Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

01.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV110.54 0 111.00 2 110.54 51
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor112.15 2 112.76 0 112.762.22/2,047
3. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha117.62 0 113.07 0 113.072.53/2,343
4. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2 Blovice115.31 0 114.50 0 114.503.96/3,639
5. KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník121.12 2 117.81 0 117.817.27/6,635
6. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice123.82 0 118.50 0 118.507.96/7,231
7. ČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha121.12 6 120.17 0 120.179.63/8,727
8. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy121.89 2 116.45 4 120.459.91/9,023
9. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3 SKVS ČB120.46 0 119.93 2 120.469.92/9,022
10. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.121.21 2 122.59 2 123.2112.67/11,521
11. TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB124.23 0 123.84 0 123.8413.30/12,020
12. FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha121.35 6 124.15 0 124.1513.61/12,319
13. HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.129.57 2 125.31 0 125.3114.77/13,418
14. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.78 0 127.20 0 127.2016.66/15,117
15. CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz127.40 0 127.92 0 127.4016.86/15,316
16. ČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha133.14 0 124.23 4 128.2317.69/16,015
17. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň129.51 0 126.89 2 128.8918.35/16,614
18. GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice124.95 58 124.89 6 130.8920.35/18,40
19. BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB131.62 4 131.42 0 131.4220.88/18,913
20. BAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.136.21 8 130.68 2 132.6822.14/20,012
21. POLESNÁ Jitka 1990 3 Loko Plz131.67 2 129.67 4 133.6723.13/20,911
22. KLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.133.76 2 134.60 8 135.7625.22/22,810
23. HONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak137.78 8 133.96 2 135.9625.42/23,09
24. VANKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus135.62 2 132.89 4 136.8926.35/23,88
25. PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice137.56 2 135.70 2 137.7027.16/24,67
26. HOJDOVÁ Eliška 2005 3 Horš.Týn141.68 0 141.89 2 141.6831.14/28,26
27. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň133.78 8 140.42 4 141.7831.24/28,35
28. ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 Rakovník145.59 6 140.54 2 142.5432.00/28,94
29. KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy146.76 0 143.75 0 143.7533.21/30,03
30. HOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn153.64 0 143.79 0 143.7933.25/30,10
31. KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha149.34 4 144.76 2 146.7636.22/32,82
32. ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor169.78 6 143.10 4 147.1036.56/33,11
33. HONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak147.12 2 147.68 0 147.6837.14/33,60
34. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy145.51 4 151.92 52 149.5138.97/35,30
35. BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB161.54 2 149.62 2 151.6241.08/37,20
36. ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB153.92 6 149.84 4 153.8443.30/39,20
37. JIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha218.73 6 192.92 0 192.9282.38/74,50
38. ŽATECKÁ Taťána 2007 KVSPísek213.73 6 208.35 2 210.3599.81/90,30
Oddíl