vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích - Memoriál Karla Vanči

01.10.2016   řeka Otava Strakonice Poskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek104.71 2 113.17 2 106.71 69
2. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV112.60 0 108.90 0 108.902.19/2,165
3. HOJDA Jakub 1993 Horš.Týn112.79 2 107.46 2 109.462.75/2,661
4. NOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.109.70 0 108.89 2 109.702.99/2,857
5. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB112.96 4 111.57 0 111.574.86/4,653
6. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn119.39 0 116.29 0 116.299.58/9,049
7. ŠROGL Michal 1972 2 RK Troja117.00 0 116.31 0 116.319.60/9,045
8. SÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus121.40 2 118.17 0 118.1711.46/10,741
9. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB121.34 0 118.48 0 118.4811.77/11,037
10. MALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak119.29 0 123.68 2 119.2912.58/11,833
11. POLLERT Jan 2005 3 USK Pha120.78 2 119.53 0 119.5312.82/12,029
12. BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV118.47 2 117.57 2 119.5712.86/12,125
13. PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice123.64 10 117.78 2 119.7813.07/12,224
14. HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn120.20 0 118.46 2 120.2013.49/12,623
15. KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor122.79 6 121.65 0 121.6514.94/14,022
16. GÜRTLER Adam 2001 3 USK Pha125.62 2 118.48 4 122.4815.77/14,821
17. ŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB123.26 4 123.28 0 123.2816.57/15,520
18. KUNA Alois 1960 3 SKVS ČB125.43 2 122.50 2 124.5017.79/16,719
19. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L124.14 2 124.71 0 124.7118.00/16,918
20. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.93 0 126.78 0 126.7820.07/18,817
21. MULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus127.14 0 126.48 6 127.1420.43/19,116
22. MAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.125.31 2 128.15 50 127.3120.60/19,315
23. KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy124.62 4 126.89 2 128.6221.91/20,514
24. HORAL Martin 1957 Jablonec129.78 0 127.62 4 129.7823.07/21,613
25. ČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus131.62 4 128.28 2 130.2823.57/22,112
26. JIRAS Filip 2005 3 USK Pha127.18 4 126.62 6 131.1824.47/22,911
27. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB134.29 2 132.50 0 132.5025.79/24,210
28. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB138.73 0 130.59 2 132.5925.88/24,39
29. ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB132.18 2 137.78 4 134.1827.47/25,78
30. MAREK Tomáš 1998 Ot.Strak142.50 0 133.18 2 135.1828.47/26,77
31. VÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor133.31 2 136.65 2 135.3128.60/26,86
32. ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy140.37 0 139.57 0 139.5732.86/30,85
33. HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník140.15 0 138.12 2 140.1233.41/31,34
34. JANOUŠEK Viktor 2003 USK Pha138.51 8 136.81 6 142.8136.10/33,83
35. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník139.28 4 139.35 6 143.2836.57/34,32
36. HARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn140.70 8 149.79 4 148.7041.99/39,31
37. KADLEC Filip 2003 USK Pha150.98 0 147.89 6 150.9844.27/41,50
38. KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy153.79 4 149.48 2 151.4844.77/42,00
39. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB147.68 4 163.54 2 151.6844.97/42,10
40. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha153.73 4 153.15 2 155.1548.44/45,40
41. KOLÁŘ Vojtěch 2002 USK Pha157.62 4 154.62 4 158.6251.91/48,60
42. VRÁNEK Jan 2004 Blovice161.39 2 168.65 2 163.3956.68/53,10
43. VÁLEK Michal 2006 VS Tábor164.73 4 161.37 4 165.3758.66/55,00
44. ONDRUŠ Mario 2005 USK Pha187.67 6 181.53 12 193.5386.82/81,40
45. PECHLÁT Adam 2007 Sušice206.93 4 222.65 8 210.93104.22/97,70
  PIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3