3012.50/10,449
3.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
133.80 4 133.90 0 133.9014.10/11,845
4.2/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
133.30 2 134.80 0 134.8015.00/12,541
5.2/DSKRČ Ladislav
KOLÁČEK Petr
1999
2001
2 Dukla B.
KK Brand
139.40 2 136.60 0 136.6016.80/14,037
6.2/VMZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
134.60 4 135.20 4 138.6018.80/15,733
7.3/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
146.30 0 142.00 0 142.0022.20/18,529
8.4/VMRAŠNER Karel
SVÍTIL Vladan
2004
1974
Postřelm
Postřelm
142.00 2 4.00 999 144.0024.20/20,225
9.5/VMRAŠNER Karel
RAŠNER Jiří
1976
2008
Postřelm
Postřelm
151.30 2 148.00 0 148.0028.20/23,50
10.3/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
150.40 0 148.20 0 148.2028.40/23,721
11.1/ZMCAPALINI Daniel
VENC Štěpán
2005
2004
3 KK Brand
KK Brand
147.40 2 148.60 0 148.6028.80/24,017
11.1/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
151.80 6 148.60 0 148.6028.80/24,013
13.2/VSKROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
147.50 4 145.10 4 149.1029.30/24,59
14.6/VMDOLEŽAL Pavel
TROCH Petr
1974
1971
Dv.Král.
Dv.Král.
150.00 2 146.20 4 150.2030.40/25,48
15.3/DSFUCHS Jakub
FUCHS Matouš
1999
2002
3 Jablonec
Jablonec
150.00 6 150.30 0 150.3030.50/25,57
16.1/DMŠVAGR Rostislav
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
Týniště
Trutnov
155.00 10 139.40 12 151.4031.60/26,46
17.2/ZMBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
Trutnov
Trutnov
159.90 4 153.00 0 153.0033.20/27,75
18.1/U23ŘÍHA Jan
PAVLÍK Pavel
1996
1998
2 Třebech.
Třebech.
353.70 0 150.20 4 154.2034.40/28,74
19.1/ZSVEVERKA Lukáš
STRÁNSKÝ Daniel
2002
2002
3 Benátky
Benátky
151.90 8 149.10 6 155.1035.30/29,53
20.3/VSDUŠEK Vladimír
KAŠPAR Jaroslav
1957
1956
Sláv.HK
Sláv.HK
164.70 2 159.30 0 159.3039.50/33,02
21.2/ZSMAREK Matyáš
HANUŠ Jiří
2003
2002
Třebech.
Třebech.
159.90 4 156.00 6 162.0042.20/35,21
22.4/VJINDRÁKOVÁ Anna
JINDRÁK Petr
2005
1969
2 Tech.Pha
Tech.Pha
4.00 999 162.20 2 164.2044.40/37,10
23.3/ZSONDRUŠ Mario
ONDRUŠ Mikuláš
2005
2003
3 USK Pha
USK Pha
169.40 2 164.90 6 170.9051.10/42,70
24.4/ZSJANOUŠEK Viktor
KOLÁŘ Vojtěch
2003
2002
USK Pha
USK Pha
173.70 2 170.70 8 175.7055.90/46,70
25.3/ZMINDRUCH Matěj
DRÁBEK Matyáš
2006
2005
KVS HK
KVS HK
181.20 2 177.00 2 179.0059.20/49,40
26.2/DMKOŘÍNEK Vojtěch
SAAL Štěpán
2004
2001
Jablonec
Jablonec
175.60 56 173.90 6 179.9060.10/50,20
27.5/VJAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
187.30 2 181.50 0 181.5061.70/51,50
28.4/ZMŠŤASTNÝ Matěj
NĚMEC Radek
2005
2004
Pardub.
Pardub.
197.90 4 193.00 2 195.0075.20/62,80
  INDRUCH Tomáš
ŠEPS Miroslav
2008
1968
KVS HK
KVS HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KARLOVSKÝ Marek
JÁNĚ Jakub
1997
1990
MT KVS HK
Dukla B.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení